-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Jesteś :multi::multi: Jakieś duuuchiiii [url]http://images32.fotosik.pl/1/31acecce8f1c526e.jpg[/url] :ghost_2:
-
:o oooo jaaaa cieeeeeeee [url]http://img142.imageshack.us/img142/8012/mptp5.jpg[/url] [quote]ale łapki są fajne tyle brudu do domu przynoszą [/quote] Lubisz zamiatać :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mam 666 stronke:diabloti: [url]http://img148.imageshack.us/img148/2914/dsc0135tu9.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-10-1118-23-53_0173.jpg[/url] :loveu::loveu: ładnie to tak na mamusie? hehehe -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Gdy zobaczyłam tą fote [url]http://images34.fotosik.pl/1/66db07eac69846f5.jpg[/url] Klementynie uszy od razu skojarzyły mi się ze skrzydłami batmana :lol::lol::evil_lol: Super razem wyglądają :multi: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ulaaalaaaaa. Mati mod :cool1: Strach sie bać :evil_lol: [url]http://tinypic.pl/out.php/i47932_40.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [quote]zrób mu Matusz kiedyś foto jak kopie - to dopiero dawka śmiechu![/quote] Nooooooo :lol: Bierz z nas przykład :evil_lol: [img]http://www.anettat.republika.pl/P1010086.jpg[/img] Nie mogłam sie powstrzymac :oops::evil_lol: -
Hej! Jaka ona rozciągliwa jest [url]http://images26.fotosik.pl/96/5b20f98c738e14be.jpg[/url] :evil_lol:
-
Ludzie mieli fajną atrakcje przed oknami :lol: [url]http://img98.imageshack.us/img98/2332/obraz001xn8.jpg[/url] To się nazywa mieć agility pod nosem :lol: Piękne foty :loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Al eładną sesje miał zółwik [url]http://i24.tinypic.com/jufhvm.jpg[/url] :cool3: Slycnie cała trójeczka wyszła na focie :))) -
:shake::shake::shake:
-
Basia, no i gdzie ona była na tej focie??
-
Ja się nie znam na rybach ale kiedyś mielismy w domy rybki. Może jakiś gupik, mieczyk? [url]http://rybkipl.webpark.pl/[/url] [url]http://akwarystyka.path.pl/content/view/45/57/[/url]
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:hand: Naaagaadane ho ho http://i22.tinypic.com/igenn8.jpg :biggrina: Czy Wibrysek (skąd te imie?:evil_lol:) reaguje na imie? -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]ta to zawsze rozweselona[/quote] :eviltong: -
Witaj, witaj i dobranoc :sleeping: Jutro wpadne do Cie :loveu:bo teraz już padam.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img80.imageshack.us/img80/5747/dsc0252eq6.jpg[/url] MATKOOOOO :scared: To jest najbardziej przerażająca foty w tym blozku....:scared: Super foty :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
widocznie uznał że reszta jest fajniejsza niż łapki :evil_lol:
-
Bułka z parówkami...znaczy się.... HOT DOG :thinkerg: :lol::lol:
-
[quote name='olcha']Wstawiać wstawiać takie rozbiegane dogi sa najfajniejsze :lol: wszystko mają wtedy na nie swoim miejscu :lol:[/QUOTE] Oooo, dobrze godosz!! :lol::lol::lol: A gdzie Ty masz swoja galerie, he?!!!:diabloti:
-
Jak on fajnie wygląda gdy skacze :lol:
-
Yyyyy, schowała się za drzewo?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: