Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. ojej biedna Kasia :shake: a nie ma innego operatora, bardziej obrotnego? :roll:
  2. [quote name='malawaszka']boszz znowu nie wiem o co cho :placz:[/quote] o to [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3797547#post3797547[/URL] dalam Ci linka do ostatniej strony bo to na osttaniej jest, ale ja nie wiem ile masz postów na stronie, więc moze się bdziesz musiala cofnąc do poprzedniej ;)
  3. [quote name='Behemot']Uuuuu, a Ty wiesz, co to po ślasku znaczy "ciul"? :cool3: Może lepiej, żebyś nie wiedziała, bo...... ciul to..... ordynarne określenie męskiego narządu płciowego. Tak więc wychodzi na to, Małgosiu, że wyglądaliście oboje jak dwa (przepraszam za łacinę) ch.....je :oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] O matko Behemot :roflt: :roflt: :roflt: Oplulam kompa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Aguś nie kupilam kupona :shake: ale mam pomysła, poczaruj, zeby Saba Intiego nie zażarła :evil_lol:
  5. Beata Ty dopiero będziesz wybierać, a ja za dwa dni bede miala cudeńko w domu :mdleje: I juz mi slabo i stresa mam :mdleje:
  6. Ooo znoqw cos ciekawego tam idę popatrzec :evil_lol:
  7. [quote name='beria'] [U][/U][U][/U] Btw [B]Pika[/B], piękny tekst na Administracji :klacz: :klacz: :klacz: Ale czytanie ze zrozumieniem jest trudną sztuką :diabloti:[/quote] [quote name='Vectra'] a PIKA mistrz :klacz: :klacz: :klacz:[/quote] eee pzresadzacie, ja to tak oględnie "dookoła" :roll: samograjka lepsza jest walnęła prosto z mostu :evil_lol:
  8. [quote name='Behemot']O! I to po amfie się tak smacznie śpi? :evil_lol: [/i][/b][/color] [/quote] musze sprobowac :evil_lol:
  9. NO i co? Czarna rozpacz Wam przeszła? :cool3:
  10. Buhaha Pysia te Twoje psiury to cisi mordercy :evil_lol: zabijają wzrokiem :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B] [B][I]:mad:nie hałasuj ja nie śpię już od 7 a o 5 Cezarego wykopałam z wyra :razz:....tylko gdzie Pysia:cool1:[/I][/B][/quote] a po co go budzilas o 5 rano? :crazyeye:
  11. [quote name='malawaszka'] NIE! :p NIE!! :p NIE!! :p [/quote] A cop Ty taka na NIE? :roll: Impra kiepskla byla? :shake:
  12. [quote name='malawaszka']HANKA!!!! :crazyeye: a gdzieżeś TY??!!![/quote] bawi nowego wnuczka :razz:
  13. Przyszlam zobaczyć te foty, ktorych nie masz :evil_lol:
  14. O cześc psychiczna :multi: Co Ty tu robisz o tej porze? :crazyeye::evil_lol:
  15. [quote name='Sylvia_76'] Pika - spokojnie, są też grzeczne doże dzieci, które głównie śpią :) Moje o tym nie wiedziało: [B]od początku uznało, że świat kręci się wokół niego i uznało, że tak moze zostać[/B] :) [/quote] buhaha, jak Inti bedzie mial ez takie przeswiadczenie to Saba mu te glupoty szybko ze łba wybije :evil_lol:
  16. [quote name='jo-jo']Nie mam jak :placz: Moja rodzina sobie dzisiaj odwiedziła ta gromadę, a ja nadal siedze w domu chora :placz:[/quote] Oj moja ty biedna :buzi:
  17. [quote name='paula_z'] I mnie na browar wyciagaja, [B]a mi sie nie chce[/B] :shake:[/quote] Niemozliwe :crazyeye::crazyeye: choraś, czy jak? :shake::evil_lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pna dobranoc ....................... [/B][/I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/41/0ed1629cc1a02737.jpg[/IMG][/URL][/quote] buhaha ja tam jednak wole, jak pies się kładzie wzdluz lozka anie w poprzek :evil_lol:
  19. Waszka Ty nas tu niebem nie zagaduj Dawaj Luniasta po zabiegach pielęgniacyjnych :mad:
  20. [quote name='Vectra']Tak znam czystą rase psów :cool3: wypchany , pluszowy stojący na szefie- nie je nie szczeka nie brudzi , nie marudzi , nie gryzie mebli nie trzeba wychodzić na dwór -IDEAŁ :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Mozę i on nie brudzi, ale świetnie zbiera kurz na sobie :evil_lol:
  21. [quote name='Pysia'] Śmietenkowy jest be :evil_lol: Chyba że bez cukru :diabloti: [SIZE=1][COLOR=Wheat][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] znaczy taki slonawy być moze? :evil_lol:
  22. [quote name='Anka12']Ta jasne zabkami[/quote] zjeżdzasz po schodach na zębach? :crazyeye:
  23. Ty dawaj te fotki w ruchu bo się tu sennie robi :evil_lol:
  24. [quote name='Sylvia_76'] Mały jednak tak dał mi popalić, że w ciągu dwóch tygodni schudłam kilka kilogramów ;) [/quote] ojej a ile? :cool3: Bo ja kilkanascie powinnam zgubic, moze powinnam wziac przynajmniej dwa dogi :evil_lol:
  25. [quote name='jo-jo']A mi niestety nie było dane pożegnac się dzisiaj z dziećmi przed ich wyjazdami do nowych domów :placz:[/quote] to się pozegnaj jutro :razz:
×
×
  • Create New...