Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Marta :calus: będzie dobrze! Mada, rewelka :mdleje::mdleje:
  2. Piękny pies z niego będzie :))))))) [quote]Co do kibelka to na serio.Mi architekci zaprojektowali jeden kiblelek naprzeciw drzwi. Na szczęście facet który robił nam hydraulikę zwrócił na to uwagę.[/quote] :megagrin: :evil_lol: No to miałaś farta :lol: U mnie na szczęście nie ma takiego problemu :p
  3. Bardzo ładna sesja :loveu::loveu: A park mmmmmmmm :)
  4. [quote]no jakos ten tulow w ogole byl dla mnie trudny[/quote] No właśnie, bo tam jest takie zgięcie, które bardzo ciężko narysować żeby było widać że to jest tułów a nie co innego.
  5. [quote]nieprawda, każdy kolor dozwolony[/quote] No to mnie zaskoczyłaś ;) A jakie jeszcze są? Takiego pomeraniana jak Roksana mogę mieć (oczywiście do sportu :cool3:), bo te wystawowe....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mowa jest o tym z lewej? [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/c31a679f.jpg[/url]
  6. Intersujesz się siatkówką plażową? :evil_lol: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2167.jpg[/url] Niezłe widoki miałeś :diabloti::diabloti:
  7. No prosze jaki zapracowany pies :-D
  8. No, teraz Koma lepiej wygląda :multi: Inaczej już chyba nie ma co kombinować, no nie? Bo chyba ciężko narysować tak jak jest na focie? :) Jakby ktoś foty nie widział to by nie wiedział że tułw jest inaczej. Jest gites. :thumbs:
  9. Jaka czysta woda w jeziorze :mdleje: :loveu: Dumka jakim stylem pływała? :evil_lol:
  10. Aleee, właśnie czytałam o nim na belgowym forum :lol::lol: Super że go zabrałyście. Mi się wydaje że to jeden z "wakacyjnych problemów" :mad: :roll: AnkaG :evil_lol::evil_lol: A tak serio? :evil_lol: Czy to jest serio....? :megagrin:
  11. Setera nie widze ale jakąś głowe...samą :scared:
  12. [quote]O, bardzo dobry pomysł, jak będzie musiała sobie upolować żarcie, to będzie się bardziej starała.[/quote] NO :cool1: Tutaj widać że jest lekko podcięta [url]http://i30.tinypic.com/2nsb8k4.jpg[/url]
  13. :o Jezuuuuu, ale historia :angryy: Co za dureń! Arghhhhh :angryy::angryy: Współczuje :( Wykrakałam sielankę.... [url]http://img525.imageshack.us/img525/7654/dsc00545rx3.jpg[/url] :loveu:
  14. Aaaaaaaaaaaaaaa, to Pipi jest szpicem małym... I dlatego pisałam że wydawało mi się że pomeraniany są tylko rude. świetne!! [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/10a85fed.jpg[/url] [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/4d2ea8a4.jpg[/url] hhhahahaah stoi nad nim jak kat :diabloti: :megagrin: A kijaszek jako bicz :diabloti: Zagadka. Co to jest? [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/60e24eb6.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/2ab26a50.jpg[/url] Halszka biegnie z gracją :lol: Oooo nowa fryzurka :cool3: Fajnie wygląda. A czemu ścięłaś? :eviltong: Czekam na jakieś normalne foty :cool1: Od osobostego fotografa :razz:
  15. A co, popsiuły się? :evil_lol: Jak afajna ta druga fota :loveu:
  16. Nawet jak nie zdasz( tfuuu tfuuuu ) to są poprawki. 200 km/h :mdleje: To chyba uzależnia z tego co czytam...Szybciej i szybciej :shake:
  17. Mudik, czytałam już wcześniej, będę się rozglądać. Agacia, nie wiem co jest z tymi emotami...:shake: [img]http://img148.imageshack.us/img148/7592/dscf1656zpz6.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/8571/dscf1661zys0.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/1231/dscf1662zft7.jpg[/img] Widze że jedna mam iść na offa :mad: :cool1:
  18. Widze że był intensywny spacerek :multi:
  19. Jest...zjawiskowy :loveu::loveu: Tylko bez domku :placz: ehhhhhhhhh
  20. [url]http://images33.fotosik.pl/277/5ea560b9a40f0b54.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: buhhahah, spadłam z krzesła :roflt: Dobrze że z yorka nie zrobił krzesełka :turn-l: Greven, lepiej nie pytaj :razz: :scared:
  21. [quote]Dzisiaj odmówiła ganiania szpaków, które siadały i dziobały truskawki.[/quote] O nie! :mad: Trzeba natychmiast zabrać jej dzienną porcje żarcia. Jak pies głodny to lepiej pilnuje :diabloti: Ślicznie się bawi :)))))))
  22. A ja myślałam że coś mnie ominęło :evil_lol:
  23. Jeeestem szaloona :evil_lol: Bardzo fajne!!:loveu:
  24. [quote]...a nie?[/quote] Hmmmm, przemilczmy :evil_lol: Alergia? Ja nie jestem alergikiem ale czasami zdarza mi się kichać przez pogode, wiatr a za chwile słońce...:shake: Może też tak masz.
×
×
  • Create New...