Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='Vectra']co ? :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Maga100'][B]miąższ :evil_lol:[/B][/QUOTE] Jesteście okropne :shake: BUHAHHAHHAHAHAHA :roflt::roflt::roflt:
  2. [quote]A co[/quote] nic ;) [quote]Jeszcze w tym tygodniu beda Airy . A w nastepnym miesiacu nowe competitiony (zolte i pomaranczowe) i XTRA[/quote] :mdleje: szaaaleeeejeeeszzz :lol:
  3. :o Asher detektyw :cool1:
  4. [quote]Chusty to rękodzieło[/quote] Wiem :multi: Z bazarku :multi: A Zmorka wypija wode z kwiatków :turn-l::turn-l:
  5. [quote][b]Rodzice nagle zmienili zdanie[/b]...wczesniej bylo ustalone ze wszystko ok i nie ma problemu...a tu nagle takie cos[/quote] :mdleje: :mdleje: Same przykrości :glaszcze::calus:
  6. Ala, cieszkam się :lol: Pimpek, tzn. gdzie była na ślubie czy gdzie jest teraz? :lol::lol::evil_lol: Wiecie co, dowiedziałam się że były poprawiny :placz::placz: i że wesele zakończyło sie ok 18.00 :crazyeye: Jestem zła. Ale kurcze skąd miałam wiedzieć :placz: Był transport do Wawy no to się zabrałam:roll:....ehhhhhhhhhhhhhh Zaczynam aerobik od piąteczku :lol::lol: Trza się troche poruszać bo stawy zardzewiały :lol: Mam okazje aerobikować się za free więc czemu by nie skorzystać, nie? :cool3: Dwa razy w tygodniu po 1 h. Będzie super :lol::lol: Już widze jak się ruszam następnego dnia :roflt:
  7. Eeee dużo nie ma nowych fot na tym Fotosiku :diabloti: [quote]Z Maćkówki[/quote] A gdzie to jest? Tylko nie pisz że za Przeworskiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahhaha
  8. [quote name='olcha']BARDZO BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POT I ŁZY :lol: Niech Ci Bozia w psach wynagrodzi :lol: ;)[/QUOTE] Prosze, ale na przyszłość się nie polecam :lol::lol::lol::lol::lol: Dziękować :evil_lol:
  9. Hhahah super :lol: [url]http://i22.tinypic.com/2qjdroh.jpg[/url] Tak mi się wydawało że to nie bearded, bo wydawał mi się za potęzny :lol: I się zastanawiałam co to może być (myślałam o bobtailu ale za mały i nie ten kolor) a tu prosze, PON, czekoladowy :o :-D Piękny jest! Nigdy takiego nie widziałam. Supeer zdjęcia!! :)))))))))
  10. Noooo, jest to najbardziej seksi strój jaki może być :cool1:
  11. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Nie wątpie :megagrin::megagrin::megagrin:
  12. Jestem pod wielkim wrażeniem :mdleje::mdleje: Wspaniałe tereny i te sarny :loveu::loveu: Buck chyba musiał się nieźle zmęczyć że już nawet ogon miał opuszczony, co?
  13. :evil_lol: nie zapomnij wziąć Aresa ze sobą :evil_lol:
  14. Ooo to te co są normalne inaczej :evil_lol:
  15. Raj dla psa :lol:
  16. :beerchug::cunao::drink1:
  17. [quote]nieprawda, kupiłam w biedronce[/quote] Ja też :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ona nie potrzebuje wykałaczek, pazurki jej wystarczą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/83/73ef05976c11ff18.jpg[/url] Boshhh, ale jej się tłuszcz wylewa :shake::evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/83/491d329cb381d964.jpg[/url]
  18. :mdleje: aż tyle masz?! :placz:
  19. [quote]widziałam dziś tańczące bodziulkowe stópki![/quote] He? :lol::lol: Aśka, a gdzie Ty sie szwędzasz? :evil_lol: W którym klubie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]żartuje buhahhaahha[/SIZE][/COLOR]
  20. O masz, ale beznadziejna sytuacja :shake::shake: Nie rozumiem jednego, dlaczego dopiero teraz się o tym dowiedziałaś??
  21. Nic nie mówiłaś że macie nowego pieska na spacerkach [url]http://tinypic.pl/out.php/i39543_96.jpg[/url] :cool3: o ten, biało-brązowy :cool3:
  22. [quote]Ja chcę fotę panny młodej[/quote] Eee nie zrobiłam sobie z nią wspólnego zdjęcia :roll::oops: Mam tylko grupowe. Tak wyszło....Ja byłam głównym fotografującym a jak już odważyłam się powierzyć aparat komuś innemu to nie potrafił zrobić porządnego zdjęcia :diabloti::diabloti: [quote]przesadzasz[/quote] :lol!::lol!::lol!: [quote]weszlam, nadrobilam i....zglodnialam[/quote] :evil_lol: I ostatnie nadające się do pokazania :evil_lol: [img]http://img505.imageshack.us/img505/3513/dscf7269th7.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/2663/dscf7270yv1.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/8202/dscf7271ha2.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/9523/dscf7272af5.jpg[/img]
  23. [url]http://img227.imageshack.us/img227/5269/swiniakpc1.jpg[/url] :mdleje: :roflt:
  24. Jakie dziewczyny maja wspaniałe husty :multi: :multi: Do twarzy im w nich :loveu: Super że Big Honey ma dom :multi: Bleee, pająk jest bleeee, ale za to te jesienne liście mmmm :loveu: Gabcia, :klacz:
  25. :mdleje: wow :lol:
×
×
  • Create New...