Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Przygotowac się psychicznie nie da rady bo próbuje, ale jakoś nie wychodzi. :roll: Już mnie brzuch boli, płakac mi się chce i w ogóle Do tego mam coraz czarniejsze myśli bo ten tydzień mam jakiś pechowy :( , ale to jeśli chodzi o „rzeczy martwe” :( W pracy nasza firmowa sunia przegryzła u mnie kabel od myszki to chyba pisałam, ale dodatkowo uszkodziła cos przy wejściu do klawiatury więc na razie w pracy pracuję na jakimś starym wolnym grzmocie. Znaczy dysk mam swój, ale reszta do doopy A w domu pomimo zabezpieczeń złapałam świrusa i dzisiaj wieczorem oddaję kompa "ądrej głowie" , problem w tym że nie wiem kiedy go odbiorę, bo gotowy to będzie na jutro wieczorem najwczęśniej, ale musze się przygotować na czterodniowe siedzenie w domu bez możliwości wyjścia, jedynie z piesiem na spacerek, więc nie wiem kiedy kompa odbiorę :( także jak od piatku zniknę na kilka dni to nie znaczy, ze umarłam tylko że kompa nie mam :roll: Niemniej w jakis cudowny sposób jakies informacje spróbuje Wam pzrekazać :D I trzymajcie kciuki w piątek od 8 rano :roll:
  2. :hmmmm: teraz to i tak na to za późno :roll: 8)
  3. Bo moja ma kliniczne spojrzenie molosa 8) :hmmmm: a poważnie, może go do tych zdjęć, w pewnym sensie, ustawiasz? Ja tam „cykam chwilę” koło mojej postaw pitbula to na zdjęciu obaczysz wzrok killera :evilbat: A moja „killerka” wczoraj bawiła się z roczną bokserką :o
  4. Sprawdzać nie muszę :D Bo czy te oczy mogą kłamać? :D :wink:
  5. Lustra w domu nie masz że sie musisz w psich oczach przeglądac ? :roll:
  6. A co ma naopowiadac :roll: Spojrzy jedynie takim wzrokiem mówiącym " Ech, brak słów" :roll: :wink: :lol:
  7. Ajrisz a czemu tak rzadko się widuje rude bordery? To świetny kolor :lol: Ja kocham rudzielce :D Narazie jedziemy na lekach plus dieta. Po Nowym Roku następne badania. Zobaczymy co pokażą :roll: . Mam nadzieję, że poprawę.Kasia a macie jakiegos dobrego specjalistę urologa ? :roll:
  8. Jaki tam spaniel! BORDER! Border lekkiej budowy, i siersci - Medium :lol: Ah, dowod jest TUTAJ a to są rude bordery? :oops: ja myślalam, że tylko biało-czarne :oops:
  9. Te sie rył, nastepny Wam kłopotów narobi :roll: nie z reakcji faceta, :roll: tylko z tego że to nie był Twój sweterek :roll: A mnie w pracy nasza firmowa 3 miesięczna sunia przegryzła kabel od myszki :lol: Od 15 komp miałam niedostepny :lol:
  10. PIKA

    Mała prośba

    Pozwalam Ci wybrac kim chcesz byc :lol: :lol: Dobrze, ze ja mam w pracy psiarzy :roll: Dobra w środę pijemy :drinking: w czwartek odpoczywamy :drinking: a w piatek trzymacie kciuki za mnie :-? Cobym przeżyła :roll: Bo sucz przezyje, 8) ale czy ja, to pewna nie jestem :-?
  11. PIKA

    Mała prośba

    Przyganiał kocioł garnkowi 8)
  12. PIKA

    Mała prośba

    Bila ciesze się, ze dochodzicie do siebie :) Oboje :D
  13. I na Pasterkę :lol: :hmmmm: jakbym zobaczyła laba tez bym tak pomyślała i niestety to zajście wcale nie jest śmieszne :roll:
  14. A u nas karpik w galarecie (ja nie jadam) śledzie mi.in w śmietanie (ja zjadam tą smietanę tylko) i w occie, albo w oleju (tez nie jadam) Pierożki z grzybami, kapucha z grzybami, barszczyk czerwony z uchami grzybowymi, fasola typu Jaś gotowana i posypana z cukrem (moja babcia to zawsze serwowała, ale dobre to :) ) kluski z makiem z tym, ze mak typu kutia - pychota :eating: Kompot z suszu no ciasta oczywiście ze cztery rodzaje i tak do 24, a po 24 zaczynamy ucztę wędlinowo-mięsną :lol:
  15. PIKA

    Mała prośba

    No kurka wodna, :roll: ona mnie normalnie straszy :o :wink: Tylko ja nie planuje kołnierza, moja sucz jest dość wytrzymałym na ból, cierpliwym (jak ja chce coś przy niej zrobić ) stworzeniem Chodziła kiedyś w koszulce, więc pewnie kaftanik pooperacyjny nie zrobi na niej wrażenia Organizm Saby jest wzmacniany przed zabiegiem tzn dostaje dodatkowo witaminy, miód do każdego głównego posiłku :) Ni chcę żeby złapała jakąś infekcję Co nie znaczy, że w nastepnym tygodniu w Bielańskich aptekach nie zabraknie leków p/biegunkowych :-?
  16. Wiesz, ja nie wiem, ale ... Ty jakoś tak niewinnie wyglądasz :wink: Pozory mylom 8) Tyż dałem siem nabrać ? :roll: . Mój TZ mówi, że ja oszustka matrymonialna jestem :roll: :wink: :lol: :o no wiesz, co ? :o Publicznie takich zwierzeń wymagać :roll: To nadrabiaj :lol:
  17. :hmmmm: jak twierdzisz, że nie pomagasz "tej decyzji" to niech Ci bedzie 8)
  18. PIKA

    Mała prośba

    Bila Ty nie dziekuj, :P Ty pisz co z Bilbem :)
  19. Wiesz, ja nie wiem, ale na fotach na dogo, Ty jakoś tak niewinnie wyglądasz :wink: Pozory mylom 8)
  20. :multi: :multi: CUDOWNE WIEŚCI :angel: :angel: Puz jestes WIELKA :calus:
  21. No ja wiem, że do fryzjera powinnam iśc, :roll: ale mówisz, że jest az tak źle :o
  22. Łomatko jakie ucholaski :angel: :angel:
  23. Tera już wiem, ze 'przeciwieństwa' siem przyciongajom. :roll: :roll: :roll: :wink: :evil_lol: No ładnie :-? Ładnych rzeczy się dowiaduje :roll: Przeciwieństwa się przyciągają? :-? Znaczy ja nie ognista jestem ? :-? :wink:
  24. :hmmmm: tak właściwie to nie wiem :roll: Oba siakieś takie mało ogniste som :oops:
  25. Różdżki. a Ty nie widzisz róznicy? :roll: Różdzką można cosik wyczarować, a różki przyprawić 8) Czary czarami, ale ki czort kazał Ci z czarwonicy diablice wyczarować? :roll: A masz jeszcze ten symulator? :P A jak masz to co?, dasz się przelecieć? 8)
×
×
  • Create New...