-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
O dzysasss :roflt::megagrin: :roflt::megagrin: :roflt::megagrin: :roflt: :megagrin:
-
Mania i Gezio :loveu: Na narzucie nie ma ani jednego włoska :crazyeye: Powiedz, odkurzałaś przed sesją? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Bardzo Ci współczuje :( Przyszła mi taka myśl że ktos go mógł ukraść do rozpłodu...Ale nic z tego nie będzie bo jest kastrowany...całe szczęście... Trzymam mocno kciuki!!!
-
Szłam sobie przez osiedle z domkami jednorodzinymi przy lotnisku. I nagle zobaczyłam wasz dom przez szparki w płocie :lol::lol::evil_lol: Zadzwoniłam domofonem i mi otworzyłaś :evil_lol: Byłaś zdziwiona że przyszłam :evil_lol: Pogadałysmy sobie, zrobiłam sesje zdjęciową żółtemu :evil_lol: Później przyszedł jakiś facet z dzieckiem, to chyba był twój wujek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Masz młodszego brata? :evil_lol: Ale ogród baardzo mi się spodobał :evil_lol: Nic specjalnego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
BRAWO :multi: :klacz: trudne było? :evil_lol: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witanko :multi: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
"Patrzcie na mnie i podziwiajcie" [url]http://images11.fotosik.pl/96/e3ee45703bdcfdc3.jpg[/url] :evil_lol: No nie wiem jak my wytrzymamy tydzień bez zdjęć 8) -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ojj, no szkoda tego egzaminu....będzie dobrze! -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Ten niedźwiadek a raczej zajączek to bouvikowa Wandzia Co do szacunku to powiem Ci w tajemnicy, że ciężko było[/quote] Wiem, wiem :cool3: :loveu: Ale dałaś rade :multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hej Waszka :hand: Trzymam kciuki za Pepe.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przyszłam do Cie bo śniłaś mi się dzisiaj :o :lol::lol: Mi :diabloti: Nie dość że okazało się że mieszkasz na Bemowie to masz doga i dalmata :diabloti::diabloti: Masz ładny ogród :evil_lol::evil_lol: Chcesz wiedzieć więcej? :evil_lol::evil_lol:
-
[quote]sprawdzalismy zapiski w paszporcie i okazuje sie ze szczepiona ktora psy byly szczepione nie jest respektowana przez DEFRE...znaczy sie cala kwarantanne jeszcze raz bedzie trzeba zrobic.[/quote] :crazyeye::crazyeye::mdleje: o matko....:shake: [quote]ale spokojnie...jest nadzieja[/quote] Czyli???? Boshh, tyle nieszczęść...
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]to Kajunia z młodych lat?[/quote] Nieee, 11 lat tu miała :))))) [quote]a ile kurzu[/quote] Kurz to podstawa 8) Stworzenie Swiata znam, zawsze gdy to czytam to się śmieje :lol: -
Taaa, a dziś nie dała mi spać :mad: Kręcioło sie to to i nie wiedziało co chce :evil_lol: No i w koncu musiałam ją wziąć do łóżka bo jęczy mi nad uchem i jęczy :shake: :evil_lol: A potem znowu chce zejść no to znów musiałam się obudzić i ją postawić na podłodze :mad: I tak dwa razy... [img]http://img98.imageshack.us/img98/1449/dscf7580zgw6.jpg[/img] Świeże bo dzisiejsze z samego rana :lol: [img]http://img98.imageshack.us/img98/2098/dscf7585zzh5.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/8550/dscf7586zae6.jpg[/img] :lol::lol::lol: [img]http://img98.imageshack.us/img98/5901/dscf7590zqx3.jpg[/img]
-
[quote]Teraz ksiązki lezą dwie połki wyżej, diablica gryzie wszystko co ma jakąś wartość[/quote] O tam, od razu gryzie...Panna chce się czegoś nauczyć :cool1: Proste. "A dlaczego masz takie duuże uszy?" [url]http://images31.fotosik.pl/2/ed62c8399e66c385med.jpg[/url] :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]Wczoraj szłam z Klementyną i Franiem , sąsiedzi wołali - ooo Franio i Lala idą na spacerek Dziś Lalka i Klementyna - sąsiedzi - ooo Lala idzie z Franiem na spacer[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt: Historia z R, wow wow wow :lol::lol: -
Olcha, buuuuuuuuuuuu.... Jo jo, foty rewelacyjne!! :mdleje: [url]http://images27.fotosik.pl/103/ab9cd04b3c8d4ac2.jpg[/url] :roflt:
-
[quote]no wlaśnie nie bylo jej[/quote] [img]http://emoty.blox.pl/resource/bicz.gif[/img] :evil_lol: A ja miałam pisac że co was tak wzięło na zmiany w nickach a tu sie okazuje że samemu można :crazyeye:
-
To nie było śmieszne....:shake:
-
[quote]Juz kupiłam-Bojownika. Tylko jakies takie jedno oko wielkie ma[/quote] I go kupiłaś? :niewiem: Może jakiś zmutowany ;) :calus:bedzie ok!!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Niedżwiadek :cool3: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l221.jpg[/url] Szacun 8) :evil_lol: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l296.jpg[/url] -
Witam wszystkich i każdego z osobna :hand: Jestem troszke obolała ale dam rade wstawić pare cykadełek (:hmmmm::evil_lol:) Dawno nie było tej pani :) [img]http://img148.imageshack.us/img148/7818/dscf7581zge9.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/7025/dscf7584zer4.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/3576/dscf7578zbq6.jpg[/img] [img]http://img153.imageshack.us/img153/5995/dscf7579zif3.jpg[/img]