-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
5-cio letniemu dziecku zafundowałaś strażaka wyskakującego z tortu? :o :oops: Zdrowie Hugusia :drinking: :drinking: I zdemoralizowanego pięciolatka :drinking: :drinking: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
U mamusi Piki w aparacie :oops: Siakoś komórka cięzko się robi takie zdjęcia :oops: Musi być widno, a teraz robi się szybko ciemno a Saba tak mnie po nocach przetrenowała spacerowo, że długo w dzień spałam :wink: Ale spróbuje jutro jej załozyc kaftanik (ten ostatni jako jedyny jest niebieski :D ) i zrobić jej zdjęcie jak będzie widno :wink: Ale się sucz zdziwi jak ją jutro w kaftan ubiore :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A po co jej sklep? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A co jej ma być? :-? Pociągająca pewnie jest, jak większość z nas ostatnio :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Jak to GDZIE ? :D Cały w tym ambaras, aby dwoje chciało i mogło naraz. :roll: :o :o Ja tego nie skomentuje :roll: Ja się nie szwendam, :o grzecznie w domu siedzę 8) A jak w kompie nie mogę se pogrzebac to gdzie indziej ? :roll: -
hehe Rocki, to mastif neapolitański ale chyba angielski jest i wyższy i cięższy :wink:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:hmmmm: to Ty taki poukładany jesteś? :o :( A gdzie miejsce na spontanicznośc? :roll: :wink: A ja się Wam pochwalę :angel: Sama se kompa naprawiłam :multi: Wywaliłam sama i to "ręcznie" świrusa a komp cały :multi: BeataK moja Saba na fajerwerki reaguje o tak :P -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dla 100% pewności osiągnięcia zamierzonego celu wskazane jest poczekać do wiosny. :roll: Do Dnia św. Floriana. 8) A czemu trza do Floriana czekać? :niewiem: To wcześniej nie można se ponaciągać? :oops: Można, można, jeno nie zbyt namietnie 8) Oj będzie, będzie A jak się za bardzo rozbrykasz to i przed godziną zero może Cię na łopatki łozłozyć 8) W wersji optymistycznej jedynie Ci twarz w sałatce umieści :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o Jestem pacyfistą. 8) Ty może tak, Sylwek nie koniecznie 8) Jak to wszystko będzie dotyczyć dziewczyny Sylwka to masz w nos na 100% 8) -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
To Twoja mama była bardziej przywiązana do jajeczek? :o :oops: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o A to podejrzewasz, że jakiś Sylwek da Ci po nosie? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
A nie mówiłam? Znaczy się mój wet a nie mówił?, znaczy się Samby wet :oops: , że te kubraczki można sobie darować. Że się psica więcej naszarpie i narozłazi szwowo przy próbie zdejmowania, niźli by nic nie było Sambuniu :D to nie ma nic wspolnego z kubrakiem :wink: Jak miala kubrak to wcale, ale to wcale się ani nim, ani brzuszkiem nie interesowała :wink: Nic jej się nie rozlazło :lol: Szew (a właściwie miejsce po szwie) i jego okolice sa bardzo ladne. :D Wet przy zdejmowaniu szwu powiedział, że brzuszek piekny i ....... nie lizany. :wink: Jakby nie było kubraka to byłby lizany na 200% :wink: Nie wspomne o aurze na dworzu i stanie podłoża typu chodnik, trawnik :roll: Ty wiesz jaki czarny i mokry był ten kubrak po 5 minutowym spacerze ? :roll: Jakby go nie było to własnie taki brudny i mokry byłby brzuszek i automatycznie szew byłyby w oplakanym stanie higienicznym, bo zabezpieczyć to by jakoś trza było, a plastra nie przykleisz, to co bandażem obwiązać? :niewiem: Poza tym mokre, brudne brzusio skłania psa do jego wyczyszczenia, czyli wylizania Tarcie ręcznikiem szwa to tez nie za dobry pomysł :wink: Dla mnie te kubraki świetny wynalazek i do tego wcale nie męczący dla psa :D a na pewno mniej niż kołnierz :wink: A problem z odparzeniem się zaczął, jak kubrak zostal zdjęty (nie ma go od poniedziałku wieczorkiem), po prostu ma powiekszone sutki, zdjęty kubrak, ogolony brzuszek skórka się styka i stąd odparzenie. Smarujemy Alantankiem :wink: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Wet powiedział, ze to odparzenie (ale ulga że nie zapalenie sutków) po prostu ma powiekszone sutki, zdjęty kubrak, ogolony brzuszek skórka się styka i stąd odparzenie. Smarujemy Alantankiem :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Bila jasne, że po :D Od wczoraj :D Ale i tak zaraz do weta jedziemy, bo ma sutki (na styku dwóch sąsiadujących ze sobą) czerwone i gorące i wygląda mi to na odparzenie :-? Wienc sprawiedliwość istnieje na świecie. :wink: :o A jakaż to sprawiedliwośc ? :o Chyba nowa forma tzw Łańcuszka (nie)Szczęścia :roll: Ależ Ty masz sposoby na gaszenie pożaru (uczuć) w pracy :roll: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Argo nie zapominaj, ze brak hormonow bardzo czesto dziala "rozpychajaco" na cialko suczki :lol: No masz ci :roll: Eve czy musisz odbierac człekowi ostatnią nadzieję :roll: :wink: J Ano problem, bo suczydło ma powiększone sutki i wygląda jakby się do karmienia przygotowywała :evilbat: A piszczy Ci do tych piłeczek po nocach ? Znosi Ci je do łózka ? Liże je? gada do nich? Podstawia sobie pod cyce, żeby karmić? Leci na każdy pisk piłeczki? Patrzy na Ciebie z wyrzutem jak piłeczke zrzucisz z łózka? Sprawdza stan piłeczek po powrocie ze spaceru? A nie daj Boże jak się piłeczkę schowa rozpacz normalnie :roll: Ja jej tam tego wszystkiego co powyżej nie bronię, ale mi żal bo ona sie męczy :( i ja też :-? Eve suczka w nasilonej ciązy urojonej to naprawde koszmarny widok :( -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:roll: Palisz siem ??? :o ...w pracy ???? :o :roll: :lol: Czym? :roll: Płomieniem namiętności ? 8) A ja wszem i wobec informuje, że Wam te katary i chrypki przechodzą :roll: ............. na mnie :-? -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Flaire dzięki :D zaszkodzi, nie zaszkodzi, jej to nigdy nie przeszkadzało, bawiła sie, była szybka, zwinna, skoczna, silna Serce ma jak dzwon, bez śladów otłuszczenia (przebadane było z pól roku temu 8) ) więc mnie tez to nie przeszkadzało, ten typ tak miał i juz :wink: Jak mówiłam, najbardziej "rozdmuchiwała" się w czasie ciąż urojonych więc poobseruje ja teraz, jak się to wszystko unormuje i zobaczę, ale coraz bardziej się skłaniam to tego co mówi Bea, hormony, hormony i jeszcze raz hormony :wink: Moja nie miala po czym 8) A teraz wróciliśmy ze spacerku, pierwszy spacer od 10 dni bez kaftaników i smyczy i ............. pies oszalał :o Latała, skakała (mało TZ-ta nie wywaliła :evilbat: taki do niego radosny skok oddała i to ze sporego rozpędu :lol: ) dostała tzw "speeda", wytarzała się w jakichś krzaczorach :roll: Jest z letka smierdząca zgnilizną :roll: ale szczęśliwa :D i teraz spi snem sprawiedliwego psa :D -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Chyba SOBIE powiedziala NIE :evilbat: I se przysięgła że "Więcej nie będę żebrać o żarcie, zjem tyle co mi dadzą i ani grama więcej" :evilbat: Dzisiaj nawet nie zjadła wszystkiego i zostawiła sporo w misce :o A dostała malutko :o -
Malawaszka no własnie ma uszko klapniete i się pomyliłam, ja myślałam , że cięte to od razu stoją :oops: Korona ucz się ucz, bo nauka to ... :wink: Pabemia jest przy ulicy Tukana, jadąc Puławska w stronę Piaseczna przed Mysiadłem po lewej stronie :wink:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Beatko można, można :D Tym bardziej, że Saba schudła 2,5 kg :o i to pomimo ciązy urojonej :o przy której bardzo sie rozdmuchiwała" :roll: chyba się sprawdzaja moje podejrzenia, że ona taka "puszysta" to była z powodów szalejących hormonów :niewiem: No masz 8) Jedno przecięcie niteczki, jedno pociagnięcie i po usunięciu szwa 8) Nie wiem czy to minutke trwało. A szewek piekny łoj piekny, :angel: za jakiś czas nie będzie chyba nic widac :fadein: Acha i teraz można lizać :lol: Jakiej cieczki? :o cieczka to jej się ok 2 miesiące temu skończyła :o I to była druga w tym roku :o Ja o ciązy urojonej mówię, :o ktora wystepuje w takiej formie jak teraz jakieś 2 miesiące po cieczce :o -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Bylismy dzisiaj na zdjęciu szwów :angel: Pan doktor powiedział, ze ranka wygląda super i że .......... nie była lizana 8) Dzisiaj suczydło pierwszy dzień bez kaftana i według zaleceń : może swobodnie biegać :angel: ganiac koty :lol: i się awanturowac :lol: Czyli wracamy do normy :wink: Co do ciązy urojonej to ją ma na pewno :roll: sutki są lekko powiększone, ale mleka nie ma, ale tak bywa :roll: Według zaleceń mamy to przetrwać :roll: ten ostatni raz 8) :wink: Jeszcze raz dzieki wszystkim za wsparcie :buzi: -
To daj jakies fajne zdjęcie to się coś wymysli :D Bo z tych na forum to Czarusia kiepsko widać :wink: I ona ma tu cięte uszka? :niewiem:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
co zrobiłaś? :o może właśnie od nadmiaru świeżego powietrza? :roll: -
A po co czekać do Wielkanocy? 8) I troszke inne :wink: A ta Panią (czterołapną) poznajesz? :wink: