Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jesteś :multi::multi: Jakieś duuuchiiii [url]http://images32.fotosik.pl/1/31acecce8f1c526e.jpg[/url] :ghost_2:
  2. :o oooo jaaaa cieeeeeeee [url]http://img142.imageshack.us/img142/8012/mptp5.jpg[/url] [quote]ale łapki są fajne tyle brudu do domu przynoszą [/quote] Lubisz zamiatać :evil_lol:
  3. Mam 666 stronke:diabloti: [url]http://img148.imageshack.us/img148/2914/dsc0135tu9.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l:
  4. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-10-1118-23-53_0173.jpg[/url] :loveu::loveu: ładnie to tak na mamusie? hehehe
  5. Cześc Furciaki :cool3: Masz trudne dylematy...nie zazdraszczam...
  6. Gdy zobaczyłam tą fote [url]http://images34.fotosik.pl/1/66db07eac69846f5.jpg[/url] Klementynie uszy od razu skojarzyły mi się ze skrzydłami batmana :lol::lol::evil_lol: Super razem wyglądają :multi:
  7. Ulaaalaaaaa. Mati mod :cool1: Strach sie bać :evil_lol: [url]http://tinypic.pl/out.php/i47932_40.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [quote]zrób mu Matusz kiedyś foto jak kopie - to dopiero dawka śmiechu![/quote] Nooooooo :lol: Bierz z nas przykład :evil_lol: [img]http://www.anettat.republika.pl/P1010086.jpg[/img] Nie mogłam sie powstrzymac :oops::evil_lol:
  8. Hej! Jaka ona rozciągliwa jest [url]http://images26.fotosik.pl/96/5b20f98c738e14be.jpg[/url] :evil_lol:
  9. Ludzie mieli fajną atrakcje przed oknami :lol: [url]http://img98.imageshack.us/img98/2332/obraz001xn8.jpg[/url] To się nazywa mieć agility pod nosem :lol: Piękne foty :loveu:
  10. :happy1: pieknie!
  11. Al eładną sesje miał zółwik [url]http://i24.tinypic.com/jufhvm.jpg[/url] :cool3: Slycnie cała trójeczka wyszła na focie :)))
  12. Jak powiedziałam tak zrobiłam, witam wieczorową....eeee nocną porą ;)
  13. :shake::shake::shake:
  14. Basia, no i gdzie ona była na tej focie??
  15. Ja się nie znam na rybach ale kiedyś mielismy w domy rybki. Może jakiś gupik, mieczyk? [url]http://rybkipl.webpark.pl/[/url] [url]http://akwarystyka.path.pl/content/view/45/57/[/url]
  16. :hand: Naaagaadane ho ho http://i22.tinypic.com/igenn8.jpg :biggrina: Czy Wibrysek (skąd te imie?:evil_lol:) reaguje na imie?
  17. [quote]ta to zawsze rozweselona[/quote] :eviltong:
  18. Witaj, witaj i dobranoc :sleeping: Jutro wpadne do Cie :loveu:bo teraz już padam.
  19. [url]http://img80.imageshack.us/img80/5747/dsc0252eq6.jpg[/url] MATKOOOOO :scared: To jest najbardziej przerażająca foty w tym blozku....:scared: Super foty :lol:
  20. widocznie uznał że reszta jest fajniejsza niż łapki :evil_lol:
  21. Bułka z parówkami...znaczy się.... HOT DOG :thinkerg: :lol::lol:
  22. [quote name='olcha']Wstawiać wstawiać takie rozbiegane dogi sa najfajniejsze :lol: wszystko mają wtedy na nie swoim miejscu :lol:[/QUOTE] Oooo, dobrze godosz!! :lol::lol::lol: A gdzie Ty masz swoja galerie, he?!!!:diabloti:
  23. anetta

    bzik

    Jak on fajnie wygląda gdy skacze :lol:
  24. Yyyyy, schowała się za drzewo?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...