Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Ja dzwoniłam do schroniska o tego rudego i tego ze szramami - powiedziano mi że nie ma ich już w schronisku. Nie kojarzyli wogóle tych psów. [B]Potrzebne mi SPRAWDZONE informacje ze zdjęciami i opisami psów, które szukają DT. Monika, która miała Rockyego na DT zgodziła się przyjąć jakieś 4 łapki. [/B] Potrzebne mi psy lub suki, które na bank zostaną wydane do DT i takie które tego wymagają. Dziękować z góry.
  2. Zaczęłam brać leki, więc nie zabije Lukann. ;) Z dobrych wieści - dziś do nowych domów pojechały Sally i Rocky. Rocky wprawdzie jeszcze ze szwami po kastracji, ale lekarz powiedział że nie ma przeciwskazań. Nasze nowe nabytki to 2 szczeniaki ze schroniska z Wrześni. Tila z Wrocławia także ma trafić na DT do Piotra od Altera. Na początek trafi do lecznicy od razu na sterylkę bo Alterek jeszcze nie wykastrowany ze względu na nerki.
  3. Może mi ktoś wytłumaczyć to zdanie? [quote][B][I]Zdrowa, ale nie może mieć dzieci, nie ma cieczki i nie dopuszcza do siebie psów.[/quote][/I][/B] Czy sunie wysterylizujecie przed adopcją? W jakim sunia jest mieście?
  4. Rozmawiałam z Abbi. W razie awarii ona weźmie szczylka na DT. Andzia69 wysłałaś mi pw o tytule "1 kalendarz" ale zamiast go przeczytać to go skasowałam. Wyślij mi proszę jeszcze raz.
  5. Piotr nie wysłałam Ci kalendarzy bo łudziłam się, że z Kasią się spotkam. :oops: Jestem dziś padnieta i nie mysle. Pomysle jutro. Z niebieskim powinno sie je zabrac... Bo szkoda.
  6. Ania, dziękujemy :loveu:
  7. Przedszkole dla bullowatych można otworzyć... Ile ten szczylek ma? Dziewczynka czy chłopczyk? Bo zasłonił się łapką wstydniś.
  8. Jaka Mambowo - Happykowa ta Wasza czarnuszka. Dobrze, że mam Rumbę na DT bo już bym myślała jak ściagnąć Waszą czarnule do siebie. :eviltong:
  9. Andzia :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ciotki dla nas każda pomoc choćby najmniejsza jest BARDZO CENNA.
  10. Andzia69, ona pomaga bo fajna jest i wie że samo gadanie psów nie zbawi :loveu:
  11. Esja to chyba piękna pitbullka. :loveu::loveu:
  12. Sucha i puszeczki. Chyba nie ma problemów z marką - byle jaką.
  13. Potrzebna karma dla psów przebywających u Darii. Kto pomoże? Potrzebna pomoc albo w postaci karmy albo transportu z Warszawy do Opola bo u nas jest karma.
  14. Dziś został wykastrowany Lucek od Ksenki1 na DT.
  15. Ale szczeniaki trzeba zabrać 3. I ja jej transporta nie wynajdę.
  16. W schronisku pod Poznaniem są do zabrania na JUŻ 3 szczeniaki w wieku 6tyg. amstaffowate. Siedzą w boksach z dorosłymi psami na betonie, bez bud. Trafiły do schroniska wczoraj. W schronisku szczeniaki padają jak muchy. Zdjęć nie ma. Na pw mogę przesłac namiar jeśli ktoś może dać im DT.
  17. Żabia Wola mała nie jest... Trzeba obkleić całą + okolice. Anka była tam 2 lata temu, nie umie go wskazac.
  18. 2 smoki wawelskie :evil_lol:
  19. Aścik ma dobrą wielkość jak na swój wiek. Ok. 10 lat temu takiej wysokości były amstaffy. Teraz są jakieś monstrumy. Co do Fobosa. On mieszkał bankowo z Żabiej Woli. Wczoraj widzialam się z Anią, hodowczynią amstaffów i mówiła mi że widziała go już 2 lata temu jak była w Żabiej Woli biegającego. Wtedy zapytała w okolicznym sklepie czy to pies ze wsi, czy ma go zabrać. Ludzie powiedzieli, że to pies który ma właściciela a czasami tak chodzi. Moim zdaniem najlepiej by było obkleić Żabią Wolę plakatami.
  20. Na forum labradorów: [URL="http://www.labradory.info"]www.labradory.info[/URL]
  21. Niestety wyrodna doddy szkoliła dziś boksera z adopcji z Fundacji Boksery w potrzebie i dopiero bedzie wracać do domu.
  22. Wypłodziłam mail o tej suni o nieprzeciętnej, inspirującej urodzie :lol:
  23. Zdjęcia od Eweliny i Szymona: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/157/55a17dd2b572336e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/157/e4c3710bf5f4eb8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/157/9625855347729145.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/158/ea0f8eb30e75f910.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/157/95a33d119d89d1c5.jpg[/IMG][/URL] Super zdjęcia :loveu:
  24. Dobrze kojarzysz. Był do oddania 1 rok temu. A teraz już go oddają... Nasza znajoma go wtedy oddawała... i teraz woli sie zabezpieczyc i oddac przez nas.
×
×
  • Create New...