-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Lazy powiem więcej. Ogórkowa szykowała sie do tego porodu od conajmniej dwóch dni, od dwóch dni myślałysmy i mówiłysmy, że "O to dzisiaj w nocy", ale nie ona czekała....... czekała do 1 września. A pierwszy szczeniak był około 4 rano a nie o 5 :wink:
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
:angel: :angel: :angel: jest dziołcha :angel: :angel: :angel: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Darz Bór za chłopaków :drinking: :drinking: :drinking: Ja kcem z jedną dziewczynkę, :angel: :angel: na wojne idzie, że się same chłopaki rodzą :o :wink: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
A co tam, :D jeszcze raz pogratuluje na razie chłopaków :D Dzielne dziewczyny jesteście - obie :angel: :angel: :angel: Zdrowie tych już na świecie i tych co na ten świat się dopiero pchają :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Jak to czasem fajnie rano wstać - pierwsza z gratulacjami jestem :lol: Beatko, Ela czuwa nad Wami, tak mi się przypomniało, dzisiaj mijają dokładnie 2 miesiące jak od nas odeszła. Ogórkowa na cos czekała i chyba specjalnie na........ 1 września. -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Bea wiesz, że ja tez kciuki trzymam :lol: Zresztą Ty wiesz :D -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Ojjj ... :oops: do czego TY 'moi' ... :wink: Ja :o w zyciu 8) Ale kto tu jest lepiej zorientowany w temacie ? :roll: :evil_lol: :smokin: -
no ten leżacy na biurku mnie rozwalił :lol: :lol: Żaba, a twój Mikus też taki "gietki" w karku? :lol:
-
Marmasza, moja chetnie „popracuej” z Tobą, jak będzie wiedziała, że masz coś do jedzenia :roll: Zreszta ja nie wymagam od niej, żeby się wszystkich słuchała, oprócz mnie i mojego TZ-ta (z tym to różnie bywa). Względnie słucha się tez mojej mamy. :wink: Ja nie porównuje mojej suki do ON-a bo po prostu to jest inny typ psa. Moja nie dość, ze kundel to jeszcze w typie molosa (i taki ma charakterek – typowy pies jednego właściciela). Kocha cały ludzki świat, uwielbia gości, ale to sa tylko goście i niech sobie za dużo nie myślą :wink: Ja staram się nie porównywac róznych ras i nie ras przy wspólpracy z czlowiekiem. Każda rasa ma to inaczej „zakodowane” a i w tej same rasie te predyspozycje wspólpracy sa zróznicowane osobniczo. Tak mi się przypomniało Od prawie 4 lat chodze na spacery z inną właścicielką i jej psem Zawsze obie mamy cos po kieszeniach. Oczywiście moja Sabcia, cały czas krąży w okolicach kieszeni tej Pani i dostaje, czasami za cos, czasami od tak sobie . Ale żeby się jej się słuchała, w życiu. To już bardziej jej pies (ogar polski) slucha się mnie :lol: Wiecej, w momencie kiedy tej kobiecie kończą się smakołyki, moja suka całkowicie traci nią zainteresowanie :lol:
-
Marmasza to masz fajnie :lol: Z moja ten numer nie przejdzie, ona sie "obcych" (czytaj ludzi nas odwiedzających) nie słucha i już i nawet jesli wykonala komendę "siad" bo ktoś w reku trzymał "kawałek szyneczki", to na spacer bym tej osoby z nią nie puściła. Bo jeśli tej "szyneczki" nie bedzie widzieć to bedzie miała "gościa" głęboko w d.... :lol: Pomijam fakt, że z osoba "obcą" nie wyjdzie z mieszkania, jesli bedzie widzieć, że ja w tym mieszkaniu zostaje, a jeśli zobaczy, że ja tez sie szykuje do wyjścia to wyjdzie, przed kalatkę, usiądzie i ....żadną siłą jej stamtąd nie ruszysz dopóki ja nie wyjdę. :wink: Nawet nie pójdzie na tą "szyneczkę" , chociaż jest wybitnie łakomym osobnikiem :lol: Głaskanie, jest oczywiście dla niej nagrodą, ale moi wszyscy goście muszą ja wygłaskać ....... bo ona tak chce :roll: Niestety nie przekonam ludzi, żeby ją na początku olewali i dopiero po paru minutach zawołali i głaskali :-?
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A to trzeba az do Hamburga jechać? :o Wyskocz na Katowicką :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Cena netto: 95 zł :o Skąd znasz ceny? :o I to drogo, czy tanio? :roll: I od kiedy to latawice popdatek płacą? :niewiem: -
Ja tez dawałam caniviton. Z tym, że u moja suka miała problemy ze ścięgnem (jakiś uraz, naderwanie). Pies dostał kulawizny na uszkodzona łapę. Nie dostawała nic oprócz canivitanu. Jestem bardzo zadowolona, dało to bardzo dobre efekty
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
A ja myślałam, że moja :cry: Nie kłócić mi się tu :roll: Bogdanke którejś odstąpie 8) Bo ja to dopiero mam smakowity zestaw : Bigos z Bimbrem :o 8) Bea, jak tam Ogórkowa????? Szybko info prosze :angel: :angel: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Evelina wykonałam Twoja prosbę i odmachałam, więc teraz znowu mam odmachać, ale do Ciebie :hand: I żeby nie było nieporozumień, odmachac mialam wczoraj :lol: ale z przyczyn niezaleznych mogłam dopiero teraz :roll: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Ty się nie wygłupiaj :roll: Bo kto ogóraskowi pomoże korniszonki wydac na świat :D :calus: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
:o :o ja se jaja robiłam :o Ładnie :D A gdzie BOGDANKA? :hmmmm: Podobała Ci się :niewiem: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Dobra - to ja dam jeszcze pare imion - jak były to trudno, prosze to zwalic na moja sklerozę :lol: Dla Szantiny tak obco brzmiące :wink: Axo, Asgard, Aslan, Ayi, Altura, Acade i bardziej po polsku Afera i Aksamit Dla Bea - Baja , Bard Imiona dla żartu, ale ściśle staropolskie i do tego związane z polowaniem :lol: :lol: Bigos i Bimber :wink: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
A co to ten Lewipollen? że z :drinking: lepiej działa? :-? Doda Ci skrzydeł :fadein: :o na mózgu? :o Dziecko kochane, o jakim mózgu Ty mówisz? o swoim :o a przynajmniej o tej resztce co z niego została :roll: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
A co to ten Lewipollen? że z :drinking: lepiej działa? :-? Doda Ci skrzydeł :fadein: :o na mózgu? :o -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
A co to ten Lewipollen? że z :drinking: lepiej działa? :-? -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Nie czytamy uważnie? :wink: Czytamy, :roll: nawet wczoraj czytalismy, :roll: ale skleroze mamy? :-? :niewiem: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
To jeszcze dla Szantiny proponuje coś, co się z białym kojarzy : Alaska, Arktyka :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Bila to zalezy, która godzine uważasz za wczesną na pójście spac a którą za późną :roll: Dla mnie 24 to za wczesnie :niewiem: zas 5 akurat 8) Tylko tak mi sie jakos ułozyło, że odwrotnie musze :( -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Bila Ty myslisz, że ta 5 rano zrobiłaby na nim wrażenie? :hmmmm: Predzej jakas pólnoc :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Rany boskie, :oops: dobrze, ze nikt nie widział co ja tu nawywijałam :oops: Może ktos tego posta wydziabac :oops: