-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
No, no!! Teraz rolki a zimną narty będą :cool3: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ależ on dostojnie tu wygląda :))))))))) [url]http://images22.fotosik.pl/180/ff805966312ef6d3.jpg[/url] :hand: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ojej :( Przykro mi.... -
Buhehhe zdrówka na wsiach :megagrin: Jestem :razz:
- 78403 replies
-
Hmmm, ciężka noc? [url]http://img443.imageshack.us/img443/7660/sspacer131007002nn8.jpg[/url] :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hahaha dobre [url]http://tinypic.pl/out.php/i47041_29.jpg[/url] :lol: -
Cześć dziołchy :lol: Usypiam na siedząco;) Cieszkam się że zachodzik wam przypadł do gustu :cool3: [quote]Ładne niebo, czyżbyś była zakochana?[/quote] Po prostu uwielbiam takie zachody :loveu::loveu: [quote]jakie elektryczne niebo[/quote] :o :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i24.tinypic.com/2le6ski.jpg[/IMG] [IMG]http://i24.tinypic.com/os5u2b.jpg[/IMG]
-
Faaaajnieee :lol: [url]http://images22.fotosik.pl/189/a68ea8651c7c7b27med.jpg[/url]
-
[quote name='Aszita']Chryste, chyba nie chesz powiedziec, ze to bedlington?[/QUOTE] Tez o nim pomyślałam ale przecież figura nie ta :lol: No właśnie, a może kundelek? Ale zagwozdke nam dałaś:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ŁAaaaaaaaaaaaa boskie :multi::multi: -
[quote]bo ja lubie taką pornografie[/quote] Dobrze że psia nie jest karalna....jeszcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Speed, niebezpieczna szybkość :lol::lol: [url]http://images24.fotosik.pl/96/8374ccb949f48226.jpg[/url]
-
Hej. Poczułam się jak w pokoju dziecięcym [url]http://img170.imageshack.us/img170/198/bianca166lc0.jpg[/url] :lol::lol: Bianka pieknie się komponuje z jesienią :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Spać nie dają, pańcia zła! -
[quote name='Torzysława']Ja już dobrze wiem o co Cxi chodzilo... :diabloti: Powiem, ale później bo teraz oglądam filmiki do mojej reklamy na WOS o tresurze.. anty reklama.. fajna bedzie.. i agility jest :cool3::[/QUOTE] Nie dogadałysmy sie i takie kwiatki wyszły :shake::roll: To co chciałas mi powiedzieć? A co to za film robisz na WOS? Poookaaaa :multi:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images22.fotosik.pl/183/483e9c56a39c35f2.jpg[/url] za gardło go, za gardło :evil_lol::evil_lol: -
Łoooooo :o [url]http://images22.fotosik.pl/182/1268896e7c7ca2d9.jpg[/url] :mdleje: [url]http://images22.fotosik.pl/182/7b12821fd77a0cb8.jpg[/url] :thumbs:
- 78403 replies
-
Jakie zielone łapy :turn-l:
-
[quote name='furciaczek']Widzac takie piekne zdiecia nie mam innego wyjscia.... musze Ci wybaczyc:loveu:[/QUOTE] :modla::modla::evil_lol: [quote name='Marta_Ares']swietne zachody:loveu: :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Rudzia-Bianca']Witam u Was :) piękne psiaki :loveu:i inne zdjęcia też , chociaż nie udało mi się jeszcze przebrnąc przez wszystko :crazyeye: pozdrawiamy z Bianką :)[/QUOTE] Witamy :multi: Dasz rade :evil_lol: [quote name='Katerinas']anetta Przepiękne zdjęcia :loveu:[/QUOTE] :loveu: No to ostatnie :) [img]http://img129.imageshack.us/img129/3779/dscf7452zj2.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/113/dscf7453ic6.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/7169/dscf7456tu0.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/2959/dscf7457ju8.jpg[/img] I słońce się schowalo [img]http://img129.imageshack.us/img129/8416/dscf7458jz3.jpg[/img] No i znowu Lotek mi lata nad głową :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
O ooo jest i Klementynka w brodziku :loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
To są te, oooo fuuu. Mam takie na działce, są paskudne :nerwy: W lato walczyłam z dwoma takimi, w takim prowizorycznym prysznicu się zadomowiły i nie chciały go opuścić :mad: -
[quote name='Torzysława']Nachalna nachalna, wyrywcza.. tak powiem! :diabloti:[/quote] E e e e :shake::mad: [quote]A toto to to do czego.. to miało mnie sprowokowaćdo powiedzenia, że ja jestem w A0?? :razz: chciałaś tym ukazać swoją wyższość nade mną? :evil_lol: Do Pruszkowa nie jedziesz!? Ale .... ! A miałam.. może niecne plany... :roll: Chociaż ja i tak z innej beczki mam do ciebie sprawę.. ale to... :diabloti:[/QUOTE] No coś Ty!!!:crazyeye::shake: Nie o to mi chodziło ;) ;) Skąd w ogóle Ci to do głowy przyszło....Przecież każdy był kiedyś w A0 :lol: Ja siedziałam 2 lata w zerówkach :lol::lol: Nie jade do Pruszkowa. Dokończ :cool3: Co "ale to..." :evil_lol::cool1: Powiedz mi na uszko :evil_lol:
-
Sama napisałaś że go je :diabloti: Ja nachalna? gdzie? :diabloti: Ja jestem w A1 :eviltong:
-
[quote]Mnie się słońce bardzo podoba, gdyby tylko jeszcze tyle ciepełka dawało, co się wydaje, że dawac powinno..[/quote] No dokładnie. Gdyby nie te dzisiejsze wiatrzysko to było by taaak przyyjemnieee:rolleyes: [quote]Tylko ta lampa...[/quote] Właśnie....:roll: Chyba ja zlikwiduje :evil_lol::evil_lol: Bloki przed sobą wyburze, bilbordy, lampy, kościoły, stacje to samo :evil_lol: :evil_lol::evil_lol: A taaam, co sie będę cackać. Wszystko co przed moim blokiem to zrównam z ziemią :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Thx :loveu::loveu: