Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/302699/00000059.JPG[/url] Jak lew na sawannie :evil_lol: Super opowiastka :loveu:
  2. To nie pozostaje Ci nic jak sobie sprawić szczylka :evil_lol::cool3: Fajna! I piegi ma! :lol::lol:
  3. Agnes, nie stałam :shake: Zatrzymałam się tylko przy tym maluchu (:evil_lol:) Z Justą i Betty siedziałyśmy przy sznaucerach, a potem chodziłyśmy po wystawie. Ja Ciebie też nie widziałam...:-( [img]http://img44.imageshack.us/img44/4241/dscf5383.jpg[/img] [img]http://img444.imageshack.us/img444/4520/dscf5384.jpg[/img]
  4. [img]http://img25.imageshack.us/img25/4883/dscf5378z.jpg[/img] [img]http://img15.imageshack.us/img15/4818/dscf5379i.jpg[/img] [img]http://img15.imageshack.us/img15/4189/dscf5380s.jpg[/img] [img]http://img15.imageshack.us/img15/1192/dscf5381a.jpg[/img]
  5. [img]http://img44.imageshack.us/img44/10/dscf5372.jpg[/img] [img]http://img12.imageshack.us/img12/6774/dscf5374i.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/2410/dscf5375t.jpg[/img] [img]http://img44.imageshack.us/img44/8240/dscf5376.jpg[/img] [img]http://img44.imageshack.us/img44/6224/dscf5377.jpg[/img]
  6. [img]http://img25.imageshack.us/img25/6472/dscf5361u.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/9357/dscf5362.jpg[/img] [img]http://img444.imageshack.us/img444/9360/dscf5363.jpg[/img] [img]http://img16.imageshack.us/img16/9475/dscf5364z.jpg[/img] [img]http://img528.imageshack.us/img528/4975/dscf5367.jpg[/img]
  7. Miło było poznać nowych dogomaniaków a właściwie dogomaniaczki :cool3::cool3: [img]http://img15.imageshack.us/img15/2395/dscf5354i.jpg[/img] [img]http://img200.imageshack.us/img200/7118/dscf5355.jpg[/img] [img]http://img15.imageshack.us/img15/6836/dscf5356.jpg[/img] [img]http://img15.imageshack.us/img15/3325/dscf5359.jpg[/img] [img]http://img44.imageshack.us/img44/2733/dscf5360o.jpg[/img]
  8. [quote name='weszka']Ano mam :p I jeszcze pomidorka koktajlowego :p I zioła :p[/QUOTE] Osz Ty! :evil_lol: [url]http://img229.imageshack.us/img229/3051/dsc02161m.jpg[/url] Jakie uchi :loveu::loveu: A słonikowi..no cóż...doklej te nadgryzione części ciała :evil_lol:
  9. :mdleje: Jezus Maria.... Bułka z masłem :diabloti: Weszka, łączę się w bólu. Ja też bez PS...:-(
  10. [quote name='ariss']Piszę za Olcie bo ona jest w rozjazdach;) Będzie w sobote razem z piłką:diabloti: Masz jej szukać po 12;)[/QUOTE] Ok. Postaram się być po 12 :cool1: Nie mam jej nr. więc zajrzalam na stronkę i sobie spisałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :eviltong: Mam nadzieję że to jej nr.
  11. Super że jest OK! |:multi::multi: A fota jest super, to nic że cięte. Ja nawet nie zauważyłam :cool1: Rany, ale ulewa :scared: I grzmi. Chyba kompa wyłączę :roll:
  12. O fuuuuuuuuuuuuuu [img]http://emoty.blox.pl/resource/zygi.gif[/img] Kieeeedyś, kiedyś poszłam z Kają po zaświadczenie żeby wejść na teren wystawy do osiedlowego weta, pare kroków odemnie. Moja noga więcej tam nie stanie :diabloti: Wet był dla mnie bardzo nie miły, dla mnie był odpychający, miał założony fartuch na gołe ciało, a facet wcale szczupły nie był :siara: wręcz otyły. Jak stanął do mnie plecami (sznureczki w fartuchu nie były zaciśnięte) wyłoniły się gołe plecy i... slipy... :roll::roll: Obrzydlistwo. Tak, o Wahl mi chodziło. Sesja maluchów aaaaa :loveu::loveu: Cukiereczki.
  13. Basia i Bzikowa, planowałam być cały weekend, ale w ndz. mi wypadło spotkanie i będę tylko jutro. Co się dobrze złożyło bo muszę się z KaVangą spotkać (interesy :evil_lol:). Jeśli dobrze rozumiem z Bzikową się nie zobaczę? :( Basia, poślię Ci na pw mój nr. w razie czego jak byśmy się nie odnalazły :lol: [quote name='agaciaaa']http://img23.imageshack.us/img23/5918/dscf5290.jpg haha jaka mina :evil_lol: co on węża udaje? :evil_lol: [url]http://img200.imageshack.us/img200/271/dscf5315n.jpg[/url] bardzo fajna fotka :p Jak Masajos dzielnie wbiega pod górkę :lol:[/QUOTE] Hhahaha, pomału się przeistacza :evil_lol: Dzięki :p [quote name='diabelkowa']http://img200.imageshack.us/img200/271/dscf5315n.jpg fajna ta fotka :diabloti:[/QUOTE] :p
  14. Faktycznie :crazyeye: Są USZY! :evil_lol:
  15. Jak nie zobaczę to nie uwierzę :diabloti: :evil_lol:
  16. :mdleje:[url]http://i28.tinypic.com/sgkbap.jpg[/url] Sweet :loveu::loveu: [url]http://i30.tinypic.com/i6f7l4.jpg[/url] :cool2::cool2:
  17. Gratuluję!! :klacz: Domek nad jeziorem mmmmmmmmm :loveu::loveu:
  18. anetta

    Vivi i Maja

    Piekna :loveu: Ona ma lekko niebieską tęczówkę?
  19. :lol::lol: agility na 3 jamniki jest rewelacyjne :evil_lol::loveu:
  20. anetta

    bzik

    Szkoda że nie nie ma białych, nie rzucał by się tak bardzo w oczy :evil_lol::evil_lol: Ale upiaszczona i szczęśliwa mordeczka!
  21. Tak, tak :multi: Dokładnie ta. :loveu::loveu: Jest zajebioszcza :evil_lol: Którego dnia będziesz na wystawie? Hhahah a co to zdjęcia piłki...to zgadzam się z dziewczynami :lol::lol:
  22. Masz truskawki na balkonie?! :crazyeye: :p
  23. Ulala :cool3: Gratki!
  24. Ja też nigdy nim nie jeździłam, tylko samochodem lub autobusem. Banerek sama wymyśliłam :lol::lol: A rower bez koła to moje dzieło :evil_lol: Taka mała reklama:evil_lol::eviltong: [quote]Bezik by w połowie się zatrzymał i zaczął na mnie szczekać żebym mu stamtąd ją rzuciła[/quote] Hhahaah, w końcu to terrier :diabloti: Inny tok myślenia od pastucha :evil_lol::evil_lol::lol: Widzieliście ducha MJ? :crazyeye: [url=http://wiadomosci.onet.pl/2003800,12,item.html]Przypadkiem nagrano ducha Michaela Jacksona?- Onet.pl - Wiadomości -06.07.2009[/url] Aż mnie ciary przeszły.
  25. "Zobaczycie, jeszcze dokopie się do Chin :cool1:" [url]http://img165.imageshack.us/img165/4/691vd6.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...