Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. czasem Muchomorek 8) Jak widac trza uważac na okazje :roll: Nooooo tak.. bo jak nos jest przytwierdzony do psa, to się trudniej szczypie, przecież to normalne. Coś nie tak pani psycholog? :niewiem: Nie, no wszystko w porządku :roll: Sadystka :evilbat: A co na to Twój TZ ? :roll: On mowi tak : Dzidzia, przy swojej glowce lepiej nie majstruj, zostaw to mnie :roll: To Twój TZ jest fryzjerem? :o Alez nikt nie śmie mówić, ze masz ładny nosek :roll: Bo on jest sliczny 8) Dobra, ale wiesz ile on pudru wymaga ? :oops: Twojemu puder tez by sie przydal :roll: A po co? :roll: ja lubiam takie z letka wilgotne i świecące :roll: Dentyska? :o Przy takim pacjencie wcale się pochwalom nie dziwię :roll: :lol:
  2. Czasami? :roll: a ja z odnalezioną odmianą grzybków, znaczy sie maślaczkami :D to sie teraz maślaczek nazywa? :roll: To masz jeszcze :lol: :shocked!: odcinałabys psom nosy i wieszała na ścianie, żeby se poszczypać ? :icon_roc:
  3. :hmmmm: Czy ty sugerujesz, że ja przez Eve w pracy siedzę po godzinach i jeszcze jej za to dziekuje? :o a co, zazdrościsz? 8) :o a coś taki zdziwiony? :o Boisz się że nie nadązysz? 8)
  4. Evelinko : dziekuję :modla: :calus: A co na to Twój TZ ? :roll: Alez nikt nie śmie mówić, ze masz ładny nosek :roll: Bo on jest sliczny 8) A w drugie pięć sekund zamelduje w Warszawie? :lol: SABA - BŁYSKAWICA, żeński fighter :lol: : Jakby jej wlazł do mieszkania w Warszawie to by go zameldowała w sekunde, ale w ....... Koniku Dolnym :roll: I wam powiem, ze jeszcze w pracy siedze :evil:
  5. TO jeszcze nie wybrałaś se veta, kliniki, godziny ? :o :o :o :o Przeca wybrałam Miałeś się opiekowac psem PO zabiegu :roll: a co z Argo zrobisz? Moja go prawdopodobnie wymelduje z mieszkania w pięć sekund :lol: :hmmmm: :wink: :oops: ... ? :lol: A Ty co się dziwisz, przecież Asia należy do grupy poszukiwawczej 8) i czasami może poszukać jakiejś odmiany a nie tylko ludzi w krzaczorach :roll:
  6. Łoj jeśli chodzi o dawanie rady to z moją będzie miał gorzej :lol: A moja będzie w sukienusi :lol: spox drugi fakultet koncze :roll: zaczął, jak zaczął, zobaczymy jak skończy 8) Pewne jak w banku. :lol: :) Dobra to jak się umawiamy? Ty do Wawki przyjeżdżasz, czy ja psa do Łodzi wioze 8) NIGDY :evil: spokojnie, :roll: wiedzialam że se sam poradzisz :roll: a kto na tace zbiera?
  7. Ty ... ee :o Straciłaś wiarę w ludzi? Za pesymistke zamierzasz TU :wink: robić ? :roll: TU SOM SAME 'CZŁOWIEK' :lol: :roll: :wink: Ależ Argo ja myślołek ino o moim bardzo bezpośrednim otoczeniu, w żadnym wypadku o wirtualnym. :wink: :lol: Etam Bila nie tlumacz sie On się tylko tak delikatnie oferuje, ze n naszymi psicami po zabiegach posiedzi 8) :lol: :wink: No wiesz.. by zbliżyć się do Ciebie to jeszcze będę musiała parę razy skorzystać z pomocy PIKI-psychologa :P :P :wink: :o :o No przepraszam, jeśli chodzi o zbliżenia to proponuje udac się do seksuologa :roll:
  8. No tak bida z tym czasem i urlopami :( Ja mam to samo, będę musiała dobrze błagać, żeby dostać urlop chociaż na dwa dni, :( stąd mój wybór terminu, bo wpada mi jeden dzień wolny (11) i mogę dłużej z suczydłem posiedzieć, a tak to operacja w piątek a w poniedziałek do roboty i tylko dwa dni opieki nad psem :( Mój TZ to niezdyscyplinowany panikarz, (jeśli chodzi o psa) i na początku wole ją mieć osobiście na oku :wink:
  9. Bila pewnie możesz, tego nie wiem :roll: Ale ja osobiście w konsultacje lekarskie bez obejrzenia pacjenta nie wierze po prostu Arga ale te wyjasnienia nie są za bardzo dokladne, teraz jest jakos inaczej z tymi ząróweczkami Z tego co zauważyłam to zielona żaróweczka oznacza osobę, która jest aktywna w ogóle na forum nie koniecznie na temacie który akurat przeglądamy Osoby aktywne, bez żaróweczek to soby które się „ukrywają”
  10. samo by Ci się zrobiło, czy byś w tym pomogla? :roll: 8) Ciekawe gdzie to sprawdzi ? :hmmmm: Chyba nadal szuka gdzie to sprawdzic bo nie wróciła :roll: A tak w ogóle to nas podgladasz przez te dziurke od klucza? Bila dzieki, :D ale przypomian, zebys się jednak zastanowila nad skonsultowaniem Bilba z Garncarzem :wink:
  11. A niby skad mam wiedziec ? :o Pytam, bo nie wiem. :oops: :hmmmm: Myślałam, że się domyslisz :roll: no ale zwalmy to na późną porę :roll: :wink: PIKA :modla: :buzi: jesteś super psychologiem, wyleczyłaś mnie, teraz jest nawet lepiej niż przedtem ( żarówki, bajerki, mniam mniam) :lol: :lol: :o :o chyba gabinet psychologiczny otworzę :o Będę żarówki rozdawać :o :wink: Sluchajcie, czy wam też sie tak dziwnie piętrowe cytaty robią? :o Ja zacytowałam prawidlowo - własnie sprawdzilam :hmmmm: starsznie to niewygodne i nieczytelne :-?
  12. pytasz jakbyś nie widziała :roll: Ja taka zdolna nie jestem :roll: i możliwości tyz takich do końca ni mom :roll: Także pochwały nie do mnie tylko do jednego Pana prosze kierowac :lol: Tylko ten album na którym mam podpis to jednak nawala, szczególnie wieczorem :-? a zachraniarka przed kfilka podglądała co kto robi na forum 8) Tak ja zresztą :lol:
  13. Znaczy tandem uprawiacie ? :hmmmm:Pagaj zwariowała chce z pływaka pociagowca zrobic :roll: Chyba po to żeby ja latem na nartach wodnych pociagał :lol:
  14. Z upoważnienia Bea100 informuję, że w dniu dzisiejszym dzieki pomocy Saidki :modla: ostatni szczeniak, który został - Bławacik znalazł domek i juz dzisiaj został do niego zabrany :angel: :angel: A jeszcze wczoraj był biedak "bezdomny" :roll: Saidka dzięki Ci wielkie :modla: :calus: Oficjalnie w imieniu swoim i Bea dziękuje Puz za zainteresowanie jakim obdarzyła szczeniaki ogórkowej, które trafiły do Krakowa Mam nadzieję, że co jakiś czas usłyszyły wieści na ich temat :D Puz :modla: :calus: Jak na razie to wiem od Bea, ze Bohunek sumiennie obsikuje całe mieszkanie nowych Państwa :lol: tak się biedaki wystraszyły, ze zadzwonili, czy aby mały nie ma przeziębionego pęcherza :lol: :lol: A Bogdanka, jak to Bogdanka, dominująca sunieczka - ostecznie moja Ci ona była 8) to nie dziwota że łobuz - Moja krew 8) :wink:
  15. a co żes nawywijał na offie, że chcesz kasować? 8) ] nie musi byc niebieska te zielone jako inwigilator wystarczą Ja tam niebieskich nie lubiam, :roll: chociaż nic na sumieniu nie mam :roll: Chyba :-? :wink:
  16. Beata a kliknij sobie na własna aktywna żaróweczke to cos zobaczysz :lol: Ja zobaczyłam, ze przed chwilą byłaś na WSZYSTKO O PSACH :lol: a argo np. pisał jakąś wiadomośc :laugh2_2:
  17. BeataK biała żróweczka oznacza, że dana osoba jest w ogóle na forum a zielona, że aktualnie przegląda dany temat :) brak żaróweczki oznacza, że danej osoby w ogóle na forum nie ma :) nie wiem tylko co oznacza żółta żaróweczka bo taka tez widziałam :roll: A i zapomniałam napisać :roll: bo się zmartwiłam oczkami Bilba :( Jesteśmy umówieni na sterylkę na dzień 10 listopada :roll: Jak Sabcia nie dostanie cieczki a ja sra... to .. to .. musi być dobrze 8)
  18. Rany ale popierniczone :o Chciałam se Bile zacytowac, wciskam na górze a Tu mi Zachraniarka wyszła :o Teraz, żeby zacytować to trzeba cisnąc pod postem :roll: A widzieliście ten temat postu ? :o Ja wypróbuję 8) Bila rany to tu może pomóc Garncarz, co do entropium to on robił praktycznie 90% z populacji ogarów w Polsce. Z tego co wiem, to "korekt" nie miewa :roll: Zastanów się czy nie skonsultować Bilba w Wawce :roll: Służe pomocą, jakby co :) Znowu żarówki? Ciekawe jak długo ? :roll: :wink:
  19. ! To ja porobię za psychologa i Cie pocieszę, Nie masz żadnych wewnętrznych problemów
  20. Agnes ja juz pisałam, chwilowo nie mamy kontaktu z braciszkiem Dorki, poczekamy aż Szantina znajdzie troszke czasu t może odszuka telefon do cżłowieka, kóry go wziął souris - moje suczydło tez jest z ulicy a nie raz mnie ludzie wypytywali co to za rasa bo piekna jest, nie wielu wierzy, ze takie piekności od tak po ulicy samopas latają
  21. Bila Dzieki Ja psiurowi w razie awarii daje Nifuroksazyd, w syropie toto jest i nawet słodkawe, więc Saba to łyżeczkę do czysta wylizuje :D Z tabletkami nawet obłymi zawsze mam problem, ona jest mistrzynią plucia na odleglość :lol: A powiedz co jest z oczkami Bilba? I czy macie tam w Poznaniu dobrego okulistę? Bo jakby co to poszukam wam kontaktu do dr. Garncarza - u niego wszystkie psiaki z problemami ocznymi się leczą i z tego co wiem, co z całej Polski do niego przyjeżdżają
  22. Oj aleb leniuchu, :nono: Tobie się nie chce nawet poprzeniego postu czytac Napisałam, czemu forum nie działa i ma braki :wink: :lol: Co do streszczenia to nic sie nie zmieniło, nada się z siebie nabijamy, rozwiązujemy testy chemiczno-fizyczne, pzrestawiamy zegarki, przemieszczamy chipy itp. z tą różnicą, ze ja to robię z kibelka i tak bedzie aż do odwołania Bierzesz 'Imodium" (działa świetnie i na mnie i na Bilbka) i lecisz. Lecisz? gdzie? szybciej do kibla ? :lol: Sorki, jakiś ciężki i goowniany dowicip dzisiaj mam :roll: A poważnie, bez recepty toto sprzedają ? :roll:
  23. Ależ Ona wyrosła A miala byc mautka :roll: :oops: Co do rodzeństwa, to z jakies miesiąc temu widzialam jej siostre - wyglądała wypisz wymaluj, jak szczeniak golden retrivera :lol: - takie "goldenki" były dwa W miocie od Dorki byla jeszcze jedna jej sunia identyczna jak Dorka, więc z niej pewnie też cos podobnego wyrosło :D Byl jeszcze cały ciemno brązowy szczeniak, nie wiem jak wygląda teraz i się pewnie nie dowiem, byl jeszcze jedyny czarny braciszek, który trafił pod Warszawę, ale jak na razie nie mamy z nim kontaktu, może jak szantina wykaraska się ze szczeniaków to spróbuje kontakt nawiązac :D A tu macie linka do zdjęć rodzeństwa Dorki i samej Dorki ale jeszcze z Rachowa :D http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=14678&start=0
  24. Hamerykanski :roll: czy jakowyś inny to jednak wprowadza zamienszanie. KTOŚ, kto ledwo wlezie w topic, może odnieść wramżenie, ze jesteśma pokrenceni do kwadratu :wink: :) A nie jesteśmy? :o A jak mnie w godzinę Z złapie, to kto ją na tą sterylkę zaprowadzi? :o Mój TZ sam tego nie zrobi :roll: rany ja dzisiaj tylko na badania ide, i się trzęsę a co będzie w godzinie X :o A relacje bedę zdawać, spokojna glowa ....... kompa se do kibla wstawie :wink: Ta przeżyję – caly dzień w kiblu :roll: Ale ja to nie ważna Ja chce żeby ona przeżyła (no ja już mam głupie mysli :roll: ) Niemniej dziękuję wam wszystkim :calus: :calus: A co do funkcjonowania dogo – to wiem, ze zostalo przeniesione na inny serwer i stąd to zamieszanie. Ale Admin już to powoli naprawia
×
×
  • Create New...