-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześc prawnusiu :multi: Czy Ozzy to w ogóle wychodzi, czy tą fstretna pogodę tylko przesypia? :razz:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'][CENTER] [B][U][/U][/B] [B][U][/U][/B] [B]ZROZUMIAŁEM !!![/B] [B]Zrozumiałem :ylsuper:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/298bc2ea8d719063.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] zrzumialem to co chcialem :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'] A tak nawiasem mówiąc - to ja już nie mam psa :placz: On cały czas siedzi przed klatką Szczurkowej. I się wgapia. [/quote] czeka na obiad :evil_lol: [quote name='dbsst']My dogociółki biorzemy Ciebie Hanno Zwariowana za przykład i ślubujemy Ci miłość, wierność i uczciwość dogomaniacką oraz to że Cię nie opuścimy aż do śmierci. Tak mi dopomóż Adminie jedyny Wszechmogący i Wszyscy Moderatorzy. ...Hanno Zwariowana przyjmij tą obiecanke jako znak naszej miłości i wierności, w imię Dogomanii, gadu gadu i maila[/quote] [quote name='dbsst']"Świadme praw i obowiązków wynikających z założenia szeroko pojetej wspólnoty dogomaniackiej, uroczyście oświadczamy, że wstępujemy w związek zależny od humorówi z Hanna Zwariowaną i obiecujemy, że uczynimy wszystko aby nasz związek zalezny od humorów Hanny, był zgodny, szczęśliwy i trwały."[/quote] Debe umarlam :roflt:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weszka a te nogi Cie od tego procentowego Poloneza bolą ? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale fotek Maxia :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/5aa4b6117d2d5fcd.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] nauka nurkowania :evil_lol:
-
Witaj Gosiu :multi: Kucyki świetne, wyglądasz jak Ala z I-szej a :lol: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/15/75a33d97578a63cb.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] a ja też mam jeszcze takie bombki :razz:
-
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]Sa juz maluszkiiiiiiiiiii ?? [/I][/B][/quote] jeszcze nie ma :shake: wlasnie przyszla mamusia sępi kawalek pizzy :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']oł jeeeeeeeeeeeee zawsze marzyłam zeby mieć [B]KOLNA[/B] [/quote] a kto to? :diabloti: [quote name='Maga100'][B]ja miałabym być żoną Waszki? :crazyeye: [/B] [/quote] możeszbyć mężem :evil_lol: [QUOTE][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-13-26.jpg[/IMG] [/QUOTE] a potem Leonn zadarl noge i to olał :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] zające śmigają nawet po podwórku :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] Huraaa :multi: Bedzie domowy pasztet z zająca :multi::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pysia']Akwarium?:crazyeye: Babciu Tobie trzeba wybiegu dla krokodyla i sadzawki dla niego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] na terrarium mnie nie stac :shake: [quote name='dbsst'] będzie akwarium :multi:[/quote] NIE BęDZIE :diabloti: [quote name='dbsst'] sis mamy MAMCIE i BABCIE :loveu: i bedziemy mieć doga i [B]rybki[/B] :multi: :multi: [/quote] Te ostatnie to chyba na talerzu :diabloti:
-
[quote name='dbsst']HEHEHE Pika już chyba się sama [B]zorężowała[/B] na wieść ze ma takie dwa cudenka w postaci dwóch wnuczek ;)[/quote] raczej uzbroila ..... :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] 2. BRACIE??? :crazyeye:[/quote] to chyba do Karola :evil_lol: Tu kazirodztwem pachnie :mad::evil_lol: -
Ale tu bajkowo :crazyeye: Jak w przedszkolu :evil_lol: Cześc prawnusiu :multi::evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tyle żarcia w lesie teraz mają i pod chaupy podchodzą? :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No widze, ze cholerze dog wlazl na glowe :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']juz wiem WASZKA na Prezesa NBP :multi: [/quote] Nooo, bedzie się z nami nadwyżkami dzielila :evil_lol: cześc Prawnusiu :evil_lol:
-
[quote name='Anka12']Joker jest po szkoleniu i zna komendy i ZAWSZE reaguje[IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR94.gif[/IMG][/quote] to masz niecfaniakującego psa :evil_lol:
-
Gosiu juz jest wieczor, gdzie zdjęcia choinki? :razz:
-
Aguś te Twoje widoczki sa obłedne :mdleje: Ja tez bym kciala takie :placz:
-
[quote name='r_2005']No i?????????????? KORONA, pisz!!![/quote] Korona nie ma neta :shake: Na razie nic się nie dzieje, a raczej się dzieje temp ok 37 stopni, :cool3: Ciuka chodzi i kopie. Monika podejrzewa że się na weekend szykuje :cool3:
-
[quote name='dbsst'] własnie mami jak sie dowie PIKa ze ma nowy [B]narybek[/B] i nie jest to dog to co ona wtedy zrobi :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Jaki znowu narybek ? :crazyeye: Ja nie mam gdzie wstawić akwarium :shake: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']zobaczcie!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=19543[/URL] bhaha poczułam się jakoś dziwnie :mdleje: :lol: :lol: :lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye: :roflt: :roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jak to czytam to stwierdzam, ze jednak Opa wcale bojowa nie jest :evil_lol: moja jednak bardziej wredna rura jest :roll: jak obserwuje relacje jej innymi psami, chociazby na ich terenie :roll: Krzywdy nie robi, ale goni dośc ostro, nie uznaje sprzeciwu, ale jak jej pies ustepuje pola to jest ok, tylko jak to będzie na jej terenie? :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszystko bedzie dobrze i tego nalezy się trzymac :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/19/fb7b6a01c853a3b7.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Szpila się uczy robić sztuczne oddychanie? :evil_lol: