-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']co ? :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Maga100'][B]miąższ :evil_lol:[/B][/QUOTE] Jesteście okropne :shake: BUHAHHAHHAHAHAHA :roflt::roflt::roflt: -
[quote]A co[/quote] nic ;) [quote]Jeszcze w tym tygodniu beda Airy . A w nastepnym miesiacu nowe competitiony (zolte i pomaranczowe) i XTRA[/quote] :mdleje: szaaaleeeejeeeszzz :lol:
-
:o Asher detektyw :cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Chusty to rękodzieło[/quote] Wiem :multi: Z bazarku :multi: A Zmorka wypija wode z kwiatków :turn-l::turn-l: -
Ala, cieszkam się :lol: Pimpek, tzn. gdzie była na ślubie czy gdzie jest teraz? :lol::lol::evil_lol: Wiecie co, dowiedziałam się że były poprawiny :placz::placz: i że wesele zakończyło sie ok 18.00 :crazyeye: Jestem zła. Ale kurcze skąd miałam wiedzieć :placz: Był transport do Wawy no to się zabrałam:roll:....ehhhhhhhhhhhhhh Zaczynam aerobik od piąteczku :lol::lol: Trza się troche poruszać bo stawy zardzewiały :lol: Mam okazje aerobikować się za free więc czemu by nie skorzystać, nie? :cool3: Dwa razy w tygodniu po 1 h. Będzie super :lol::lol: Już widze jak się ruszam następnego dnia :roflt:
-
Eeee dużo nie ma nowych fot na tym Fotosiku :diabloti: [quote]Z Maćkówki[/quote] A gdzie to jest? Tylko nie pisz że za Przeworskiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahhaha
-
[quote name='olcha']BARDZO BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POT I ŁZY :lol: Niech Ci Bozia w psach wynagrodzi :lol: ;)[/QUOTE] Prosze, ale na przyszłość się nie polecam :lol::lol::lol::lol::lol: Dziękować :evil_lol:
-
Hhahah super :lol: [url]http://i22.tinypic.com/2qjdroh.jpg[/url] Tak mi się wydawało że to nie bearded, bo wydawał mi się za potęzny :lol: I się zastanawiałam co to może być (myślałam o bobtailu ale za mały i nie ten kolor) a tu prosze, PON, czekoladowy :o :-D Piękny jest! Nigdy takiego nie widziałam. Supeer zdjęcia!! :)))))))))
-
Noooo, jest to najbardziej seksi strój jaki może być :cool1:
-
Nie wątpie :megagrin::megagrin::megagrin:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Jestem pod wielkim wrażeniem :mdleje::mdleje: Wspaniałe tereny i te sarny :loveu::loveu: Buck chyba musiał się nieźle zmęczyć że już nawet ogon miał opuszczony, co? -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:evil_lol: nie zapomnij wziąć Aresa ze sobą :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ooo to te co są normalne inaczej :evil_lol: -
Raj dla psa :lol:
-
:beerchug::cunao::drink1:
-
[quote]nieprawda, kupiłam w biedronce[/quote] Ja też :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ona nie potrzebuje wykałaczek, pazurki jej wystarczą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/83/73ef05976c11ff18.jpg[/url] Boshhh, ale jej się tłuszcz wylewa :shake::evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/83/491d329cb381d964.jpg[/url]
-
:mdleje: aż tyle masz?! :placz:
-
[quote]widziałam dziś tańczące bodziulkowe stópki![/quote] He? :lol::lol: Aśka, a gdzie Ty sie szwędzasz? :evil_lol: W którym klubie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]żartuje buhahhaahha[/SIZE][/COLOR]
-
Nic nie mówiłaś że macie nowego pieska na spacerkach [url]http://tinypic.pl/out.php/i39543_96.jpg[/url] :cool3: o ten, biało-brązowy :cool3:
-
[quote]Ja chcę fotę panny młodej[/quote] Eee nie zrobiłam sobie z nią wspólnego zdjęcia :roll::oops: Mam tylko grupowe. Tak wyszło....Ja byłam głównym fotografującym a jak już odważyłam się powierzyć aparat komuś innemu to nie potrafił zrobić porządnego zdjęcia :diabloti::diabloti: [quote]przesadzasz[/quote] :lol!::lol!::lol!: [quote]weszlam, nadrobilam i....zglodnialam[/quote] :evil_lol: I ostatnie nadające się do pokazania :evil_lol: [img]http://img505.imageshack.us/img505/3513/dscf7269th7.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/2663/dscf7270yv1.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/8202/dscf7271ha2.jpg[/img] [img]http://img505.imageshack.us/img505/9523/dscf7272af5.jpg[/img]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[url]http://img227.imageshack.us/img227/5269/swiniakpc1.jpg[/url] :mdleje: :roflt: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Jakie dziewczyny maja wspaniałe husty :multi: :multi: Do twarzy im w nich :loveu: Super że Big Honey ma dom :multi: Bleee, pająk jest bleeee, ale za to te jesienne liście mmmm :loveu: Gabcia, :klacz: