Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Tylko co właściciel goldka lub labka mile widzi? :niewiem: Właściciel goldka lub labka mile widzi każdego kto wstępuje w te rejony 8) a to miłe :lol: czyli dla mnie całość jest po staremu :niewiem: Ja zawsze mogłam wykasować, dopóki ktoś nie napisal :niewiem: :o :o To Ty mniałaś caly czas 'krzyżyk' na ekranie ??? :o :o mialam i mam :o i to na calym forumie 8) Tylko on mi znika jak ktos posta po mnie napisze :cry: :o :o chyba mnie z kims pomyliles :niewiem: a moja to co ? :lol: Tyz sikas taka inna niż lab o goldenie nie wspomne :hmmmm: Niebieska: :o Przystojna z ciebie dziołcha :o
  2. Wiecie co, a ja to teraz zauwazyłam :o Wczytajcie się dokladnie w tytuł tego topiku :o Tylko co właściciel goldka lub labka mile widzi? :niewiem:
  3. czyli dla mnie całość jest po staremu :niewiem: Ja zawsze mogłam wykasować, dopóki ktoś nie napisal :niewiem: Beatka dzień dobry :D
  4. Korona super pomysł :klacz: A ja wczoraj widziałam "maluszka" kaasiak, ale słodki faflunek :iloveyou:
  5. :o na tym topiku? bez przerwy :lol:
  6. zara znaczy, że jak ktos sie wpisze po tobie to juz posta usunąc nie możesz? :roll: Czyli nic się nie zmieniło, wszystko po staremu ? :roll: To co się cieszysz? :o
  7. Argo łomatko :o Strach się bać :o A skąd wiesz, że to był akurat Moskiewski Stróżujący? :roll:
  8. Zwietrzaly pieprz cayenne??? :o :o :o :o :o to chyba "pod" Techno :evilbat:
  9. To masz problem z głowy. Jego ostatnia płyta była płytą pożegnalną. To teraz coś weselszego na dobranoc :lol: - 'Vaya Con ...' i : 'Hah Heh Hah' oraz 'Whats a women' :roll: :P a może cos ostrzejszego ale w delikatnym wydaniu ? :roll: :lol:
  10. malawaszka one nie dają buzi :niewiem: chyba że odgryzanie nosa to taka pieszczota :lol: Olund czego zazdrościsz, ze zaoszczędziłam na pedikiurzystce ? :lol: :wink: I ja tez chce doga, ale się załatwic nie dało, :cry: bo Korona dokładną rewizje robi przed wyjściem :cry:
  11. W 'skoki' się graaaa ??? :o :o : A CZEMU NIE? 8) :o :niewiem: od miotania? :roll:
  12. O przepraszam, hasanie na miotle to moja specjalność a nie dawno mówi, że wyrósł z wieku chłopięcego, z a tu po łóżku skacze :roll: A teraz to się kaskader nazywa ? :hmmmm: Bo kiedyś to się mówiło „Kochanek uciekający przed mężem przez balkon” :roll: Pewny jesteś? 8)
  13. Zdrowie małych dogów :drinking: :drinking: A ja je dzisiaj widziałam i wymyziałam :multi: A jak one mnie pogryzły :roll: musiałam im smakować, szczególnie moje palce u nóg :eating: :wink:
  14. A to był jakiś łaciński lab, którego populacja jest popularna w Tomaszowie ? :niewiem:
  15. Jak to co "brzydki wyraz" :lol:
  16. ależ jest :lol: Trzeba byc tylko szybszym od tego który pisze własnie odpowiedź :lol: Argo za 2000 :drinking: :drinking: barbokla sliczny misiek :iloveyou:
  17. :o :o To teraz se ten test usuń :evilbat: :wink: A wiesz, że Monik@ sie pokazała i nawet pytała o Ciebie
  18. :o :o zachraniarka - slicznie wyglądasz Argo a tą maupe, która jest maupem pamiętasz? :lol:
  19. chyba rozmnażać :roll: a jeszcze milej coś nam wyciachać :evilbat:
  20. To ja proponuje NA raczki :oops:Sama juz nie wiem co pisze :roll: , ide spac.Dobrej Nocy :D Na rączki i zanieść do łózia? :lol:
  21. Evelina jak tyś to zrobiła ? :o Zamieściłaś mój nowy podpis bez mojego udziału :o
  22. Beatko cofnij sie kilka stronniczek do tyłu najlepiej zaczynając od postu w którym Samba podała linka do ściągnięcia Tam masz to opisane - na kilku stronach, ale zawsze Przestudiuj te kilkanaście postów bedzie Ci łatwiej załapac mozliwości programiku :wink: Oczywiście pytaj, jak czegos nie rozumiesz :D
  23. Tak :-? Pranie kurtki :lol: Ja bym obstawiala pranie rekawa, no moze dwoch :hmmmm: :lol: Tak siedzę i myślę :hmmmm: Jak on same rękawy do pralki wrzuci? :niewiem:
  24. Lu, dobrze, ze Ela nie leży w bezimiennym grobie, a na tabliczkę nie mieliśmy wpływu bo to nie mu ją robiliśmy :( A zdjęcie Eli w białej sukni też duzo mówi :wink: że była osobą czystą ...... duchowo :wink:
  25. Tabliczka sliczna :) Ale zagadka kto ją zrobił :roll: I co z kasą, którą zebralismy na tą tabliczke ? :hmmmm:
×
×
  • Create New...