Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :crazyeye: hahhahaha co on tam robił pod stołem? "Sztuczny facet do kochania" :hmmmm: :lol::lol: :o
  2. Link mi nic nie daje ;) Numer postu musze mieć :lol:
  3. :multi: Tak z pewną nieśmiałością tu zajrzałam :oops::eviltong:
  4. [quote name='evaxon']:grin: wybaczcie moj smiech ale Dicneks ma nawet to co kazdy pies powinien miec:grin: brawa dla corci :multi::multi::evil_lol:[/QUOTE] Też zauważyłam i wiedziałam że to Dickens :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Bonita też nie pozostaje bezpłciowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Masz zdolne dziecko :cool3:brawo :lol: Hhhahahaah udrażniał przepływ :lol::lol::lol:
  5. [quote]Facet interesuje się trochę psami[/quote] Duży plus :lol: [quote]W ogóle muszę co niektórych pochwalić. 9/10 (no, może 8/10) przypadków psica wraca na zawołanie. Nie jest to perfekcyjne. I bez większych problemów mogę ją odwołać od obcego psa na horyzoncie. Nie wiem, czy pisałam,ale psica załapała w końcu "zostań", tak więc jak idzie coś co jej się nie podoba jest "siad" "zostań" i psica siedzi, patrzy i się drze Jeszcze co do szkolenia - futrzak umie skakać przez obręcz z rąk Wczoraj kupiłam koziołek i masz szczere nadzieję, że zapała może nie tyle miłością, co zainteresowanie i chęcią aportowania. Po dwóch sesjach bierze koziołek do pyska.[/quote] Brawo, brawo :klacz: :klacz::multi: [quote]Wiecie, że[/quote] Wiemy :evil_lol: Dlaczego aż na Ursnów pojechałaś?
  6. [quote name='puchu']A kabelki na pewno wszystkie w kontakcie? :evil_lol:[/QUOTE] Si :diabloti: [quote name='furciaczek']To ja chce jedno, takie z duuuzym wyswietlaczem i DVD:diabloti:[/QUOTE] Nie ten adres :eviltong: [quote name='matusz5'][B][COLOR=navy]Witamy piątkowo i już weekendowo:multi::multi:[/COLOR][/B][/QUOTE] :multi: [quote name='ß@$!@']ej no :diabloti: już do nas strzelasz! szczera prawda boli, dresiarzu :grins:[/QUOTE] :mad: [quote name='tygra']Witaj fajne psiulki niestety zdążyłąm tylko początek Twojej galwrii przejżec, nie wiem czy dam radę kiedykolwiek nadrobić :)[/QUOTE] :multi: Witaj. Iii tam, tylko 68 stron :evil_lol: U mnie :evil_lol: [quote name='diabelkowa']co tu za wyzywanie od dresiarzy ?[/QUOTE] No właśnie :placz: :sadCyber: [quote name='Rybka_39']Witam super fotki!:multi: I super psiaki! To ile wiosenek ma juz kajusia?:cool3:[/QUOTE] 14 :biggrina: [SIZE="1"]Shit, shit, shit :angryy: Nie pójde na aerobik, żle się czuję przez @ Wrrrr[/SIZE]
  7. Kameleon [url]http://images28.fotosik.pl/86/1d9e5fe451b8bb9c.jpg[/url] :cool1:
  8. :mdleje: :shake: Kiedy ja mam nadrobić ten przesyt fot? :motz:
  9. Brawo dla Boorków :klacz: Widać że Bugajski się wczuwa :cool1: Nie jest tak źle z włoskami, widze że możesz je zebrać w kucyk.
  10. Ehhhhh [quote]o jeszcze ta egzema Preziucha, nie wiem czy lekarstwa pozwola mi przewiezc przez granice[/quote] Nie będzesz mieć żadnego zaświadczenia czy cuś?
  11. Tak, tak, też jestem chętna do oglądania :cool3:
  12. :lol::lol: Mówisz że jak chorągiewka na wietrze...:evil_lol::evil_lol: Dobrze że już odróżnia suczki gorzej by było jakby nie odróżniał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Cześć Zuzolowo-Fruziowo rodzinko :lol::lol:
  14. Jakie fajniutkie :lol::lol: To Dickens i Bonita :multi: Tak?
  15. :mdleje: Fantastyczny!! [url]http://img524.imageshack.us/img524/3594/img3523hb3.jpg[/url] Pomnijszenie dużo straciło na jakości.
  16. Wieczorem chyba już nie musiałaś makijażu zmywać :evil_lol::evil_lol: Super zdjęcia, dzięki :multi:
  17. [quote]Ano Ty to masz łeb! dobre! to będzie MuĆiek[/quote] :B-fly: To teraz zakładaj temat na PwP :evillaug: Podaj prosze nr. postu gdzie jest o złamanej łapce :(
  18. Nooo, wyrósł chłopak :iloveyou:
  19. 100 stronka :cool3: :drink1::drink1::cunao::bigok:
  20. [url]http://i22.tinypic.com/4q0xno.jpg[/url] [url]http://i23.tinypic.com/30w7c7o.jpg[/url] Nie wiem który profil lepszy :evil_lol::evil_lol:
  21. Iiii jaaaaa, Chuck Norris [url]http://images26.fotosik.pl/95/049707c0f13e2b58.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Geniale foty :klacz:
  22. O o o o prosze!! Walki psów jak na dłoni :diabloti:
  23. [quote]Przy okazji zbadam i wyleczę Rafałka[/quote] A co będziesz mu robić?:cool3::cool3:
×
×
  • Create New...