-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Z zarazkami to nie wiem, :niewiem: ale z myciem to jest podobno tak, że :roll: „brud do centymetra jest nieszkodliwy, a powyżej sam odpada „ :roll: :lol: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Ja wczoraj widziałam małe korniszony :angel: Nawet jeden mnie obsikał :angel: :lol: Szantina jak tam Biała Dama ? :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Wścieklizne na ten przykład :roll: Ale czasami bywa odwrotnie. :roll: Pierwej sie wścieka właścciiel, a potem pies :roll: :o :o O robalach słyszałam, ale o salmonelli to ni :o suche karmy produkuje się przy użyciu wysokich temperatur, w których „zarodki” salmonelli giną Poza tym skąd ona miałaby się w tej suchej karmie wziąć? :niewiem: Barfowcy sugerują, ze do produkcji suchej karmy uzywa się zanieczyszczonych produktów ? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Samba nie chcę się wtrącać, ale z tym surowym jajkiem to uważaj :roll: Pies może złapać salmonelle tak jak człowiek :roll: :o :o :o rzeczywiście głupie pomysły :o :o :o -
Ładnie lądują dzieci po takim championie jak Dusioł :roll: :-?
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
super korniszonki :angel: :angel: :angel: szkoda mi Tenorka? :cry: Ale jak to możliwe, żeby zostal; pzrejechany pod własnym domem? :niewiem: Ludzie to nie patrza jak jeżdżą po podwórku, gdzie zwierzaki latają :evil: -
najpierw się wykąpałam :roll: zarabiać, albo i nie zarabiać. Ten zarobek to jest względny patrząc na wcześniejsze wydatki :wink: Normalnie mozesz cenę obniżyć, jak Cię nabywca przekona, oddać na warunkach hodowlanych (bez kasy) Na takim allegro po zapodaniu w tej formie, możesz rzeczywiście zarobić, bo Ci się kaska za psiuta powiększyć może :wink: Więc o co chodzi o kasę, czy o propagowanie polskiej rasy :roll: Hania dała świetny przykład że na allegro też można dac ogłoszenie , to o ogaracha było zwykłą licytacja "rzeczy" na zasadzie kto da więcej :-?
-
Pati ogłoszenia, ogłoszeniami. Z ogłoszeń ludzie dzwonią, dowiadują sie, możesz zweryfikowac przyszłego właściciela ( jak Ci zalezy do kogo psiaki trafią) Ale to jest licytacja psiaków :roll: Jedyną weryfikacją właściciela jest zasobnośc jego portfela !? :-? Dobzre chociaz że to ani nie rotki, ani nie bulowate, bo przynajmniej ogary nikogo nie zjedzą, jak cos pójdzie nie tak, ale czy tym psiakom bedzie u danch ludzi dobrze? :niewiem: Czy sobie poradza z tym psem? Ogarki łagodne, ale tez indywidualisty :wink:
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
cudnie :angel: zdrówko oczek Bohuna :drinking: i tych pozostałych nieotwartych też :drinking: :drinking: -
:o :o Te psy maja rodowód (przynajmniej tak pisze) znaczy, ze to legalna hodowla :evilbat: Ciekawe który to człowieczek mieni sie hodowcą, sprzedając szczeniaki na allegro :-? Wiecie gdzie ok. dwa miesiące temu urodziły sie szczeniaki w Warszawie? :roll: Bo rozumiem, że psiaki są juz do wydania :roll: Jesli to zdjęcie jest z konkretnej hodowli, to cos mi ten szary piesek na schodach "mówi". Nie wiem, nie widziałam, ale słyszałam, ze w jednej warszawskiej hodowli jest oprócz ogarów, piesek kundelek - staruszek, ale czy to akurat ten to :niewiem: Ja bym powiadomiła ZK :evilbat:
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
i kopa na rozpęd dodatkowo moja kundlica (jak to kundlica) bardziej uniwesalna a na pewno bojowo-obronna :evilbat: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
i czy łącznie, czy każda po tyle? :o I czy w jednym miocie ma tyle być, czy co rok to prorok :o a to wilczarze na ludzi som? :o Bo moja to na pewno obronna 8) :hmmmm: chyba do domu dziecka albo inszego domu starców :roll: -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
:o :o :o bedziesz nas wystawiać? :o I samczyka tyz nam znajdziesz? ??? :o Tylko to champion jakowyś musi byc 8) -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
Na jaką litośc? :evilbat: Pewnie, ze sie podzielę, ja chytra nie jestem :niewiem: a przed chwilą było, że Cie na litość biorę :evilbat: Poszczujemy Carr naszymi dziewczynakmi to se pójdzie 8) -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
nie chcesz mniec siostry ? :( -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
I mnie, i mnie tez prosze adoptowac :angel: :angel: Ja dobra wnusia bedę, ja pomogę :angel: przy szczeniakach pomoge :angel: i............ słoiki opróżniac też pomogę :lol: -
A co miał Ci powiedzieć, tez chciał się przespac :lol: To był zamach na wolnośc osobistą P. Jacka :lol: :hmmmm: ale kapieli całego ciałka mu nie zrobili ? :roll: Do chopców: :o Myslisz, że by takie kuku koleżance zrobiła? :o
-
Super :angel: :angel: Zdrowie Capo :drinking: :drinking: :drinking:
-
A teraz to na 100% ma jajeczka w słoiku :lol:
-
WYKIEŁKOWAŁY - Potrzebuje pozyczyć klatkę z homologacją dla Doga!
PIKA replied to KORONA's topic in Dog niemiecki
No, nawet podwojnie :lol: Kasia powiedz Markowi, żeby się nie obraził, ale Didu bardziej mi sie podoba :wink: :lol: :lol: Korona kiedy mozna do Ciebie wpaść wypieścić Didu? 8) -
opowiedz, jak bedziesz miala czas i siły :wink:
-
bo tak byc powinno, ale tu nie ma takich boksow, w jednym siedzi od 5 do 20 psow :-? ] To ja się dziwię, bo zapewnienie kwarantanny jest OBOWIĄZKOWE dla każdego schroniska – o zasadach funkcjonowania schroniska mówi cała ustawa :roll: no tak ale kto ich przeszkoli i za czyje pieniadze :-? Przepraszam, ale kto tam jest kierownikiem/dyrektorem? :o Na pól etatu sprzątaczka z Urzedu Gminy? :o (przepraszam sprzątaczki :oops: ) Przecież każdy z nas jak przychodził do nowej pracy to pierwszego dnia miał pokazane, co, jak gdzie i dlaczego. :-? Przecież pokazanie nowemu pracownikowi schroniska, gdzie można znaleźć tatuaż u psa rasowego to chyba nie wymaga jakichś wielkich nakładów finansowych i nawet nie musi tego robić sam szef, wystarczy jak to zrobi starszy stażem kolega – który jak widać nie został poinformowany o tak prostej czynności. :-? Ponawiam pytanie, jak oni znajdują chipy i jak je odczytują?, bo to już jest troszkę bardziej skomplikowane niż znalezienie tatuazu w uchu. :-? Poza tym oni powinni zostać poinformowani jak postępować z psami w ogóle, szczególnie z agresywnymi, bo przecież takie tez się mogą trafić :roll: Niezmiennie trzymam kciuki za Capo :kciuki: :D
-
Troche odpusciłam watek tej suki ON, teraz się dokladnie wczytałam i mam pare pytań Nie wiem, jak jest u was, ale na Paluchu obowiązuje 14 – dniowa kwarantanna w czasie której pies jest w osobnym boksie (więc nie ma bezposrednich kontaktów z innymi psami) i nie można takiego psa w tym okresie wydać. Jedynym wyjątkiem na wydanie psa jest fakt przyjścia do schroniska z książeczką szczepień – to w sytuacjach kiedy psa oddają właściciele. Więc nie rozumiem, jak w ciągu 2 tygodni u suki na kwarantannie miałoby dojść do zapłodnienia. Poza tym jeżeli ona rzeczywiście była rasowa to nie powinno się jej sterylizować, tak szybko. Nie wiem, nie widziałam jej, ale skąd wiadomo że to nie był jakis wybitny egzemplarz. – champion? I co to za konował sterylizuje suke w czasie cieczki?, :o takich rzeczy się nie robi :-? Tu było narażone jej zdrowie, a nawet zycie :-? Tłumaczenie, ze w schronisku pracuja prości ludzie nie jest dla mnie tłumaczeniem, ONI POWINNI ZOSTAC PRZESZKOLENI W TYM ZAKRESIE, tak aby wiedzieć czego i gdzie szukać, aby zidentyfikować psa. Nie potrafią zlokalizować tatuazu, a zlokalizują chipa ? :niewiem: Poza tym brak chipa nie jest jakims starsznym wykroczeniem. Przecież obowiązek chipowania nie jest wymagany w całym kraju, Warszawa takiego nie ma i co by było, jakby na terenie Gdańska zginął jakiś niechipowany „papierowy” pies jakiegoś turysty? O co w trakcie sezonu urlopowego nie trudno chyba? :wink: tak mnie to zastanawia, trza sie bac jechac z championem do Gdańska. :-?
-
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
no co :roll: dziewczyna przynajmniej se w życiu poradzi :roll: :hmmmm: doszedl do wniosku, że mu smakowac nie będą ? :hmmmm: -
Zdrowego to na pewno, :lol: ale czy całego ? :roll: :wink: Taysha idź Ty z tym biednym psem na spacer, niech się chłopak wylata :lol: