Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07647.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07646.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07645.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07644.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07642.jpg[/IMG] Mina roku :evil_lol: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07649.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07672.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07674.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07675.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07679.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07681.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07665.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07666.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07667.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/Saba%20i%20przyjaciele%202/DSC07670.jpg[/IMG]
  4. [B]Pojedyńcza Sesja "Jemy serek" [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/f335f9da342486f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/90c8d6f547a86f14.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/38/5ff19415e537b888.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/6faaf65ca9709254.jpg[/IMG][/URL] A tak wyglądamy po zjedzeniu serka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/26520f72964bf9d1.jpg[/IMG][/URL]
  5. Szpila z godziny na godzine lepiej się czuje :multi: Domi, te kaftaniki sa przewiewne, poza tym one nie pzrylegaja do ciala więc wietrzenie jest. Ubranko jest mniej stresujące niz kolnierz
  6. Cześc :multi: co tak wszedzie pusto? Dogo nie dzialalo czy jak? :hmmmm:
  7. Waszka kupiosz se ruska to dopiero będziesz się miala do kogo przytulac :cool3:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=blue]a potem w nocy... jak zwykle- [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]:sleeping:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][B]spałam w jego nogach, zimno sie mie zrobiło w środku nocy- zerkam :eek2: a ten dziad leży na ziemi pod moja kołdrą!!! :angryy: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] buhaha :evil_lol:
  9. Aluś jak nie masz ochoty na pisanie to chociaz poczytaj Zaraz Ci się zrobi lepiej ;)
  10. Cześc co tak malo fot? :razz:
  11. Cześc XXX wnusiu :multi: Nadal macie snieg? :razz:
  12. [quote name='evaxon']haha jak bylam w szpitalu poszlam do lazienki wracam a na moim stoliku lezy wielki(:crazyeye: naprawde wielki )czopek patrze sie na niego i patrze i mysle a noz widelec to tabletka:evil_lol: po czym przychodzi pielegniarka i mowi no masz 15 min zeby zaaplikowac czopka i zeby zaczol dzialac jak nie to lewatywa(niczego tak sie nie boje jak lewatywy i cewnika:evil_lol: ) po 5 min gapenia sie na czopek zadzwonilam do mamy zeby sie podzielic ta informacja i zapytac jak najlepiej go zaaplikowac:lol: oczywiscie jedyne co uslyszalam to buhahahahahha i w oddali Ewka nie wie co zrobic z czopkiem(:angryy: :evil_lol: ) ale poradzilam sobie:evil_lol:[/quote] buhahaha Ewka nie wie co zrobic z czopkiem :evil_lol::evil_lol: cześc Paula jak tam doopa? ...... o przepraszam ........ uszko ?:evil_lol:
  13. [quote name='paula_z'] :D W doopie mam te czopki :evil_lol: [/quote] cale opakowanie na raz se zaaplikowalas? :crazyeye:
  14. [quote name='dbsst'] i dlatego podkreślam to poraz setny dziś [U]JUZ NIGDY PSA [/U]to nie na moje nerwy :shake:[/quote] a kogo? :evil_lol:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/12/d829b667fe08f08f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/8/6f62b4e11e00af04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/8/8e93c0785da5929a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/43/f532608eb834b581.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/8/a5e2aff903e7b461.jpg[/IMG][/URL] z uwagi na to iz dogo mi muli, :angryy: relacja z jedzenia serka bedzie jutro :razz:
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/38/6262f9303f4dfc4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/0a92b05024eee9cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/12/a2ed1d0fac876836.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/12/62c16b503c5948b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/8cf5bb49016629c7.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='dbsst'] PIKA to jeszcze musimy narysować dogoplan dogoucieczki :evil_lol: [/quote] koniecznie tylko uważać musimy bo one agresywne som :evil_lol: Nosy odgryzają :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/12/8736ede867af75f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/12/9a30acdf874d72b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/12/9bedf04c2c7a7232.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/d77bb42325e4957c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/7ce6a879f33ed8fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/3aed6f63d4b0ce0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/f73bd4ebd3e9393c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/c5d260bee14bde90.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/88ec740df58f846d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/481bd9650985ea4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/ce633aacb0a3c730.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/f6f38240cc52de53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/d5f10f674544278b.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/f4a7baa393731b80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/307432774583a3e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/3dd31cd89f5308dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/d4d2bc210f9f72e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/38e752b2dedf2243.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/37/efa9bb78dd09b629.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/2f5fc2590096b098.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/72b001408a14a3a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/8bf0fc119bd914c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/7d7b95751805ffed.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/0dbfb0ee8f853f68.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/2298c293ecd70c0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/11/04d93b7752a0db51.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/44/dba4136eb850e457.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...