Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hmm, ciekawe z tym paleniem :lol: Gratuluje szkła :klacz:
  2. Dzieńdobrywieczór :razz: Puchu, to jest orient :loveu: Zresztą to właśnie oni mnie poprosili o foty :) [url=www.gattinata.pl/]Tu[/url] ich stronka :haha: W tej chwili się nie otwiera...:roll: Karolajna, ale ja nie wiem czy to był kocur :roll::evil_lol: Eriu, oj, jest tego troche :lol: Tak, raz w roku. Ale coś mi się biło o uszy że nie tylko u nas to jest :hmmmm: Na pokazach było wesoło. Pogoda do bani. Na onecie są jakieś filmiki których nie mogę obejrzeć :angryy: :placz: Niestety nici z zawodów :shake: Byłam już zdecydowana na zgłoszenie na jeden dzień bo w drugi Ala ma wyprawiane urodzinki ;) Uszatek nadwyrężył sobie kręgosłup. Zachowuje się już normalnie ale nie będę kusić losu i go nie zgłoszę....
  3. To trzymam kciuki aby Ci się udało urobić nową właścicielkę mieszkanka :kciuki: Koteczka piękna :loveu:
  4. Czemu Sara ma obroże z westami? :evil_lol::evil_lol: Swoją drogą b. elegancka :razz:
  5. [url]http://www.allegro.pl/item444484429_...angielski.html[/url] Jeżuszzz Majaaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale taborety :evil_lol: A co do Łodzi, to fakt, jechać tam po raz pierwszy to mogiła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciekawe kto te znaki tam ustawiał :diabloti:
  6. Boshhh, ale tu pier dziel nik :cool1:
  7. Pasują do siebie :lol: Pod względem kolorów. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/139700/00000058.JPG[/url] Klatka zajebioszcza :o
  8. Rany, ale mnie tu dawano nie było i od razu zaległości :shake: Miejsce na medale bardzi mi się podoba :cool3: Polewke mam z ostatniego filmiku :megagrin::megagrin: Książeczke wydajesz...?
  9. Jakaś szara się zrobiła? :roll: Jestem wstrząśnięta tym co się stało Hassanowi :angryy: Boże, w głowie mi się to nie mieści! :placz:
  10. [quote name='anetta']A cóż to za maluch?[/QUOTE] :obrazic: Ja nie wiem co Ty chcesz od tych zdjęć :cool1: Biedna Gal, tachają ją siła do fryzjera :placz:
  11. anetta

    bzik

    :crazyeye: rewelka
  12. Ooo foczki :lol::lol: [quote]Już widziałam fotki u Ciebie , musiało być fajnie[/quote] Było, było :))))))))
  13. Poka chodź pare zdjęcióóffff ;) Dopiero w styczniu wracasz do domu?
  14. Ładniutka choineczka z motorku :evil_lol::evil_lol:
  15. Gin ma nową znajomą? :cool3:
  16. Podoba mi się :evil_lol: Ciekawe jakby sobie w agi radził :evil_lol:
  17. Co ja czytam :cool3:
  18. Niie mogę się na nią napatrzeć :lol:
  19. Jesteście NAJ NAJ!!!! brawa
  20. [quote name='jamnicze'] Łołłłłł :multi: (a aparatu tak na szybkiego nie miałaś?:razz:) A na jakież to koncerty się chodzi :lol: ?[/QUOTE] BYło już ciemno i nic by nie wyszło :shake: Perfect :multi:
  21. Bardzo ładnie to zrobiłaś, achhh, wspominki :loveu:
  22. Oby oby :drink1:
  23. Taka patelnia to dobra rzecz :evil_lol::evil_lol: To co to w końcu te TW?
  24. O rany... Trzymam mocno!!
×
×
  • Create New...