-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Wyglada na to, ze mu z tym dobrze :roll: i zloto tym sposobem zostawi dla siebie :roll: jak każdy chłop - błyskotami zaświeci a później i tak swoje zrobi :roll: spróbuj nie gazetę a coś innego. Zacznij od smakołyków, np jak jej cos kupisz (ucho wołowe) to niech niesie do domu Saba nosiła na początku gazety, ale ofoliowane. Psy mają pewnie problem ze smakiem i zapachem świerzego druku Spróbuj z książką :wink: -
O rany :angel: :angel: :angel: i znowu te wystające języczki :iloveyou: Ja cem doga :puppydog:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o a to Argo za spowiednika teraz robi ? :o PIKA, to byla przeciez publiczna spowiedz :roll: ze wskazaniem na ......... rozgrzeszającego :lol: Z tego grona to Argo najbardziej na ksiedza by pasowal :roll: Masz lepszy pomysl ? :roll: nie mam :oops: :oops: a ja siem starałam, krótko i na temat :oops: ja bym dodała, że nawet dwa razy w roku :lol: tylko w rózne strony :wink: slicznie Od razu widać, że nie moja krew :lol: A w związku z uczeniem psa nowych rzeczy. Moja sucz ma prawie 5 lat i naumiala sie przynosić Pańci gazetkę do domu :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o a to błąd :-? Masz psa "pracującego" który lubi wspólpracowac z człowiekm, lubi się uczyć, powinienieś go ciagle uczyć czegoś nowego. Pies który poznaje nowe rzeczy cały czas się rozwija i nie głupieje. Zarówno człek jak i pies rozumek musi ćwiczyć cały czas 8) :hmmmm: jak tak chcesz, to co siem czepiasz, że pies rano wstaje :niewiem: Robi co chesz :niewiem: Albo TY robisz co ON chce 8) A poważnie, to powoli przeciągaj mu tą godzinę. Nie wstawaj od razu jak pies cię budzi, tylko "odleż" jakies 15 minut jednego dnia, drugiego 30 minut i tak aż do tej nieszczęsnej godziny dociągniesz, Pies się przyzwyczai, że teraz wychodzi na spacer "później" Ja mam to samo z żarciem. :roll: Wczoraj o godzinie 17 sucz nerwowo patrzała na mnie i na kuchnie, biedna Dostała żarełko zgodnie ze wskazówkami zegara o 18,00. Dzisiaj juz nerwowego patrzenia nie było :wink: Załapała, że teraz karmienie będzie później :lol: To samo z wieczornym spacerem, wczoraj o 21 chciała wyjść została "przeciągnieta", zobacze o której dzisiaj mnie będzie wyganiac :wink: A tam, jakbyś z psem poszedł na spacer o 24, wrócił o 1 w nocy, obejrzał jakiś durny filmik do 3, w miedzy czasie wrzucił coś na żólądek to byś chrapał do tej 14 aż miło :lol: Mnie tam nic nie boli jak do 14 śpie :niewiem: Gorzej mnie wszystko boli, jak mam wstać o 5 czy 6 :-? -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o a to Argo za spowiednika teraz robi ? :o PIKA, to byla przeciez publiczna spowiedz :roll: ze wskazaniem na ......... rozgrzeszającego :lol: ale to chyba ta druga Pika, bo ja tak łatwo się tresować nie daje 8) nic nie trza przestawiać, :roll: wystarczy naumiec psa NIE WSTAWAĆ, dopóki PAN NIE WSTAJE bez względu na godzinę 8) Moja tak ma, ja moge spać i do 14 a ona doopy nie ruszy, lezy se ze mną i śpi 8) No chyba, że jakowaś awaria :wink: Dla ułatwienia radzę wyjść z psem na odsik wieczorem jak najpóźniej się da 8) To gdzie to złoto? :lol: :hmmmm: Ty tak nie gadaj, bo ja........... ta, no ......... maksymalistka jestem :roll: na całość idem :roll: ............. w żadaniach tyż 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o a to Argo za spowiednika teraz robi ? :o To juz wiem, czemu tak rano wstałeś :roll: Więcej czasu na grzeszenie masz :lol: Evelinka - zdjęcia jak zwykle boskie :modla: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:hmmmm: a co takiego maksymalnego podziwiasz u maksymalistek? :roll: 8) łał aleb niezłe stadko :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Biorę wszystko 8) :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Nie szkodzi, jak poukladałaś w tych naczynkach po jednej warstwie to jest ok. :) U mnie tez dzieciary latają, mordy wysmarowane na czarno, na łbie takie świeciące rogi :lol: Kiedyś, zadzwonili do nas do drzwi, moja mam poszła otworzyć i jak otwierała drzwi to w tym momencie zgasło na klatce światło :lol: Jakiego wrzasku narobiła :lol: Dałysmy im jakąs wiekszą kasę za to że dobrze straszą :lol: A co tam ja was też jeszcze postrasze, :evilbat: może cukierka dostane :roll: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Ja je pieke pokrojone w plasterki (nie za cienkie). brytfanke oczywiście czyms tłustym traktuje - ja używam masła, bo po prostu lubie ziemniaki z masełkiem, ale oliwa może też byc Acha ja je pieke na tej dużek kwadratowej brytfannie co to z reguły jest w wyposarzeniu kuchni. Po prostu lepiej sie pieka dobrze rozlożone Po prostu przy wysyłaniu posta zaznaczyła opcje żeby nie dodawać podpisu w danym wybranym poście :lol: Tak jak ja teraz 8) A apropo zmroku mamy gości -
Co tabliczką to nie wiadomo :( JoannaP nam znikła :( Ja jutro zapalę świeczuszke w oknie dla Eli a teraz tutaj sybolicznie bo do Poznania jechać nie dam rady :(
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Nie... tu Niebieska z krwi i kości dobrze, ze nie zielona :wink: zmrok już powoli nastał :evilbat: Samba Twoje nieustające :drinking: :drinking: Evelina zdjęcie cudooooooo :D -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
etam :D lepsiejsze som pieczone w piekarniku plasterki przyprawione czosnkiem i posypane majerankiem lub kminkiem (jak to woli) :eating: tylko wcześniej trza je ugotować "w mundurkach" bo ruski rok będziesz czekał jak sie upieką :wink: to lecem je przygotowywać :hand: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Matko Bowsko! A po polsku?????!?!?!?!? :o co po polsku?? :o -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
a proszem Cie bardzo :lol: więcej nie mam :( -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Nie mam kamery, ani nie zklikowałam programu :roll: Próbowałam sklikować, ale goopi jakis chce POP code ode mnie przy rejestracji, a jak wpisuje to nie chce przyjąc :evil: Tą stówe jakiś miesiąc temu dostałam w prezencie od Żaby14 :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
KTO jak KTO, ale TY se z tym prostym zadankiem poradzisz. :roll: :lol: :o :o Ja dziemkuje za uznanie :modla: Ale powszechnie wiadomo, że ja głomb matematyczny jestem :oops: :lol: Jakbym chciała zarabiać na matematyce to bym z głodu umarła :roll: pewny jesteś, że to tylko Twój patent? 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o a co to? :o zadanie z dwiema niewiadomymi mam z rana rozwiązywać? :o Evelinka A ja dzisiaj mam znowu mam gościa z Paryżewa :D -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:eating: Kurna i co żeś zrobiła :evil: ledwie do kompa siadłam muszem iść coś zjeść :evil: :wink: :siara: a fuj :sabber: Jeść mi się odechciało :-? :o herbatką? Przeca rybka lubi pływać :drinking: :lol: :lol: toć to tzw sałatka żydowska :lol: Zamiast śledzia ja na dno tych kolorów tęczy daje grzybki marynowane :lol: przekładam to jeszcze marchewkom :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Drinkujemy srana ? :lol: zamiast kfiatkóf :wink: poimprezujemy? dodtakowa okazja to taka, ze dzisiaj -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :o Jakiej obrazy? :o :o Zdaje siem, ze Zachraniarka znowu ruszyła na poszukiwanie muchomorów w krzaczory. Tak mi donosi 'zielona lampka' :roll: Kurna a to ta lampka tez donosi co się w krzaczorach akuratnie robi? :o :oops: :o Nie panujesz nad SWOIM psiakiem ? :confused: :smhair2: :wink: :D ważne, ze psiak panuje nad nią :lol: A moja sucz ma pikny błyszczący czarny nochal cały rok, bez wyjątku :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Zachraniarka – jak to nie jest to co napisała Samba to ja nie wiem. O tym co napisała Samba też nie wiedziałam, do tej chwili :lol: :o :o :o zaraz to tylko tu jesteśmy mądrzy? :o a gdzie indziej to już nie? :icon_roc: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Czujesz pismo swym swiecacym noskiem ? :roll:Tiaaaaa :roll: Lubiam zapach świerzego druku :P -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
ja odpowiem za Beę :) Marnie. :( Wprawdzie teraz moze się wreszcie wyspać, :wink: ale czegos jej w domu brakuje :-? Pociesz sie, ze psiaki trafily w dobrę ręce :D i że praktycznie ze wszystkimi bedzie miała jakiś kontakt, :D jak nie osobisty to przynajmniej przez zaufane osoby :D -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Ja tu wietrze jakis podsęp :roll: