Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :mdleje: noo nieee [url]http://images47.fotosik.pl/245/14efbb71d223ffea.jpg[/url] małe franciszkowe po prawej wymiata :evil_lol: Vectra, wyobrażam sobie co u was musi sie dziać gdy patrze na to co ja mam na parkingu i ogólnie w okolicy :cool1:
  2. Przed naszym wczorajszym wyjazdem był widziany i dokarmiany przy ulicy Zagłoby, koło kościoła. Podczas poszukiwań pan spacerujący z pieskiem widział go na Kordeckiego, ale nie było go tam. Plakaty porozwieszane.
  3. Powinnaś pomyśleć o większym posłanku [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0688ps-1.jpg?t=1262989550[/url] No bo kto to widział żeby kupować za małe wyrko :shake: :cool1:
  4. Oooo, Waszka, słyszałaś??! :evil_lol::evil_lol:
  5. Mord butli hihihihih Super że Morka zostaje już bez problemu sama.
  6. [quote name='Unbelievable']fretki mają takie umaszczenie : P[/QUOTE] Hhahaha, no coś Ty! To jest biała sierść z pojedyńczymi brązowymi kłaczkami? Wygląda jakby miała ubytki :D
  7. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000011.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000012.jpg[/img] Przycupnięcie :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000013.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000014.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000015.jpg[/img]
  8. Jak nie urok to...:shake: Wielkie gratki za te siad i zostań :klacz:
  9. Uchhh, co to był za wieczorny spacerek :multi: Istne szaleństwo :stupid::evil_lol::loveu::loveu: Zaspy przy chodniu 2x przewyższają uszatego :evil_lol: Kosz na śmieci stojący przy chodniku, taki zwykły betonowy całkowicie zasypany :crazyeye: :evil_lol: Mamy na osiedlu obok, takie fajnie miejsce do gonitw, normalnie tam jest trawnik z wielkim drzewem po środku i sporawe krzaczki. Gdy spadnie śnieg, jest to idealne miejsce na nasze harce :D W te krzaczki uszaty wpada, siedzi tam i mnie obserwuje :evil_lol: Ja podbiegam (niby że go szukam :evil_lol: mówie BU! lub DAWAJ OGON! :evil_lol:), a za chwile z całych sił uszaty wyskakuje z nich z innej strony a ja za nim haahah :lol::lol::lol: I tak biegamy w okół tego drzewa i krzaków :evil_lol: Nikogo nie ma już o tej porze i mógł się wyszleć na całego :multi: Biegał jak opętany po tym śniegi :loveu: A ja za nim :evil_lol: Aż gorąco mi się zrobiło :cool1: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000006.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000007.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000008.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000009.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000010.jpg[/img]
  10. Hej, hej. Zasypało nas doszczętnie :evil_lol: Uszaty szaleje na spacerkach, on uwielbia śnieg :p Jakimś trafem jeszcze nie mamy fot z tej zimy, hmmm :knuje: Jutro przyjedzie Alicja to może coś tam będzie na spacerku :cool3: no zobaczymy jak apogoda będzie. Dziś pojechałam z dziewczynami z PwP szukać Anioła który nawiał z kliniki w Bobrowcu :shake: ale go nie znalazłysmy :-( Chodziłysmy po Zalesiu Dolnym w największą śnieżyce. Plakaty pieknie ozdabiają zalesiańskie uliczki. Zajefanie było :diabloti: :evil_lol: Śniegu po kostki i wyżej :evil_lol: Mam nastepną grę :lol::lol: Tym razem końską :multi: fajna, wciągnęła mnie bo ciągle nie mogę jej przejść :diabloti: Już byłam na ostatnim levelu i zonk :diabloti: [url]http://gry.poszkole.pl/gra/info,Skoki_przez_przeszkody,24561,1,1.html[/url] Marta, noooo, ja się zastanawiałam czy nie dostaniemy stojąc w tym tłumie :roll: Pod nogami butle się walały. Zuzole :evil_lol: podobały mi się TAKIE mroczne drzewka :p Dobcia, hahaha, jak gruszki na wierzbie mogą rosnąć to bułki również :evil_lol::evil_lol: 27.12 pojechaliśmy sobie na spacerek do Dziekanowa Leśnego :multi: Super pogoda, jeszcze :diabloti: bezśniegowa, raczej wczesno wiosenna :evil_lol: Nastepnego dnia taak sypnęło że hej! [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000001.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000002.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000003.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000004.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000005.jpg[/img]
  11. anetta

    bzik

    Kubek będzie wyglądać fantastycznie :loveu::loveu:
  12. AlKil, fajnie że wpadłaś :loveu: Mniej fajnie że aparat kaput. Brawo dla córki za zdanie za I razem:klacz:
  13. :crazyeye::crazyeye: prześliczne :loveu: [url]http://img693.imageshack.us/img693/7083/obraz076t.jpg[/url] [url]http://img707.imageshack.us/img707/2716/obraz077s.jpg[/url] Nóżki w galarecie! :D :evil_lol:
  14. :mdleje: no ładnie :evil_lol: [url]http://img706.imageshack.us/img706/7519/miyaal.jpg[/url] Ciekawe po kim to ma :diabloti:
  15. No, dokładnie, 20 cm. piesek rozcharatał sarnie brzuch.
  16. Oo jaaa, wyginam śmiało ciało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Niezła jazda z pazurkami :shake: :WTF::Help_2: [url]http://img683.imageshack.us/img683/2993/dsc00591f.jpg[/url]
  18. [url]http://i39.tinypic.com/1z2omqu.jpg[/url] hhaahaha, bałwan wymiata :evil_lol: Kule-strraszne :evil_lol: Wierszyki, pierwsza klasa, Lokomotywne juz u kogoś dawno temu czytałam ale resztę pierwszy raz :D
  19. [url]http://lh4.ggpht.com/_3wQiKq064-c/S0jViR5uPqI/AAAAAAAAB3w/52TikTRLRYI/100_7493.JPG[/url] +:roflt: niskie loty A meteoryty bardzo mi sie podobają :cool3::cool3: Super wyszło.
  20. Prawdziwy psiarz :loveu: Cieszę się że psiaka odnalazł :multi: Maya ma ładniutką obrożę, chyba nowa?
  21. Przepiękne :loveu: Wyglądają jak tajgany. Dziwna sprawa że są już po ciachaniu. Skąd wiadomo że matka to kaukaz?
  22. Miejmy nadzieję że ktoś jeszcze wypatrzy tego cfffaniaczka :diabloti: Anioła ni mo, ale przynajmniej dzięki nam mix bokserek który przybłąkał się a potem szedł z nami odnalazł swoją pańcię a właściwie ona jego :p Została pouczona o adresatce :cool1: Oraz jedna bida dostała mięsko. To było jak "Podano do stołu" :evil_lol: [img]http://img245.imageshack.us/img245/6387/dscf7046r.jpg[/img] [img]http://img694.imageshack.us/img694/4521/dscf7045.jpg[/img] [img]http://img686.imageshack.us/img686/236/dscf7048h.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/2287/dscf7047i.jpg[/img] Przepraszam, ale jutro nie dam rady.
  23. Ja już uciekam. Jakby co, to mój nr. jest na mapie dogo.
  24. Wysłałam esa. Nie wiem czy mi odpisze o tej porze :shake: No tak, siatka z obciążnikami. Jest na sali rybak? :evil_lol::evil_lol: Ja też bez doświadczenia, będzie wesoło :diabloti:
×
×
  • Create New...