[quote name='vena&vivi']W skrócie jest Obs ty małpiszonie, ty beczko, parówo:razz::razz: a to takie dodatki jak nasz zdeczka:angryy::angryy:[/QUOTE]
Ładnie :loveu::loveu:
Reaguje? :diabloti:
[url]http://images33.fotosik.pl/364/a17a3c7ca27e0d0e.jpg[/url]
Baardzo mi się to podoba!!
Dlaczego nie sprawisz mu różowej obróżki? Zobacz jak on groźnie wygląda w tej czarnej :evil_lol::evil_lol:
[quote name='moon_light']a ten pomaranczowy walek ma jeszcze jedną wade. Pies łapie za kulkę na końcu, i wymachuje głową na boki. Jak trafi w człowieka to baaardzo boli :)[/QUOTE]
Ja mam bez kulek :grins:
Pierdząca świnia :evil_lol::evil_lol:
[quote name='Aussie']Na aussikowym jest bezpośredni link do zdjęć Szemranej na tamtym forum (i tego typu cenzury u nas nie ma ;-))[/QUOTE]
Aha, czyli wszystko jest ok :evil_lol:
BBH :multi::multi::multi:
[quote]niektorzy to gledza i gledza z 10 mnut o swoich pieskach a ja nie moge powiedziec im spadaj :P[/quote]
Dlaczego? :diabloti::diabloti:
Poka koncówke tego ostatniego psa :o wow.
Jej.
Jakie podobne te jezioro do "naszego" :crazyeye:
Grzeczna Sajdunia :diabloti:
[url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/37-15.jpg[/url]
[url]http://img396.imageshack.us/img396/7599/dsc1167dl2.jpg[/url] :mdleje: :loveu:
Świetne rysunki!!
Luzakowanie? Nawet nie wiedziałam :evil_lol: Zabierz mnie ze sobą na kunie :oops::evil_lol: