-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]tak, tam był Tobi, przebiegł z ponaddźwiękową prędkością, więc został sam śnieg[/quote] Ach!! wiedziałam że to fota z serii "Tu był Tobi" :evil_lol::evil_lol: :o wow :lol: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i74204_IMG5563.JPG[/url] Są świetne! Jeszcze ta mi przypadła do gustu :multi: [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i74200_IMG5568.JPG[/url] :cool2: -
No i jestem :cool3: [url]http://img402.imageshack.us/img402/8786/dsc54400ql5.jpg[/url] On chyba nie jest zbytnio zadowolony z aparatu :lol::lol::lol: Fajna, fajna :multi: Tylko małooooooooo
-
Pomoge Ci :evil_lol::evil_lol:
-
Cześć, cześć :p Dzieki Basia :) [quote name='Dobcia'] ...ojjj nie ładnie Masajku, nieładnie... tak patrzec na Kaje z góry...:evil_lol:[/QUOTE] Wywyższa się :evil_lol: [quote name='Eriu']To widzę, że taki żywy odkurzacz masz? :)[/QUOTE] Yhy :shiny: bardzo przydatny. [quote name='Pianka']http://img113.imageshack.us/img113/8260/dscf8432vw1.jpg pańcia na brudzi, pies musi sprzątac, nie ładnie:shake::evil_lol:[/QUOTE] Jak nakruszyła niech sprząta :p [quote name='Teklunia']no przecież, że nie w walkach psów! :angryy: :eviltong:[/QUOTE] O tym nawet nie pomyślałam :eviltong: :vamp: [img]http://img406.imageshack.us/img406/7864/dscf8442rs6.jpg[/img] Dwie sieroty:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img406.imageshack.us/img406/300/dscf8444lz9.jpg[/img]
-
O masz, jeszcze jej no mo?? :o Agaaciaaaa :helo: Chyba was tam nie zasypało...:roll:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Odpowiednia fota na tabliczke na brame [url]http://img137.imageshack.us/img137/3282/obraz092ap3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Uwielbiam go :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hej, truszke chyba ostrość poszła [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i73985_IMG5554.jpg[/url] ;) Ostatnia jest świetna :lol: -
:o Gratuluje :lol::lol::multi:
-
Ten u fryzjera, ulalaaaaa :cool1:
-
Za wasze 200 stron! :drink1: :cunao::drinking::drinking::drinking:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
A co ona ma w Kongu? :cool3: Co sie stało z podpisem? -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Chester widać nie doczytała. -
Ooo :lol: Wróciłeś. Hej!
-
Ale slicznie wyszła :iloveyou: [url]http://i235.photobucket.com/albums/ee33/karatc5/ps2-2.jpg[/url] Sierść tak pięknie się błyszczy :iloveyou:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ach, te dzieci tak szybko rosną..... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Boże jeszczeeeeeee nieeeeeeeeeee?!!! :mdleje:::mdleje: [quote]może o 19.15 ?[/quote] :megagrin::megagrin: Felka sobie w kulki leci :obrazic: Pangea, gratulujeee!!! :klacz::klacz: Basecików :evil_lol::evil_lol:
-
Hello :)))) Aaaaaaaa jakii sceniaceeek [url]http://images32.fotosik.pl/63/75d1dfccf5548445.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
I ja również życze miłego weekendu :hand: Ciekawe co zobaczył na 1 focie....:evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:placz: Łzy mi popłyneły :( To będzie dla niego najlepsze wyjście....:( Nie będzie cierpieć. Trzymaj się!! -
Jak to "już"? Nawet jej jeszcze nie było :lol::watpliwy:
-
Pewnie już wracasz :cool3: :hand:
-
Aaaaaaa, dzięki, dzięki :angel: Masajek w podzięce pomachał wam uszami :lol::lol::lol: [quote]To musialo bolec...[/quote] Ojj, bolało...Palec troche spuchł.... Teklunia, zdaje się że chciałaś powiedzieć na ringu agility :lol::lol: Szuka okruszków :lol: [img]http://img113.imageshack.us/img113/8260/dscf8432vw1.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://img113.imageshack.us/img113/9586/dscf8439ra6.jpg[/img]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Buziak dla Szelmy, nie mówie żeby wytargać za uszy o nie nie;) :kiss_2: