Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]uauuauaha dopiero na zdjęciu Buni zobaczyłam, że miarka której od wczoraj szukam leży pod szafką! Dirki ją ukradła wczoraj i nie mogłam znaleźć![/quote] :megagrin::megagrin::megagrin: Cześć szare!
  2. Kawaler jest przepiękny :loveu::loveu::loveu: Ach co to będą za dzieci :loveu: Naf :multi:
  3. :mdleje: Ile nagadane... Widziałam czachy
  4. [quote]Następnym razem zrobię jej kiteczka.[/quote] Doskonały pomysł :lol:
  5. [quote]to masz dziwnego psa[/quote] Ha! Bo on jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny :loveu::loveu::loveu: Ale on maltretuje tą zabaweczke hihihihi
  6. Brawo AlKil :klacz: jestes dzielna :lol:
  7. Ale Big Lady wyrosła, fiuu fiuuuu
  8. Hhahaha załamka [url]http://images29.fotosik.pl/276/d9ad13215c9f8531.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Chomisie różowe pysie :lol:
  9. [quote name='wiq']jednak jak kot, to dachowiec :P te mało urodziwe są :evil_lol:[/QUOTE] Które? :mad: :diabloti: :evil_lol: [quote name='Dobcia']długowłose są piękne:loveu: jak kiedyś będę mieć kota, to na pewno z dłuższymi włoskami:lol: http://img216.imageshack.us/img216/5448/dscf3554qi4.jpg:loveu::loveu:"]http://img216.imageshack.us/img216/5448/dscf3554qi4.jpg :loveu::loveu:[/QUOTE] Długowłose owszem, ale ile czesania, weźmy np. takiego persa :cool1:
  10. [quote name='deer_1987']Ale duzo zdjec! a w koncu chyba nie odp czy byly swinki morskie :P[/QUOTE] A sory :lol: Chyba Ci chodzi o świnki z zoomarketu :hmmmm: Jak tak to nie :evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']J A co to za rozciąganie kotków? :roll: :lol:[/QUOTE] No, ehmmm tiaaa, wystawiają się :evil_lol: [quote name='Mi.'] [url]http://img220.imageshack.us/img220/228/dscf3535iz4.jpg[/url] [I]a gdzie on ma oczy?:oops:[/I] [url]http://img233.imageshack.us/img233/7459/dscf3637my3.jpg[/url] [I]tak się wystawia koty?:roll:[/I][/QUOTE] Nooooo tam :lol::lol: :evil_lol: :loveu::loveu: Tak. [quote name='Mudik']Cudooooo:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img220.imageshack.us/img220/1389/dscf3529rh6.jpg[/url] A ja kiedyś będę mieć devona:cool3:;):eviltong:[/QUOTE] A ja orienta :loveu::loveu::loveu: lub jakąś pokrewną rase. [quote name='Celina12']Zagłosowałam na zdjęcia...:):loveu: Fotki cudne kociaków...:multi:[/QUOTE] Dziękuję za głos:multi::multi:
  11. [quote name='AlKil'] Haniu, powiedz, że to nie jest to dziecię, co ostatnio tu ze smoczkiem bywało.... To niemożliwe żebym się już zestarzała o tyle, co to dziecię urosło...:placz: Powiedz, że się mylę...:modla:[/QUOTE] No właśnie też się zastanawiam :hmmmm:
  12. Nooooo, jest różniica, KOLOSALNA :crazyeye: :razz: Pytanie!! Pewnie że wersja II. Dziś rysunek do mnie przyszedł :loveu: Dziękuje.
  13. No cóż, poczekamy na koniec remontu ;))))))
  14. Że ona nie ma jeszcze dosyć flesza :evil_lol:
  15. Hhahhaa i tutaj!! :-D [img]http://menelek.blox.pl/resource/e_card_09_b.jpg[/img] :laola:
  16. Stooo laaaat, stooo laaat, nieeeech żyyyyjeeee zyyyjeee naaaaaaaam :-D :cunao: :popcorn: ALE impreza!!! :new-bday:
  17. :o łoooo A może ktoś jej szuka??? Może nawiała? Porozwieszaj ogłoszenia :roll: Ta łapka wygląda nieciekawie. Zdarta opuszka?
  18. Bardzo się cieszę!! :multi: W wawie zamieszka?
  19. Ładna relacja:) Nie przepadam za szczotami ale ten mi się bardzo podoba :) [url]http://www.sherry-niunia.home.pl/tax/40.jpg[/url]
  20. Tule Atosika:calus: Dobrze że maluszek czuje się lepiej. Co wet powiedział na łapke? Czemu się tak podkuliła? Ładniutka modlitwa :diabloti: Amiśka, masz piękna kluseczki, zwłaszcza marmurka :loveu:
  21. Malik, nooo, taki owszem, owszem piesek :evil_lol::evil_lol:
  22. Przez te jej blond hery słabo widać te obrózki :evil_lol:
  23. Nie widać żeby łaciate były na zoomie :cool3: Kamka rewelacyjna :mdleje: A masz poprzednią wersje? Na rysunku pisałaś że kiedyś tam ją rysowałaś.
  24. Oo fuuu! Bawil się nią?
×
×
  • Create New...