Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :hand: :loveu: Witaj o skrócona.
  2. A ja myślałam że to będzie strona świnek :diabloti: Buheheheheh, moje też odemnie nie sępią, wiedzą że nic nie dostaną :diabloti:
  3. Masz leosia?? Poka jej więcej :razz: Skąd ona i w ogóle? :evil_lol: Wiecej Cera z dyskiem!
  4. [quote name='vena&vivi']W skrócie jest Obs ty małpiszonie, ty beczko, parówo:razz::razz: a to takie dodatki jak nasz zdeczka:angryy::angryy:[/QUOTE] Ładnie :loveu::loveu: Reaguje? :diabloti:
  5. [quote name='diabelkowa']a raczej na spotkania z kim:evil_lol:[/QUOTE] Chcesz o tym porozmawiać? :grins: :evil_lol:
  6. Wow, no to gratulacje!!! :multi::klacz: Jak w końcu się zabrałaś z karmą?:lol:
  7. Hhahah siostre Ci zabrali. Jak oni mogli!! :motz: :evil_lol::evil_lol: Opowidaj jak było :cool3:
  8. Urodzinki, imieninki?? Wszystkiego naj najlepszego!! :multi: :multi: :Rose: :Rose:
  9. Jak pięknie Ci wyszedł ten (1)portrecik :loveu::loveu::loveu:
  10. Przykra sprawa... Mam nadzieję że ta agresja mu przejdzie w pewnym stopniu.
  11. [url]http://images33.fotosik.pl/364/a17a3c7ca27e0d0e.jpg[/url] Baardzo mi się to podoba!! Dlaczego nie sprawisz mu różowej obróżki? Zobacz jak on groźnie wygląda w tej czarnej :evil_lol::evil_lol:
  12. [url]http://images30.fotosik.pl/274/d110fc9cc2e46647.jpg[/url] Jak pięknie stoją :loveu::loveu: Filmy :o
  13. A dlaczego to....? A dlaczego tamto....? A dlaczego siatmo....? Straszne są dzieci :diabloti:
  14. O Jezusss [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz533.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='moon_light']a ten pomaranczowy walek ma jeszcze jedną wade. Pies łapie za kulkę na końcu, i wymachuje głową na boki. Jak trafi w człowieka to baaardzo boli :)[/QUOTE] Ja mam bez kulek :grins: Pierdząca świnia :evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Aussie']Na aussikowym jest bezpośredni link do zdjęć Szemranej na tamtym forum (i tego typu cenzury u nas nie ma ;-))[/QUOTE] Aha, czyli wszystko jest ok :evil_lol: BBH :multi::multi::multi:
  17. Zrobiłes TYLKO DWA zdjęcia?? :mad: Panoramiczne Ci się udało :cool3:
  18. [quote name='LeCoyotte']dzięęęękuuuuujeeeeemyyyyy:diabloti:[/QUOTE] Ależ prosze bardzo :evil_lol: To było do was obydwojga:p:eviltong:
  19. [quote name='basia bonnie']Pieski rozumiem?:evil_lol:[/QUOTE] No ba :cool1:
  20. [quote]niektorzy to gledza i gledza z 10 mnut o swoich pieskach a ja nie moge powiedziec im spadaj :P[/quote] Dlaczego? :diabloti::diabloti: Poka koncówke tego ostatniego psa :o wow.
  21. Brawo Erka! Brawo Yuma! :laola::laola:
  22. Jej. Jakie podobne te jezioro do "naszego" :crazyeye: Grzeczna Sajdunia :diabloti: [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/37-15.jpg[/url]
  23. anetta

    bzik

    Ojj rośnie, rośnie :mad: :diabloti:
  24. [url]http://img396.imageshack.us/img396/7599/dsc1167dl2.jpg[/url] :mdleje: :loveu: Świetne rysunki!! Luzakowanie? Nawet nie wiedziałam :evil_lol: Zabierz mnie ze sobą na kunie :oops::evil_lol:
  25. Jejć, tyle dał fot :loveu: Krowa bowska :evil_lol: a swoich jak nie było tak nie ma :diabloti::diabloti::diabloti: :mad: Masz jeszcze Kraków? :loveu:
×
×
  • Create New...