-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='jo-jo']Tp super, nie chce żebyście jechali kawał drogi po to żeby tylk się przejechać, za tydzień Koreczka weźmiemy i pobiegamy :) Wtedy juz napewno będzie czas i spokój :)[/quote] a czy ja się będe mogla dołaczyć z moim owlosionym dogiem? :oops::evil_lol:
-
[quote name='dbsst']jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :placz: trochę [B]dużo kasy straciłam na swojej głupocie [/B]:angryy:[/quote] A to czego mamy wspólczuć? :hmmmm: Straconej kasy,:shake: czy glupoty? :evil_lol:
-
[quote name='kamila-dog']Zapracowana bo sie pewnie coagle zastanawiasz-brac czy nie brac :evil_lol: A ja ci mowie [B]BRAC [/B]!!! :p [/quote] Ja to bym brala bez zastanowienia :loveu: Tylko nie wiem co na to moja sucz :roll: Bo to kawal cholery jednak jest :roll: [QUOTE] Gadalam przed chwilka z naszym klientem ktory jest wetem i pytalam sie o sterylke :roll: Radzil mi to zrobic tak 3 miesiace po cieczce :roll: [/QUOTE] jeżeli Lalka ma ciąże urojone to jest to optymalny termin aby zrobić sterylke. Chodzi o wyciszenie hormonalne
-
[quote name='jo-jo'] A nam,znaczy Ciuce do terminu zostały [SIZE=4][COLOR=red]4 [/COLOR][/SIZE]dni, ale nie wykluczone że rozsypka nastąpi wcześniej, a ja w miedzy czasie [B]dostane Zawału[/B] :shake:[/quote] nie tylko Ty :evil_lol: a bedzie w niedziele dogowisko? :razz:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Wpadam na krótko, ponieważ rodzina nam się powiększyła .... I jest trochę nerwowo :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/16/644179e72c29dde4.jpg[/IMG][/URL] [U][/U] [U][/U][/quote] ale ladny kotek :loveu::evil_lol: [quote name='HankaRupczewska']Kotecka nie bedzie .... Psy nie przeszły próby. Była regularna bitwa. Krwawa. :-( :-( :-( [/quote] jakos mni to nie dziwi :evil_lol:
-
O!!! Ala wywołuje śnieg fotami z zeszlego roku :mad::mad::evil_lol:
- 78403 replies
-
Cześc zakocona Magdo :evil_lol: Czy Stefek juz na stale pozbyl się świństwa? :cool3:
-
Cześc zapracowana kobieto :multi: ucaluj Lalke Podpisano zapracowana Aga :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Może ktoś prrzygarnie? :-( [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=156628981[/URL][/quote] o matko :shake: se niezdawali że duzy pies duzo je :roll: Biedulki :-( -
Ojej ile zdjęc Axelka :multi: ale Ty w domu jesteś to i tak mało :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Monika i jak tam po wizycie u weta? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
GRATULACJE :multi::multi: BABCIU :evil_lol: -
Cześc :multi: Ja mam pytanko :oops: akurat do Ciebie. Bo jak wiesz nadal się zastanawiam, nad wzięciem dozia :evil_lol: a podobno Opka wojownicza dziewczyna jako i moja Saba Powiedz mi jak Opka przyjęła Teufla? :razz:
-
Uwaga odgrzewam ten topik :multi: Prosze pod koniec tego tygodnia zacząć trzymac kciuki, bo na poniedzialek planowany jest porod Ciukowych Fasolek, ale to moze zacząć sie już wczesniej :cool3: Korona jest przygotowana juz od czwartku. :razz: A ja nadal nie wiem, czy brac, czy nie brac :placz: :evil_lol:
-
Dzisiejsze wieści sa takie : Sabina dostaje p/zapalny ale sterydowy .. niestety. Ogólnie leki za bardzo nie pomagaja, ani te niesterydowe, ani antybiotyki ten sterydowy tez nie za bardzo :roll: jak dostanie lek, gorączka spada, ale zaraz rośnie znowu :shake: i tak w koło Macieju :shake:
-
Cześc :multi: Ja się melduje :multi: ale nie czytam :shake::evil_lol: A gdzie tyo się glosuje? Na molosach? :cool3:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] nie wiem czy zabiorę się z Payton do Wawki - ja pewnie w sobotę wrócę póóóźno z tej studniówki[/quote] z jakiej studniowki? :crazyeye: Ty maturę w tym roku robisz, czy sobie takiego mlodego narzeczonego zlapałas ? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/Sylwester6---7103.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/Sylwester6---7103.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] wygląda jakby miala zygac :evil_lol: cześć wnusiu :multi: -
Ida się robi coraz ładniejsza :cool3:
-
[quote name='Maga100'][B]jeszcze trochę i krowy przestane się bać :p :p :p [/B][/quote] jeszcze trochę a zaczniesz je doic :evil_lol:
-
[QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/6/6ebbeb11c3408dca.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jaki tygrys dziki :loveu: [quote name='beria']I jeszcze Wam pokażę, jak Klaudiusz został moherowm beretem :evil_lol: Zabiłaby mnie, gdyby to zobaczyła :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/284/7363880fc83d8b47.jpg[/IMG][/URL][/quote] wymieklam :roflt:
-
[quote name='dbsst'] ja chce zeby PIKA MIAŁA DOGA :loveu:[/quote] buhaha, :lol::lol::lol::lol: [quote name='dbsst']u nas było Słondobry :cool1: ale, że mam total zakwasy to nie moge kucać wiec [B]słoneczka nie[/B] wykorzy[B]srałam[/B] :placz: [/quote] nie wysrałas i spadl deszcz :mad::evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] A szafa wraz z zawartością - droga Piko jest moja. Nie ogólnorodzinna. [/quote] rozumiem, ze w tajemnicy przed rodzina ogladasz TV TRWAM :evil_lol:
-
Sluchajcie Trzymajcie kciuki za Sabinke :shake: W czwartek zaatakowała ją jakiś akita :shake: troszke ją poturbował, ale najgorsze że w czasie szamotaniny, Sabina musiala sie uderzyć w ten guz co to miala na glowie :shake: I jest kiszka, pies ma od paru dni gorączke, pomimo podawania leków p/zapalnych i antybiotyku, jest slabiutka, obolala, nawet nie ma sily ogonkiem pomachac :-( Asia miala z nią iśc na powtórzenie biopsji, ale z uwagi na stan pourazowy tego guza, bopsji się zrobić nie da, o wycięciu tego świństwa też na razie nie ma mowy :shake: Nie bardzo zrozumialam co jej dokladnie jest, bo [B][COLOR=Red]Asia mi plakala [/COLOR][/B]przez telefon jak mowila, więc nie za bardzo zrozumialam :oops: a nie chcialam naciskać żeby powtarzala :roll: Ale chyba za wesoło nie jest wnioskuje :-( Sabina podobno wygląda i czuje sie fatalnie, a Asi się serce kraje, ze pies cierpi :placz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Haniu trzymaj się bo kto mi przyniesie kawe z expresu na rynek jak będę kwestowała w WOŚP ??:cool1: Jeżeli się zdecyduje bo nie mam transportu :evil_lol:[/quote] bedziesz kwweastowala z niufami? :evil_lol: Bow Wawce planują z retriverami :lol: