-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Aszka :) Araja Argo -
Anszi :D Amar :P Aster :)
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Anszi :D Amar :P Aster :) -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
A teraz będa jeszcze fajniesze :wink: No dobra, a teraz przedstawiam Wam nowe pokolenie samojedów gończych :D who is who? :wink: Tata kwok Takie młode i juz palą :roll: -
No dobra, a teraz przedstawiam Wam nową samojedową rodzinkę :D who is who? :wink: Tata kwok Takie młode i juz palą :roll:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Jak? :roll: po kilku głebszych "U Cioci na imieninach" na pewno by nam pieśni poleciała hej, hej daleko jak te SOKOŁY omijając góry, lasy doły :lol: :lol: :o :o talentem? :o w zyciu tak nie mówiłam :o Ja mam chęci, niemniej talentu nie stało :roll: :cry: To tak jak ja :roflt: :cunao: uwielbiam Armstronga :Rose: i wszelkie głosy jemu podobne :iloveyou: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
a co to? :o nie znam :oops: to dobrze ja lubie miekko :oops: :hmmmm: ja nie wiem, czy nic nie grozi. :roll: lepiej zawsze jeszcze zapasową dętkę mieć :roll: A to już będzie duża wpadka :oops: -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
A ja se to zdjęcie w robocie na pulpit wsadziłam :D -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
Taaaaaa na razie to nie przyjechała Nawet Didowej matki wygłaskać :-? Niedobra Ciotka :evil: :cry: :cry: Kuna kiedy? :cry: Tyle się tego zebrało do ciotkowania :o Kombinuj, kombinuj jadem 8) -
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
No nie mogę jakie maleństwo :o :iloveyou: Chip, siem bym pomiesciła, dla chcącego nic trudnego :evil: czy ty musisz mieć taki długi ozór? :evil: Siem wszystko wydało, :-? tera mnie Korona do chaupy nie wpuści :cry: KORONA – dwa pytanka, kiedy dokładnie jest ta Klubówka ? W ten czy w przyszły weekend? Czy jest jeszcze miejsce dla mnie ? -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:hmmmm: Bilety jakoweś sprzedajesz? :hmmmm: :wink: :hmmmm: sądzisz, że on się zastanawiał co pisał? :roll: A ja myslałam, że to talent był :roll: kobyłki z reguły żrom siano :roll: A co ? - masz za ścianą stację diagnostyczną młotów pneumatycznych ? :o :wink: :o ni :o lubiam se pośpiewać 8) chociaż nie powinnam :oops: :roll: :hmmmm: ale w Golfie bez uderzenia się nie obejdzie :-? lubisz tak? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
a szkoda :roll: :o :o :o :oops: to się ciesz, że nie jestes moim sąsiadem :roll: :hmmmm: ja tam wyrosłam ze spodni na ten przykłąd, bo pokrzyczeć se lubiam :roll: (na kogoś) :wink: :o :o nie tylko? :o , znaczy co jeszcze? :o brunetów i blondynów..? :o :o Samba jakby coś ci zostało, to ja tez kcem :oops: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o a jakiego sposobu uzywasz, żeby "od tyłu" :oops: ? i kto mówi, ze nie będzie można? :niewiem: No fakt, ciagle od tyłu szybko się znudzić może :oops: :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Jesteś pewna ? :roll: :lol: nie, nie jestem :roll: Po dzisiejszym dniu na dogo niczego nie jestem pewna :silly: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
czyli meski znaczy się 8) :o :o Teraz to wyskoczyłaś nie wiadomo skąd :o Ala tu jest off, tylko że na retriverach jakby co :fadein: I mogłabyś nie krzyczeć :oops: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:hmmmm: mile? :roll: To zależy dla kogo :roll: Bo o męskim mówimy 8) -
tomcioh jakich haszczaków? :o SAMOJEDÓW :lol: SZANTINA GRATULACJE DLA MAUMŚKI :new-bday: :multi: :multi: :multi: Za zdrowie szcześcioraczków :drinking: :drinking: i tych co jeszcze nie przyszły na świat,, jak takowe są jeszcze :drinking: :drinking:
-
asia40 dogo się zpsuło to i posty są, ale nie tam gdzie trzeba :roll: jak chcesz czytać na bierząco, to mozna to zrobić w podglądzie topiku, po wcisnięciu "odpowiedzi" Tylko po co ja Ci to mówie, jak Ty i tak tego nie przeczytasz :niewiem:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Nie z zaświatów, ale ze świata równoległego :lol: To masz cós ode mnie :wink: post skopiowany z 36 strony :o Puszyste 'futerko' :lol: ... właściwie przystrzyżone ... no ... i stale 'konserwowane' lanoliną. :roll: :wink: Evelina, Samba A co WY tak nagle zamilkłyscie ? Czy? :roll: ... od wczoraj :o ciągle 'zażywacie my ... ncia' :roll: ? :wink: IDŹCIE NA PIERWSZĄ STRONE TEGO TEMATU :o Ciekawie jest, ze 3 posty z marca, zaraz pod nimi z sierpnia :o potem znów wczesniejsze :o Totalny bajzel :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A to sie teraz lanolina nazywa, :roll: nie wiedziałam :oops: :o :o :o widac mojego posta :o a gdzie posty, wysłane wcześniej? :o No i mamy dwa równoległe światy 0X I gdzie mój awatar ? :evil: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
pewnie teraz nikt tego nie przeczyta, bo sie dogo zpsuło Ale trzymam kciuki za dzisiejsza noc :kciuki: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o Samba a wiesz co to peeling ? :roll: :hmmmm: marzy Ci sie puszyste futerko? :oops: S ....aaaaa ...mba ależ mi się :hmmmm: 'nieswojo' zrobiło :o :o Jak bym się piachem wymyła tez mi by nieswojo było :roll: Ciekawe doswiadczenie :hmmmm: Samba nie pozacierałaś sie? :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
O.... Myjemy sie piaseczkiem... 8) : :hmmmm: Samba sugerujesz, że uzywa żelu ze scrubbem? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Chyba raczej PIORĄCO :roll: Znaczy z upranym kapokiem :roll: :hmmmm: a to nie lepiej od razu jakiegos VIZIRU uzyc? :hmmmm: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Jak Ci od Wielganocy do Wileganocy narośnie pow. 1 cm, to i tak sam odpadnie :-? To po siem myć? :niewiem: Siem utopić w wannie można :roll: