Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Argo sie nie ciesz :roll: Podobno znowu ma snieg padac 8)
  2. I słusznie. ... Carpet diem. :roll: Zrób powtórkę. 8) 'Klin klinem'. :roll: ... Dywan przeżył 8) Nie mam więcej dywanów :evil: Mam Twoje wytrzepać? :o O gustach się nie dyskutuje :roll: Dobry kawalerzysta nie jest zły :oops:
  3. Dobry :morning: Odbiło mi w sobotę :roll: zarządziłam trzepanie dywanów na śniegu. Mieńśnie mie bolom :roll: Stół to rodzaj męski więc nie ma to większego znaczenia 8)
  4. No onet ruszył :D Takie są widoki z zimy :o
  5. Trza chyba sanki wyciągać i choinkę ubierać :niewiem: :bigcry: Onet nie działa a ja mma taaaakie pikne zdjęcie zaśnieżonej róży :o
  6. :o żelazka nie masz? :o Za tyłek złapią ? :o Ja siem tam nie bojam 8) Małe mi do tyłka jeszcze nie dostaną, a dużym się schylać nie będzie chciało 8)
  7. Bea a weź się tu nie denerwuj :roll: "przyszla do mnie nie wiem skąd, zawrócila w głowie tak naprawdę........ " Dobła już nie komentuje :roll: Joanna już Ci to mówilam, ale powiem jeszcze raz : milo Cie wdzieć z powrotem :D A ja się siakoś z Dianką skontaktuje i spróbuje sie dowiedziec, czy coś z kaski zostało
  8. Alez to już zostalo ustalone - to spaniel bretoński :lol:
  9. Korona :lol: :lol:
  10. Tuffi ja nie wiem czy pieniązki poszły na schronisko. Jak nam zniknęła JoannaP to ja dzwoniłam do Dianki i wstrzymałam wszelkie ruchy pieniążkami do odwołania :wink: Myślę, że to zrobiła, ale mogę się dowiedzieć) :D Amadeusz a Ty z Urzędu Skarbowego czy jak ? :niewiem: A może Ty nam powiesz co zrobiłeś? :-? Jak na razie przekazanie pieniążków z chust „na cel” to była dobra wola Dianki, :D czego robić nie musiała i nikt nic nie będzie jej wyliczał. :evil: A Ty przede wszystkim :evil: To ile chust sprzedano nie ma znaczenia bo „na cel” miał iść zysk a nie cala kwota. Weź pod uwagę że żeby zrobić chusty trzeba było kupić materiał i zrobić nadruki a to kosztuje Panie Księgowy :-?
  11. no idę :-? I już dawno wstałam 8)
  12. taa :hmmmm: ja nic nie typuje :niewiem: Zmywarke to ja juz mam ..... od roku :evilbat: no no 8) tak mi mów 8)
  13. no mówilam, :roll: maly terrorysta 8) :hmmmm: Zmywarka od zmywania, Ty od gotowania, To po ci baba? :o :oops:
  14. Argo biorę wszystko :lol: :lol:
  15. pusto, nie pusto tłumacz mnie się ło co chodzi, bo jak jak chciałam zapisac w jpg to mi stempel wychodził z białym tłem a nie przezroczysty :niewiem:
  16. :mały terrorysta? :hmmmm: To co Ty za dom budujesz? :o Chyba jakowąs altankę a nie dom :roll: Sen proroczy? 8)
  17. jam nie Evelina :oops: , ale odpowiem :oops: Po „przystęplowaniu” całość musisz zapisać w rozszerzeniu .gif
  18. :calus: :hmmmm: apetyt rosnie w miarę jedzenia? :roll:
  19. :o :o rzeczywiście głupio zabrzmiało :o Przeca masz z czego wybierac :o mrówa - dzieki :) A ja kcem Hulankę :angel: :angel:
  20. A moja kiszonego ogórasa do pyska nie weźmie :roll: Za to chetnie wcina marynowane :o Z kiszeniaków to ładnie jej kapustka wchodzi :lol:
  21. a to ja się nie śmiałam? :o :lol: Onnna :calus: ja mam poczucie humoru (moze czasami specyficzne), ale potrafię się smiać z siebie :fadein: Nie obrażam się, po prostu żartuje Z czasem tą moja "grę słów" załapiesz :wink:
  22. No ładnie :lol: I wyszłam na zołze :lol: Ja nikogo z nikąd nie wyganiałam ino grzecznie odesłałam do tematu bardziej w temacie 8)
  23. skasowałas caly topik? :o Ja czułam, że ta zabawa krzyzykami to niebezpieczna może być :roll:
  24. zależy jakiego się ma psa :lol: bo u mnie to by się raczej przeterminował taki 20 kg wór :wink: :lol: ale mi rewela :lol: Moja 60 kg suka 15 kg wór suszu ma na 6 miesięcy Każda karma dobra, ale jednak to co pancia ugotuje jest zawze lepsze :D I się cieszę, że ona tak ma,mój każdy pies był i będzie przede wszystkim na gotowanym a susz to dodatek :wink:
  25. W natłoku licznych, szybkich wymian postów łatwo o pomyłkę 8) Ale dalej podtrzymuję swoja opinię :roll: :D : :oops: Nikt nie jest doskonały :oops: albo sówka 8) Boisz się? 8) Jakie zdrowie? :roll: Nałóg to choroba :roll: :wink:
×
×
  • Create New...