-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Wybuchł? :o A na 15 calowych ekranach to bywa, że kolorów ni ma? :hmmmm: :o ale masz dobry kalkulator :o :hmmmm: rozpoczynasz Nowy Wiek? :roll: Tak :-? Pranie kurtki :lol: -
Ale cuuuudaaaaaaaa :angel: :angel: :angel: Mrówka słyszałam :lol: A ja kcem ta co obgryza uszy i nosy :angel: :angel: To będzie moja chrześniaczka 8) Moja krew :evilbat: :wink: a tak w ogóle to JA KCEM DOGAAAAAAAAA :bigcry: :puppydog:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A mnie g... wychodzi a nie wystający łeb :silly: Samba maila Ci wysłałam :Help_2: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Onet jej gifu nie przyjmie :wink: Znaczy przyjmie, ale sam z siebie automatycznie zmieni na jpg :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Bardzo proste w obsłudze, z darmowymi narzędziami dla websmastera so Onet oraz Interia. W WP nie sprawdzałem. :roll: :D a ja mam chyba jeszcze jakieś miejsce dla siebie u mojego dostawcy netu Musze się dowiedzieć Dwa kefiry proszę :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
No "moja strona" to na razie jeszcze nie wygląda w ogóle :roll: Pagajka - z doświadczenia wiem, że ktos kto wystwia psa nie ma czasu ani głowy do rozglądania sie po ludziach odwiedzających wystawę i sie po niej szwendających Tym bardziej, ze z tego co widziałam nie raz stawka labów jest zawsze bardzo duża co i wydłuża czas oczekiwania na wejście na ring, zmusza do pilnowania kolejki i takie tam :wink: Więc nigdy więcej nie licz na to, ze ktoś z wystawiających do Ciebie podejdzie :wink: Więc jesli nie znasz danej osoby z widzenia to najlepiej to się umawiać na forumie, albo znać hodowlane imie psa interesującej Cie osoby i sprawdzić w katalogu numer startowy i poszukać tego numeru wśród wystawiających A z tego co mówisz, to na pewno z JannąP i Tuffi to już znacie, więc łatwej było się spotkac :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Nie no nie trzeba, znać HTML jasne samo sie sie zrobi i samo zamieści, jak wszystko :wink: Ale jak mówisz, że inastrukcje som prostsze to juz mi się podoba :D szczególnie że ja rzadko z instrukcji korzystam :lol: Ja muszę dotknąć, zrobić, popełnic błedy i wtedy się nauczę :lol: To jak sam zauważyłeś jest do "przeskoczenia" :wink: :o :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
To okno dialogowe, gdzie masz pokazane warstwy - te z oczami :wink: i naklejasz, ale lepiej zatwierdź w tym oknie dialogowym, bo ja na początku nie zatwierdzałam, to mi nie przyjmowało, danego zdjęcia. Nie pytaj nie wiem dlaczego :niewiem: :o :o Nie kumam. A to się nie bierze zdjęcia, nie obtacza ramką, tylko wszystko w osobnych okanach, w jednym zdjęcie w drugim ramkę? :o :o chyba trochę zamotałaś :o :lol: nadal mi wychodzi, że robilas osobno ramke i osobno zdjęcie i to potem wkopiowywałaś. Tylko po co ? Nie mozna od razu obłozyć zdjęcia ramką? :niewiem: Ja chyba dzisiaj wieczorkiem nad tym usiąde, psiut będzie dzisiaj wyspacerowany, bo TZ siedzi w domu to będe miala spokojny wieczór i zaczne kombinować, możę dojde o co chodzi, bo teraz to mam juz naprawde namotane :oops: :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:hmmmm: leniuszek? :hmmmm: no wlasnie :oops: a ja kcem sama :bigcry: Chyba trza sie bedzie zaprzyjaźnic z kodem HTML :o :niewiem: ciutke :roll: :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
ja nawet sporo mam, tych kontaktów ale to i tak za mało, musiałam przedłużacze pokupowac :roll: A powaznie, pytalam czy masz wtyczki na jakis album, czy cos w tym stylu, gdzie mogę SAMA zamieścić coś z rozszerzeniem gif, :fadein: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
.. o psie, który się farbuje, bo na każdej klatce ma inny odcień futra :lol: :lol: :lol: bo to zdjęcia z róznych okresów i pór roku, a jej się rzeczywiście kolor zmienił przez lata :lol:, jak była młodsza to była jasniejsza, za to miala ciemniejsza oprawę oczu i pysk :lol: Kolor też jej się zmnia w zalezności od pory roku :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
BRAWO :klacz: A jak to zrobiłaś, ze on rozmiarowo duzy jest? :) z czasem cos sie pomyśli :wink: jasne :) masz ileś tam zdjęć (ja wzięłam 4) zapisane osobno juz w ramce slajdu i teraz każde z nich kopiujesz i wklejasz w jedno okno z jednym zdjęciem, to będzie baza i tak po kolei kopiujesz i wklejasz WAŻNE ; musisz sobie otworzyć OKNO DIALOGOWE i WARSTWY i za każdym razem jak wkopiujesz nowy obrazek to w tym oknie dialogowym ukaże Ci się "WKLEJONA WARSYTWA" ale tam nie będzie zdjęcia musisz więc nacisnąc taki biały prostokącić na dole tego okna (pierwszy z lewej) i wtedy ukaże się obrazek I tak za każdym razem po wklejeniu Jak już wszystko wkleisz to musisz zapisac animacje a jak to zrobić to już wiesz :wink: Matko Bosko, a jak się zmniejsza jedną warstwę ? :o jak to to się nie skleja wszystkich warstw razem (sklej warstwy), tylko każda po kolei się nakleja? :o Ale jak ? :niewiem: :oops: Rany, ja jak sama nie zacznę robić to można do mnie gadac i tak nic nie kumam :roll: Jak nie dotkne to nie wiem o czym mowa :roll: Jak bende miala wolną chwilke to bendem "wystawiac głowy" jak mi nie bedzie szło to zamęcze was pytaniami o konkrety na bierząco :wink: :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Aaaaaaa Niebieska za Twoją łapke :drinking: :drinking: :drinking: :lol: :lol: :hmmmm: najpierw skleić a potem wycierać? :hmmmm: ZAPISZ JAKO - nazwa pliku - z boku masz WEDŁUG ROZSZERZENIA - wybierasz GIF, akceptujesz dalej masz następne kno i na górze trzeba zaznaczyć ZAPISZ W POSTACI ANIMACJI i nacisnąć WYEKSPORTUJ pokarze Ci się następne okno i na dole masz OPÓŹNIENIE DLA RAMEK ANIMACJI .... masz okienko w którym jest napisane 100 ms - trza to zmienić na 500 i zaakceptować :) To bedzie teraz najpopularniejszy topik na forum :lol: :lol: a u mnie w awatarze możecie obejrzeć film :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Niebieska tera Ci powiem , jak zrobiłam, że Twój psiut ruszał głową :) To chyba najprostsza animacja pod słońcem :wink: Otwierasz swój awatar od razu wciskasz kopiuj i zaraz wklej. Potem na pasku zadań masz taki "przycisk" WARSTWA wchodzisz w PRZEKSZTAŁCENIE - ODBIJ POZIOMO. Wtedy mordka psa odwróci się w drugą stronę I dalej jak mówiła Samba zapisz jako gif, zaznaczając, ze ma być animacja. Ja nadawałam szybkość 500 ms - wtedy tak szaleńczo nie lata :D Niebieska ja wiem, co napisała Evelina palcyma Samby :wink: , ale powiedz mnie jak to zrobiłaś Oraz co zrobiłaś, juz po dokładnym wygumkowaniu? :roll: Kurna nie mialam dzisiaj czasu siedzieć i dochodzenia robić :cry: Masz jakiejś dojścia? :hmmmm: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Podziel sie, bo mnie ciekawosc zzera! poszedł do Ciebie na gmaila bo ja nie mam serwera żeby go tu zamieścić :( możesz go trochę unowocześnić, dobrze by było wystawic mordę "poza" Bedzie niespodzianka - myślę, że jeden Pan się nie obrazi :wink: Niebieska - potem ci powiem, jak to zrobiłam, bo tera muszem wyjść z domu :wink: niczego w życiu nie można być pewnym :roll: Zapodaj, gdzie moge to zrobić - sama bez proszenia kogoś o pomoc :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A wiesz, że poddałas mi pewien pomysł :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
No teraz wszystko widać i ładnie się zmieniają zdjęcia :D A teraz nic się nie zmnia, ale za to TWÓJ PSIAK siem rozgląda po forumie 8) :lol: :lol: Nie mam serwera, który by mi gifa przyjął, :( więć pozyczyłam swój awatar :wink: robimy handel wymienny? Ty mi powiesz jak wystawić głowę, a ja Ci jak zrobić animację :lol: wiem, znalazłam wczoraj i to już dawno :lol: (patrz poprzednia strona obrobione zdjęcie) z tym, ze nie załapałam, ze to jest to :lol: Sierota myślałam, że tam sa "już gotowe" ramki, a nie że trzeba je samemu zrobic :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dobra to mi powiedzcie jak zwiększyc w tej ramce coś tam bo mnie szlag trafi zaraz, że taka ciemna masa jestem :oops: i gdzie jest taka ramka jak ma Niebieska? :niewiem: zmieniłam awatar 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
ta strasznie asiem rozpędzilam Niebieska to chociaz powiększ i coś tam w tej ramce, a ja nie mogę tego powiększania i chowania znaleźć :evil: Chyba zmęczona jestem :-? awatar zwolnił z letka :wink: Ty ja mam cos innego, :o bo ja to okno dialogowe mam inne :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
a nic bawim się programem graficznym, :oops: żeby Ciebie odciązyć 8) :hmmmm: Z tego co wiem to SAMBA gazet w pysku nie nosi :hmmmm: Prawda Samba ? :wink: Za to moja SABA oczywiście :wink: Kurde Niebieska a tego numeru jeszcze nie próbowalam robić :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
I skubany zwolnić nie chce :niewiem: :laugh2_2: zobiłam cosik :oops: jak wypróbowaywałam możliwości obróbki :oops: , ale jak tych ramek znaleźć za diabła nie mogę :-? Ło to co mi wyszło :oops: ..."wytnij" i "wklej"...? :fadein: ja używałam "kopiuj" i "wklej" :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
UDAŁO SIĘ :multi: Zbaczcie jak mi awatar lata :multi: )lata, żeby nie było, że się czepiam Migi :wink: ) Tylko ta animacja to starsznie cięzka jest :roll: i musiała zmniejszyć rozmiar w pixach, więc awatar jest malutki :roll: Da się to jakoś zrobić inaczej? Kurna i może to by siakoś zwolniło? :niewiem: aleb ja ściągłam z FTP, ale może źle - niech Samba powie jak się okażę, ze źle to odinstaluje i zainstaluje jeszcze raz :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Sambulinda ślicznie wytłumaczyłaś Niebiejskiej jak to po kolei zrobić, ale ja dalej nie wiem, jak zanimowac kilka zdjęc, coby sie po sobie ukazywały na ten przykład :wink: czy na te nowe warstwy mam wsadzic nowe zdjęcie i jak? :niewiem: Przerabane masz chyba po ja bardzo upierdliwa jestem :oops: i drąże temat aż się nie naucze :oops: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dobra zrobiłam jak kazałas i to jedno zdjęcie mi miga (Miga sorki) z jakowąs tam częstotliwością, (patrz awatar) ale to jest jedno zdjęcie, a jak zrobić, żeby mi się migało kilka zdjęć ? :roll: Albo tylko część zdjęcia, no pies rusza łbem? :roll: Niebieska, ty siem nie przejmuj, ja tych ramek ni kuta znaleźć nie mogę :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A z jakiego powodu? :oops: w radosnym usmiechu ? 8) po tym .. no ... tym co mu spowodowało,że mu nogi zmiękły 8) Jakiej szyji jamnika ? :o : :o bo to nie była szyja jamnika, (bo gdzie jamnik ma szyję? :o ) to był caly jamnik 8) :roll: nie możliwe :roll: Każdy facet to wieczny chłopiec :roll: Za rączke i do piersi :roll: :wink: Jakie PW ? To publiczne forum. Prosiem mnie tu łądnie wierszyk wyrecytowac 8)