Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ciekawe co to za wąż a może żmija :cool3: Łaaaaaaaaadnie taaam :loveu:
  2. :hand: Nie mówiłaś mu że z otwartą buźką się nie biega? :roll: :evil_lol: [url]http://i42.tinypic.com/2vvlt0h.jpg[/url] Jak Prezio? Matko, Ty to masz atrakcje z tym swoim zwierzyncem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bez atrakcji dzień stracony :evil_lol:
  3. Aaaa, jakie piękne w tych fioletowych kwiatkach :loveu::loveu::loveu::loveu: Cudeńko.
  4. Rany, Marta, w gipsie popylasz?? Aż tak było źle że w gips Cię wsadzili? Rewelacja!!! [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC05835.jpg[/url] Oooo i Ares wygląda coraz bardziej jak Ares :evil_lol::evil_lol: Imprezy mnie ominęły... Pamiętam jak Ares był taki berbeć mały :evil_lol::evil_lol: I jak Mayka do was wtrafiła :loveu: :Rose::Rose::Rose: Diabeł, furminator to super sprawa :cool3::cool3: Serio, serio. Marta, taaam daleko wstecz :evil_lol: nie ma zdjęć...Chyba musiałaś na fotoszita wstawić.
  5. Dzieńdobrywieczór :p Jakby się kto pytał to żyjemy :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:ten On był w schronisku w Jastrzębiu ale już ma domek ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Bardzo się cieszę :angel: [quote name='Deer']Wow no to ladnie, prawie sprzed miesiaca fotki[/quote] No cóż...bywa :evil_lol: [quote name='jamnicze']45 min. w kolejce? o, nie, to nie dla mnie.[/quote] Uparłam się więc stałam :lol: [quote name='Marta']45 min w kolejce i to tylko dlatego ze sklep zamkniety na 1 dzień[/quote] No :errrr: [quote name='Mati']zazdraszczam wypadów nad dziką Wisłę, ostatnio oglądałem Tatarak, i tam są takie piękny sceny, scenerie nad Wisłą, tylko nie wiem gdzie to jest dokładnie, może ty wiesz? może to gdzieś pod Wawą było nagrywane? a tak w ogóle to mam zamiar wpaść do wawy pod koniec czerwca więc można by było jakiś mały zlot zorganizować[/quote] Oj nie wiem :shake: Praktycznie nie oglądam teraz Tv :shake: A w jakie dni to jest? Taaak? :cool3: Hmmm, a kiedy dokładnie? Można by było :cool3: [quote name='Agnes']OMG...szalona jestes! ale gratuluje i podziwiam[/quote] Dzięki :lol::lol: [quote name='agaciaaa']Gratuluje cierpliwości w sklepie, ja bym wyszła :evil_lol:[/QUOTE] Hhahahahaha, żeby wyjść to trzeba było jeszcze się przeciskać między wózkami i ludźmi :evil_lol: Kosmos. Gratuluję zobaczenia Uszatego :evil_lol::evil_lol: [quote name='Dobcia']no ładnie, zdjęcia starsze, niż u mnie...[/quote] Ciiiii :siara: [quote name='Asia']Podziwiam za cierpliwość.[/quote] :evil_lol: [quote name='Bzikowa']jak zwykle radość na pychu Uszatka[/quote] Zadowolany chłopak :p Psich (swoich) fot ni mo, ale mam z wypadu z zeszłego :evil_lol: tygodnia pod Wawę do znajomej. Chcecie? A może chcecie z wycieczki rowerowej po Wawie z majówki? :evil_lol: Życie staruszka... [url=http://w76.wrzuta.pl/film/7mVygGtj9wD/dscf4803][b]FILM[/b][/url]
  6. Trzyma się świetnie jak na 10 lat :loveu: Zmorka wygląda jak siedem nieszczęść :evil_lol:
  7. Hej :multi: Koniec remontu=więcej Bianki :multi::evil_lol: Witajcie. Blondaska ma nowy ciuszek? :cool3:
  8. Wszystkiego najlepszego dla Gizma :loveu::loveu: A dla Ciebie gratulację zdania prawka :klacz: Poka garbuska :loveu::loveu: Tebel 2 lata?! :crazyeye: :mdleje: wow Ślioczne te wiosenne foty :loveu: Nawet TZa odziałaś w koszulkę :multi:
  9. Gdzie schudł? :diabloti: :evil_lol: Fajna maszyna, ale ja wolę Harleye :p
  10. Brawo! Nadrobiłam i wyczytałam że Norosław zostaje..? :cool3: :D No to masz fajnie :evil_lol: Zwaliła mnie z nóg ta fota [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG_0434_640_x_480.jpg[/url] :mdleje: Najlepsza Nufka :evil_lol::evil_lol: Super wycieczki.
  11. Waszka, wspaniale że jesteś już na wsi :loveu::loveu::loveu: Ach, ach :loveu::loveu::loveu: [SIZE="1"]Głos oddany :)[/SIZE]
  12. Gratuluję wyników z wystaw i badania Franciszka :cool3: Trzymam za niego kciuki, bidula :( Ładne, ładnie :evil_lol::evil_lol: [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Maj%202009/16%2005%20wystawa/psy/16052009-434.jpg[/url]
  13. :hand: Rany, ale miałaś wspaniałą majówkę :loveu: Sara taka szczęśliwa :loveu::loveu: Okolica przepiękna.
  14. Helooouuuuuuu:loveu::loveu: Przepiekne zdjęcia widziałam :loveu::loveu:
  15. Co do koszy na śmiecie. W kwietniu napisałam do Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska Gminy Żoliborz. Odpisał mi chyba po 1,5 czy 2 tyg. :roll: (zaczęłam się zastanawiać czy on faktycznie tak rzadko sprawadza pocztę czy coooo :cool1:) Napisałam mu o kupach, o koszach takich i takich. I co?? A no to, że owszem będą, ale w II połowie tego roku :crazyeye: :mdleje::cool1: Żyć nie umierać :diabloti: Czujecie akcję? Żeby postawić parę (!) koszy na jednej ulicy musi być przetarg a potem zatwierdzenie wszelakich procedur przetargowych :cool1: Pisał mi o koszach zwykłych a o psich nic nie wspomniał :cool1: Pewnie to za duże przedśięwzięcie, bo jeśli na zwykłe kosze tyle trzeba czekać to ile trzeba by było na psie :crazyeye: A o dystrybutorach już nie wspomnę :cool1: Ach, kochani są, już za pół roku będą kosze :multi: :diabloti::diabloti:
  16. :loveu::loveu::placz: Lilunia już w swoim domku :multi: Wspaniale.
  17. BRAWO, BRAWO :crazyeye: :klacz: :loveu: Oby tak dalej. [quote name='Asiaczek']Kibo ma obecnie 6 miesięcy i jest prawie tak duży, jak Anjaro. I tak-tak, Państwo od Anjaro mają drugiego baska, właśnie Kibo.:lol:[/QUOTE] Fajnie :lol::lol:
  18. Gratuluję!! :multi::multi: :klacz:
  19. anetta

    bzik

    Trzymam mocno kciuki! :kciuki::kciuki: :) Będzie dobrze.
  20. Wow :loveu: Ale wycieczka :multi::multi: Kozica na górskim szlaku :evil_lol: BIS :errrr: Dostał aż 3 puchary?:crazyeye:
  21. Łączkę macie cudną :loveu: Za 0,5 kg :popcorn:
  22. Dziewczyny są rewelacyjne :loveu::loveu: Co za postawa w tak młodym wieku, fiuu fiu :cool3: Brawo. [quote name='Ka-Vanga']Dzieki, ciesze sie, ze sie podoba ten maly urwis :multi:. Pilke kupilam chyba w hurtowni EURO ZOO, jak bede za jakis czas to moge Ci kupic :razz:.[/QUOTE] :))) Bardzo chętnie. Ta zielona jest czaderska :evil_lol: I taką chciałabym kupić. Może na Warszawską doczekam :evil_lol::evil_lol: Bo pewnie wcześniej się nie zobaczymy. Daj wcześniej znać to wyślę Ci kasę :p
  23. :loveu: Ależ przepiekne te lila kwiatki :loveu::loveu: Za czarnulkę :kciuki:
  24. A gdzie tyle kamieni i gruzu jest? :loveu::loveu: http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200808/54765/234385/00000077.jpg
×
×
  • Create New...