-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='adda'] [quote name='malawaszka'] :lol: bo to Pika obiecywała że Dora malutka będzie :lol:[/quote] Hi hi hi, to ja przepraszam, ja nie wiedziałam :oops: :lol: [/quote] Sie nie czyta dokladnie :nono: [quote name='adda'] I powiem Wam, ta Dorka to jakaś taka kurduplasta jest :lol: :lol: :lol: [/quote] No przy Twoich Leoskach na pewno :lol: :lol: :lol:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]K@tk@ [/b] teraz to juz bedziecie mieli z górki :D a kubraczkami się nie przejmujcie, moje "fabryczne" tez starczaly na gora 2 dni :wink: Za bardzo te nasze psiaki sie kręcą :wink: [b]Kingula[/b] widzisz i juz po strachu :D [quote]podpadlam jej na calej linii [/quote] :lol: a tam, zaraz podpadlas, Pooperacyjno-znieczuleniowe humory ma ot co :wink: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Kingula[/b], trzymam kciuki za Was od wczoraj, tak trzymam, ze nie mogłam nic pisać :lol: A "wizytujących weta" uspokajam, ze będzie wszystko dobrze :D -
Dziewczyny zatkało mnie :fadein: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Brawo.gif[/img]
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='"Samba"'][quote name='PIKA'][quote name='Samba'] Może podobny, ale to nie Saba :roll: Saba ma lepszy gust :lol:[/quote] Masz na mysli wdzianko, czy facecika??? :lol: :lol: :lol:[/quote] Wdzianko :wink: facecik ujdzie :roll: -
[quote name='Wind'] Od wczoraj moge [b]focusowac[/b] "na oko" ;) [/quote] Taaa focus pokus i cyk :roll:
-
[b]cuddle[/b] z przykroscia stwierdzam, że wlasciciel tego ON-a wykazal sie kompletna niefasobliwościa :evil: delikatnie mówiąc :evil: Jak mozna stwierdzić "mój pies nie lubi szczeniakow" a wczesniej dopuscic, zeby pies do tego szczeniaka podszedł :evil: Widząc szczeniaka, wlasciciel takiego psa powienin go odwolac :-? Ludzie to debile niestety :-? A moja pozarla się dzisiaj z 2,5-letnią suka moskiewskiego-strożujacego o patyk :drinking: Nawet się dziewczyny wczesniej dogadaly i chcialy sie bawić ze sobą, jeno ten nieszczęsny patyk, ktorego obie chcialy :evilbat: Nie widzialam tego, ale mój TZ mówil, ze to wyglądalo groźnie bo poszly "na zeby" i musieli je rozdzielac, ale obylo się bez doslownego przelewu krwi :evilbat: Obie suki nie poszapane i w całości, po 15 minutach od walki znów się chcialy bawic ze sobą :roll: z tym, ze obaj Panowie, musieli eliminowac wszelkie patyki z drogi żeby znów nie bylo afery :lol: Podobno tamta suka ma na sumieniu dwa psy :-? napadly ja w lesie i nieźle poszarpały (byla szyta), ale i tak jednego zagryzla na miejscu a drugiego pomimo odniesionych rany dogonila i zadusila :-? [b]asher[/b], w związku z powyższym to kiedy idziemy na spacer z dziewczynami? :drinking:
-
[b]Adda[/b] :o [img]http://manu.dogomania.pl/emot/mdleje.gif[/img] to z wrażenia SUPER [img]http://manu.dogomania.pl/emot/ok2.gif[/img] Brawa dla obu Pań [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Brawo.gif[/img] [quote name='Wind'] - dwa focusuje na interesujacy mnie fragment, potem blokuje ostrosc na tym fragmencie i przekadrowuje tam, gdzie chce ... na trzy wyzwalam migawke i hop - siup zrobione :-)[/quote] Że co robisz? :o :lol:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Samba'] [ Ja jade do towarzystwa z Kayla, ktora jest chihauhau czyli do towarzystwa :D W zeszlym roku natrafilam na Komondory w niedziele.[/quote] A no chyba, ze do towarzystwa :D Ja tam do towarzystwa wybieram ludzi z II-giej grupy :wink: A komondor to ktora grupa? Chyba nie IX ? :o [quote name='Samba']To sie nazywa ciuszek: [b]PIKA[/b], czy ten pies to nie jest aby podobny do Saby?[/quote] Może podobny, ale to nie Saba :roll: Saba ma lepszy gust :lol: -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Widzę, że psiaki po zabiegach w miarę w dobrym stanie :D [quote]Dziwi mnie jedno,że ona ma wszytą gaze do skóry przez nici[/quote] gazik pewnie ma obić za sączek, czy tapon jak u K@tki :wink: bo rozumiem, ze on wystaje Może mała za duzo podkrwawiala w czasie zabiegu :niewiem: Ale zapytaj weta, jak bedziecie na kontroli o co tu chodzi z tym gazikiem , bo to sprawa bardzo indywidualna -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Samba'] Ach! Och! Ja bede na pewno w niedziele, [/quote] :o a co ty chcesz w niedzielę oglądać? w niedzielę na pewno będzie Grupa I (Gł. Owczarki) , Grupa III (teriery ), Grupa IX (ozdobne i do towarzystwa) Chyba w niedziele nie znajdziesz komondora ? :o -
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]Oleg[/b] ju po :klacz: ulżyło, nie ? :wink: [b]Kara[/b] własnie odbiera psiaki :D tez pewnie jej kamień z serca spadł :wink: [b]A K@tk@[/b] gdzie? :roll: [quote name='maniol_ka'] Właśnie-możecie opisać jak wygląda zostawienie psiaka u veta?[/quote] To w róznych kilnikach jest róznie, ale wydaje mi się, ze mozna sie dogadac z wetem, żeby przyprowadzic psa "na ostatnia chwilę" czyli tuz przed zabiegiem, tak samo jak mozna zwierzatko zostawic wczesniej, jeżeli na przyklad musisz iśc do pracy :roll: Po podaniu "Głupiego Jasia" pies tępieje i raczej staje sie mu obojetne czy jestes przy nim, czy nie :lol: -
adam własnie obejrzalam filmik na TVP1 o wilkach :iloveyou: Wlasnie pokazali, jak to w schierarchizowanym stadzie wilki sie kłoca o "michę" 8)
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
Oleg, Kara K@tk@ trzymam kciuki :kciuki: Bedzie dobrze :D Wszystkich co to jutro stan przedzawalowy miec bedą wymienilam mam nadzieje :fadein: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Pagaj'][quote name='PIKA']I bedziesz się wystawiac? :o [/quote] Jasne, będę paradować po ringu razem z Aggą 8) :lol: :lol: :lol:[/quote] a kto bedzie handlerem? :o [b]Samba, Samba[/b] :angel: :angel: ja bede na warszawskiej (no trudno, zeby nie ) Na pewno w sobotę - bo bedzie II-ga grupa - moloski 8) ( no bo niby kiedy mam isć ) Na pewno mnie znajdziesz, przy ringu dogów 8) (no bo gdziezby indziej ) szczególnie jak będa żólte i pregowane szły, bo Korona Didu wystawia 8) (no trudno żebym nie kibicowala ) :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
[quote name='Pagaj'] A tak wogóle, to będę na wystawie :lol: [/quote] I bedziesz się wystawiac? :o A masz handlera ? 8) -
no a gdzie ma spac ? :o W łozku oczywiście, ze mna 8) Ale w nocy się przemieszcza i sypia tez u siebie :wink:
-
Saba, Kreska, Mejk i inni -STRACH PRZED I ULGA PO STERYLCE
PIKA replied to PIKA's topic in Sterylizacja
[b]oleg[/b] a te psy tak ciagle luzem i samposa latają? Nie można gdzies tego zglosić? Mysle o policji, czy Strazy Miejskiej [b]Kingula [/b] BEDZIE DOBRZE, MUSI BYC, Bo my tak chcemy 8) -
PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..
PIKA replied to bea100's topic in Ogar polski
A ja i Saba sptkalysmy dzisiaj Blawata :multi: Trzymam kciuki za wszystkie Ogarowe gwiazdy :kciuki: :kciuki: -
[quote name='asher'] [ jedno mnie dziwi - żadnych innych brzydkich słow nie cenzuruje :o :[/quote] cenzuruje, cenzuruje :wink: na przyklad pierdola - to mialo byc p[size=1].[/size]i[size=1].[/size]e[size=1].[/size]r[size=1].[/size]d[size=1].[/size]o[size=1].[/size]ł[size=1].[/size]a :lol:
-
[quote name='Gosia'] A Wy zamiast się głupio dopytywać, to przyjechać pooglądać. DZieci się mają socjalizować. Nawet z takimi nieodpowiedzialnymi i osobliwymi postaciami, jak Wy. :wink: .[/quote] ja się bojam :o pzreciez te maluchy są groźne :o juz warczą :o :wink: