Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Anszi :D Amar :P Aster :)
  2. Anszi :D Amar :P Aster :)
  3. A teraz będa jeszcze fajniesze :wink: No dobra, a teraz przedstawiam Wam nowe pokolenie samojedów gończych :D who is who? :wink: Tata kwok Takie młode i juz palą :roll:
  4. No dobra, a teraz przedstawiam Wam nową samojedową rodzinkę :D who is who? :wink: Tata kwok Takie młode i juz palą :roll:
  5. Jak? :roll: po kilku głebszych "U Cioci na imieninach" na pewno by nam pieśni poleciała hej, hej daleko jak te SOKOŁY omijając góry, lasy doły :lol: :lol: :o :o talentem? :o w zyciu tak nie mówiłam :o Ja mam chęci, niemniej talentu nie stało :roll: :cry: To tak jak ja :roflt: :cunao: uwielbiam Armstronga :Rose: i wszelkie głosy jemu podobne :iloveyou:
  6. a co to? :o nie znam :oops: to dobrze ja lubie miekko :oops: :hmmmm: ja nie wiem, czy nic nie grozi. :roll: lepiej zawsze jeszcze zapasową dętkę mieć :roll: A to już będzie duża wpadka :oops:
  7. A ja se to zdjęcie w robocie na pulpit wsadziłam :D
  8. Taaaaaa na razie to nie przyjechała Nawet Didowej matki wygłaskać :-? Niedobra Ciotka :evil: :cry: :cry: Kuna kiedy? :cry: Tyle się tego zebrało do ciotkowania :o Kombinuj, kombinuj jadem 8)
  9. No nie mogę jakie maleństwo :o :iloveyou: Chip, siem bym pomiesciła, dla chcącego nic trudnego :evil: czy ty musisz mieć taki długi ozór? :evil: Siem wszystko wydało, :-? tera mnie Korona do chaupy nie wpuści :cry: KORONA – dwa pytanka, kiedy dokładnie jest ta Klubówka ? W ten czy w przyszły weekend? Czy jest jeszcze miejsce dla mnie ?
  10. :hmmmm: Bilety jakoweś sprzedajesz? :hmmmm: :wink: :hmmmm: sądzisz, że on się zastanawiał co pisał? :roll: A ja myslałam, że to talent był :roll: kobyłki z reguły żrom siano :roll: A co ? - masz za ścianą stację diagnostyczną młotów pneumatycznych ? :o :wink: :o ni :o lubiam se pośpiewać 8) chociaż nie powinnam :oops: :roll: :hmmmm: ale w Golfie bez uderzenia się nie obejdzie :-? lubisz tak? :o
  11. a szkoda :roll: :o :o :o :oops: to się ciesz, że nie jestes moim sąsiadem :roll: :hmmmm: ja tam wyrosłam ze spodni na ten przykłąd, bo pokrzyczeć se lubiam :roll: (na kogoś) :wink: :o :o nie tylko? :o , znaczy co jeszcze? :o brunetów i blondynów..? :o :o Samba jakby coś ci zostało, to ja tez kcem :oops:
  12. :o a jakiego sposobu uzywasz, żeby "od tyłu" :oops: ? i kto mówi, ze nie będzie można? :niewiem: No fakt, ciagle od tyłu szybko się znudzić może :oops: :roll:
  13. Jesteś pewna ? :roll: :lol: nie, nie jestem :roll: Po dzisiejszym dniu na dogo niczego nie jestem pewna :silly:
  14. czyli meski znaczy się 8) :o :o Teraz to wyskoczyłaś nie wiadomo skąd :o Ala tu jest off, tylko że na retriverach jakby co :fadein: I mogłabyś nie krzyczeć :oops:
  15. :hmmmm: mile? :roll: To zależy dla kogo :roll: Bo o męskim mówimy 8)
  16. tomcioh jakich haszczaków? :o SAMOJEDÓW :lol: SZANTINA GRATULACJE DLA MAUMŚKI :new-bday: :multi: :multi: :multi: Za zdrowie szcześcioraczków :drinking: :drinking: i tych co jeszcze nie przyszły na świat,, jak takowe są jeszcze :drinking: :drinking:
  17. asia40 dogo się zpsuło to i posty są, ale nie tam gdzie trzeba :roll: jak chcesz czytać na bierząco, to mozna to zrobić w podglądzie topiku, po wcisnięciu "odpowiedzi" Tylko po co ja Ci to mówie, jak Ty i tak tego nie przeczytasz :niewiem:
  18. Nie z zaświatów, ale ze świata równoległego :lol: To masz cós ode mnie :wink: post skopiowany z 36 strony :o Puszyste 'futerko' :lol: ... właściwie przystrzyżone ... no ... i stale 'konserwowane' lanoliną. :roll: :wink: Evelina, Samba A co WY tak nagle zamilkłyscie ? Czy? :roll: ... od wczoraj :o ciągle 'zażywacie my ... ncia' :roll: ? :wink: IDŹCIE NA PIERWSZĄ STRONE TEGO TEMATU :o Ciekawie jest, ze 3 posty z marca, zaraz pod nimi z sierpnia :o potem znów wczesniejsze :o Totalny bajzel :o
  19. A to sie teraz lanolina nazywa, :roll: nie wiedziałam :oops: :o :o :o widac mojego posta :o a gdzie posty, wysłane wcześniej? :o No i mamy dwa równoległe światy 0X I gdzie mój awatar ? :evil:
  20. pewnie teraz nikt tego nie przeczyta, bo sie dogo zpsuło Ale trzymam kciuki za dzisiejsza noc :kciuki:
  21. :o Samba a wiesz co to peeling ? :roll: :hmmmm: marzy Ci sie puszyste futerko? :oops: S ....aaaaa ...mba ależ mi się :hmmmm: 'nieswojo' zrobiło :o :o Jak bym się piachem wymyła tez mi by nieswojo było :roll: Ciekawe doswiadczenie :hmmmm: Samba nie pozacierałaś sie? :lol:
  22. O.... Myjemy sie piaseczkiem... 8) : :hmmmm: Samba sugerujesz, że uzywa żelu ze scrubbem? :o
  23. Chyba raczej PIORĄCO :roll: Znaczy z upranym kapokiem :roll: :hmmmm: a to nie lepiej od razu jakiegos VIZIRU uzyc? :hmmmm:
  24. Jak Ci od Wielganocy do Wileganocy narośnie pow. 1 cm, to i tak sam odpadnie :-? To po siem myć? :niewiem: Siem utopić w wannie można :roll:
×
×
  • Create New...