Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Ja myslę że rozdzielać ich nie trzeba będziew aucie. Jak coś to którejś można dać Sedalin na spanie. Eeee Focusa zabierz koniecznie! Mnie w sobote nie ma. Tzn. jestem po 15.
  2. Ja mam wizytę u chętnych w Warszawie w tyg. Czy do Zusy ktoś jeszcze dzwonił? A tego nie wiem.
  3. A kiedy przyjazd do Wawy? Daria a przywieziesz jeszcze Tile do Wawy jakbyśmy Cię nią uraczyli? Focusika damy w zamian. ;) Dziś znowu miałam chętnego na niego ale nie wyleczonego ciężko wydać. Jak ludzie nie wiedzą co mu jest to rezygnuja.
  4. W czwartek o 14.30 jest sterylka Riki. Zawiezie ją Asia od bokserów. Jednak pomoc finansowa mile widziana ;)
  5. Zmieniłam posty nr 1 i 11. W poście 11 są kolejne ogłoszenia psów. Jak macie wolną chwilę to pomóżcie ogłaszać. Szczególnie żal mi Luckyego... Juz tak długo czeka.
  6. Tengusia, jasne że możesz dawać do mnie namiary. Wstawiłam Merlinka na stronkę. ;)
  7. A nie mam :evil_lol: Tak więc idę pomęczyć się ze stronką - może coś się uda zrobić.
  8. Zdjęcia są ale lipne. Ludzie są wzrokowcami przy szukaniu psów do adopcji w necie. Adopcja Blutka ruszyła pełną parą jak tylko Ania zrobiła super zdjęcia w lesie.
  9. Mamy 3 szczylki do adopcji. Wszystkie pręguski. Jest w czym wybierać jak domek jest super.
  10. Rocky dojechał. Właściciele za tydzień mają przysłać zdjęcia z nowego domu.
  11. Ciotka Tengusia wymyśliła ładne imię ale już było :eviltong: Widnieje już jeden pies u nas pod takim imieniem... Na stronę dam jak będę miała stosownego kompa.
  12. Wstawiaj na ogólny. Tu niech będą "nasze" pikusie. Miejsca nie ma by coś zabrać... Chyba, że do Moniki po Rockym - to jedyna wolna miejscóweczka. I potrzebna znowu zbiórka kaski na psiaki.
  13. Był jeden tel. Nawet bardzo miły. Rodzina z Wawy. Ale Rumba nie jest na razie do adopcji, bo łapa nie wygojona, oko i uszy leczone, a później sterylka. Dziś zrobiłam na szybko zdjęcia z porannego spaceru. Nic pięknego bo ledwo szłam ;) Za rano było. P.S. Niestety zdjęcia będą dopiero jutro bo zapomniałam kabelka USB z domu.
  14. Modliszko od Ciebie wysłałam czarnuszkę bo my z Darią zwariowałyśmy na jej punkcie :evil_lol:
  15. Rocky pojechał dziś do nowego domu na Mazury.
  16. Namiary mogą być na mnie, ale potrzebuje by w ogłoszeniach bylo imię psiaka bo odbieram codziennie ok. 50 - 70 tel. Jak dzwonią to muszę wiedzieć o którego psa :cool3:
  17. No dobra, pstryknęłam fotki dziś na szybko. Ja sprzątałam a dziewczynki dumały: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/168/de6181b0013a362f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/162/cc6e1c87ee06cb4e.jpg[/IMG][/URL] Jeśli ktoś kiedyś zastanawiał się jak się śpi z amstaffami na plecach to mogę pożyczyć dziewczynki. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/162/b8e923f625494eea.jpg[/IMG][/URL]
  18. Anielica dla mnie 100% pewność, że sunia nie trafi do pseudohowcy jest sterylizacja. To, że lekarz coś sobie mówi na oko mnie nie przekonuje. Ale ja twarda co do sterylizacji jestem.
  19. Dobra ciotka, to go odrobaczaj, nazywaj i zaczynamy go ogłaszać. Raju... przedszkole założymy... Jak ja nie lubię wydawać szczylków... a dlaczego? Bo nie mogę ich oddać już wykastrowanych i spać spokojnie :diabloti:
  20. Szczyli to Beti i Arti. Chłopak i dziewczynka.
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/167/d13a20eb5992b619.jpg[/IMG][/URL] Szczylki z Wrześni. Trzeba je zacząć ogłaszać jak najszybciej. Halbina, szczylek który jest u Ciebie ma przejść przez naszą fundację czy jakoś inaczej? Bo się nie orientuje bo nic z nikim nie ustalałam. :oops:
  22. Najlepiej kroplić i zakładać obrożę. Ja tak robię i kleszcza ze swoich psów wykręcałam tylko raz w życiu.
  23. Halbina lepiej go nazwij jakoś bardziej psio, bo ludzie będą Ci dzwonić po staffika jako inną rasę.
  24. Co do Tinki to ja bym polecała PREVENTIC obrożę - działa i na kleszcze i na nużeńca. Przy leczeniu nużeńca i po pies powinien ją nosić.
×
×
  • Create New...