Dzieńdobrywieczór :razz:
Puchu, to jest orient :loveu: Zresztą to właśnie oni mnie poprosili o foty :)
[url=www.gattinata.pl/]Tu[/url] ich stronka :haha: W tej chwili się nie otwiera...:roll:
Karolajna, ale ja nie wiem czy to był kocur :roll::evil_lol:
Eriu, oj, jest tego troche :lol:
Tak, raz w roku. Ale coś mi się biło o uszy że nie tylko u nas to jest :hmmmm:
Na pokazach było wesoło. Pogoda do bani.
Na onecie są jakieś filmiki których nie mogę obejrzeć :angryy: :placz:
Niestety nici z zawodów :shake: Byłam już zdecydowana na zgłoszenie na jeden dzień bo w drugi Ala ma wyprawiane urodzinki ;)
Uszatek nadwyrężył sobie kręgosłup. Zachowuje się już normalnie ale nie będę kusić losu i go nie zgłoszę....