-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='malawaszka'][b]Bolutko[/b] tylko przelotem u nas były :lol:[/quote] ale widzilas? I widzę, że nie tylko ja literki gubie :roll:
-
[quote name='malawaszka'][quote name='PIKA'] :o tylko Tz-towe? :o Pewna jesteś ? :o 8)[/quote] cichaj kobieto :evilbat: :lol:[/quote] co cichaj? :o a jajków kurzych nie widziała? :o albo Bolutkowych chociazby 8)
-
[quote name='malawaszka'][quote name='PIKA']:o Lomtko fatycznie zbieg okolicznoci :o [/quote] :o PIKA aż literki pogubiła :lol:[/quote] nie ja a klawiatura :evil:
-
:o Lomtko fatycznie zbieg okolicznoci :o asher może mu księgę wstępną załóż :lol:
-
[quote name='KORONA']Przyjeżdzam, razem z Piką :) [b]NNikka, będziesz, prawdaaaaa??[/b][/quote] inne opcji nie przyjmuje do wiadomości 8) [quote name='malawaszka'] [quote name='asher'][quote name='malawaszka'][quote name='asher'][quote name='LAZY']A JA JA WIDZIEC NA ZYWO!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :grab:[/quote]A ja tam nie wiem, ale wydaje mi sie, ze Waszka też jakieś tam jaja na żywo widziała... :oops:[/quote] :icon_roc:[/quote] Nie widziała? No to ups, sorry :oops: :lol:[/quote] widziała widziała, tylko nie jakieś tam a TZtowe :lol:[/quote] :o tylko Tz-towe? :o Pewna jesteś ? :o 8)
-
Łomatko jaka Lazy grzeczna na tej działce :o :D [quote name='dbsst']Lzy widze [/quote] :o a u kogo że się zapytam? :o Ktoś płacze ? :o
-
[quote name='dbsst'] [ no musza byc jakies fajnowate a jak zboczone to juz plusy lapia ;)[/quote] Ale ja pytam dokładnie co się kryję pod pojęciem "zboczone" 8) Nie wszystko co zboczone dla mnie będzie zboczone dla Ciebie, albo odwrotnie 8)
-
[quote][img]http://img120.imageshack.us/img120/4157/84141485hs.jpg[/img][/quote] Ja nic nie chcę mówić, ale Szpila to tutaj ma takiw zrok, jakby miała zaraz wójcia dziabnąć w nosa :lol:
-
[quote name='anovi']A ja chyba tą reklamę w ALMANACHU to chyba dopiero zobaczę jak go kupię...[/quote] ja chyba tez :lol:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
A moja maupa to spi dopóki ja nie wstane I nie ważne, czy to 6 rano, czy 12 w południe 8) -
[quote name='Alicjarydzewska'] nie to Ozzy ma takie dni ze jadłby non stop :evil:[/quote] Saba to ma codziennie takie dni :roll:
- 78403 replies
-
Lorany asher cudniasty :D Rozumiem, że go sobie zostawiasz 8) [quote name='asher'] A Sabina taka znowu cudowna nie jest, do swojej miski go nie dopuszcza :evilbat: Poza tym one se już wcześniej trochę znały :wink:[/quote] Moja to i tak by nie wpuściła :-? [quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher']Haniu, przestań, bo mi głupio :oops: :lol: [/quote] No kiedy nie mogę [img]http://manu.dogomania.pl/emot/niee.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/niee.gif[/img] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/niee.gif[/img] Naprawdę....[/quote] I nie przestawaj :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']nie mamy profesjonalnego sprzętu ale mamy takie mini fotki z telefonu :wink: ,coś w temacie kulinarnym 8) czekam na am [img]http://img119.imageshack.us/img119/2039/czekamnaam3gv.jpg[/img] [/quote] Po oczach widać, że już dłuuugo czeka :( Pańcia się coś spóźnia :evil:
- 78403 replies
-
[quote name='KORONA']Dlaczego nie widzicie obrazka?? Ja go widzę?? Musicie źle patrzeć i tyle :-? .[/quote] To znaczy, że ja tez źle patrzę :oops:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='HankaRupczewska'] Małgoś, ja chyba chcę takie białe kudłate budziki ! Ta 4.45 mi bardzo odpowiada [/quote] A ja to bym morderstwo popełniła jakby mnie psy przed 5 rano budziły :evilbat: -
[quote name='dbsst'] a czy wsrod tych maili sa jakies zboczone :oops: [/quote] A tak dokladniej możesz powiedzieć co w tych mailach ma być 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']baaaardzo zdziwione Kocisko :o co to za pies?? leży i nie goni, nie warczy???? :o [/quote] Znaczy Lunka goni i warczy? :lol: Malutka sznaucio-jamniczka śliczniusia :D Za jej domek :drinking: :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='LAZY'] Waszka...A JA JA WIDZIEC NA ZYWO!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :grab:[/quote] Ale się zemściła :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] jest cudowna a jeszcze jak zacznie brykać jak na szczeniaczka przystało [b]to ja sama ją wezmę [/b]:lol:[/quote] Tego się obawiam :roll: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']Debe Spy :lol:[/quote]czyli PIKA ma do rana spokój :lol: :lol: :lol:[/quote] a tam wszędzie mnie wyśledziła, tylko u siebie nie :lol: O jakiej szczepionce gadacie ? :hmmmm: Zdjęcia oglądałam, ale nie wszystko czytam :oops: :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='PIKA']aaa znalazłam Śliczny :angel: Umaszczenie mi się straszliwie podobuje :fadein:[/quote] iiiiiii udalo Ci sie hihihihihihihi jaka sprytna jestes :D[/quote] no masz 8) [quote name='daga10011']nietrudno znalezc,prawda Pika????? :D[/quote] Nie trudno, tylko się czasami szukać nie chce, :oops: a raczej czasu nie ma na latanie po dogo :( [quote name='Alicjarydzewska']A fotki denata Miśka widziały :o :o :o[/quote] widziały, :evilbat: ale ja miłośnik horrorow jestem to mnie zombi nie rusza 8)
- 78403 replies
-
Ciekawe czy debeściara mnie tu dopadnie :evilbat: Sledzi mnie maupa :o
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='dbsst'][quote name='PIKA'][quote name='dbsst']a ja Cie sledze dzis cosik Pikus hahahha[/quote] To zgadnij gdzie teraz pójdę :evilbat: :lol:[/quote] hehehe niech pomysle pojdziesz hmmmm nie wiem :lol:[/quote] już byłam i wróciłam :lol: -
[quote name='Alicjarydzewska'] A tak wogóle to my oglądamy ale nie pisaliśmy :wink:[/quote] No właśnie :lol: [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Za 100 lat :evil: Nie mam cyfrówki, a zwykłym aparatem szkoda mi robić miliona takich samych zdjęć. Poza tym nawet pogody nie ma :evil:[/quote] :-? to mamy ten sam problem :wink:[/quote] Ej baby nie narzekać :-? Co byś nie zrobiła to i tak, każde zdjęcie jest inne :D
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
PIKA replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='dbsst']a ja Cie sledze dzis cosik Pikus hahahha[/quote] To zgadnij gdzie teraz pójdę :evilbat: :lol: