Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Czy będziecie może sprawdzać nowe domy tych psów? Wolałabym wiedzieć, że wszystko dobrze i że trafiły do normalnych ludzi, by nie podzieliły losu Jacusia. Dorka, plis sprawdź jak możesz. Najlepiej naocznie, bo przez tel wszystko można powiedzieć.
  2. Daria, jak masz urlop a zarazem mam nadzieję, że Jarek także poróbcie zdjęcia. Stęskniłam się za ładnymi zdjęciami ;)
  3. Kulfony, mam nadzieję że u Was wszystko ok. Napiszcie w wolnej chwili kilka słów jak się Wam wiedzie z nowym członkiem rodziny.
  4. Nie musisz się martwić. Rumba żyje, je, załatwia się, śpi.
  5. Monia, ogłosiłam nieco Rudą na portalach w necie. Podałam Twój nr tel bo ja ostatnio mam problemy z ogarnięciem dzwoniących. Mam nadzieję, że ktoś będzie dzwonić. :cool1:
  6. Klembów jest w ok. Wawy. Maja psy stamtad swoj watek. Z WAŻNYCH INFO - w ok. Poznania jest amstaff 5 letni z rodowodem po smierci włascicielki. Domowy. NIe odnajduje sie w schronisku. PILNIE DO ZABRANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja go moge dac do kojca ale to nie ma sensu bo bedzie tak samo zamarzac jak w schronisku. PILNY DT!!!!!!!!!!!!!!
  7. Nie pogniewam się. I tak nie mam na nic czasu ;) Jak się uda to w końcu odbiore naprawionego laptopa to po nocy bede mogła siedzieć.
  8. Donieśli cioci doddy, że ciocia Violet zrobiła piękne zdjęcia Rudej. I gdzie one som? :diabloti: Ajruna, napiszę Ci pw bo mam kilka pytań.
  9. [quote]Lucky pyta ciocię Doddy kiedy pyszna karma do niego przyjedzie[/quote] O co chodzi? :oops: Ja mam jakąś karmę dla niego? Miałam na zbyciu w Poznaniu 4 worki po 15kg to dałam. Faktury za kastrację nie dostałam. ;) Więc nie zapłaciłam nic. Jeśli mamy dać Luckyemu karmę - ok. Mamy pewnie jeszcze jakies worki w Warszawie. Tak więc trzeba szukać transportu. ;)
  10. Siedzi u nas. Domu nie szukamy. Ma go u nas.
  11. Jak był DT to olaliście sprawę...
  12. Umowe przesłałam do Sylwi... ale jak widac nie wysłała już jej mailem do Michała! Masz mail Michała? Wyślij mi na pw to ja mu wyślę. Agnieszka od Zuzanki pewnie zawita na forum bo jej pokazywałam wątek Zuzanki jak byłam na wizycie przedadopcyjnej.
  13. Ten chłopak od Leny Zet - jest chętny ale dopiero za 2 tyg. Na razie szukamy domku, jak się nie znajdzie to cukierek zamieszka u niego. Wczoraj do domu trafiła Uzi vel Zuzia - zamieszkała u Agnieszki i jej mamy na warszawskim Mokotowie. Wczoraj zawieźliśmy do Darii Tyrona. Na razie jego nie ogłaszamy.
  14. Cieszę się :multi: Jak byłam na wizycie przedadopcyjnej to już widać było radość na nowego członka rodziny. Z czystym sumieniem oddawaliśmy Agnieszce i jej mamie Zuzankę. Mam nadzieję, że nowa rodzina zawita na forum. Konrad, Zusa - dziękuję za opiekę nad Zuzanką!
  15. Natalka, od 2 dni dzwoni do Ciebie facet o Luxa ale ani nie odbierasz ani nie oddzwaniasz ;)
  16. Szalejesz ciotka :evil_lol: Ale oby tak dalej. Wszystkie kalendarze wysłane a ostatnio dosłane adresy wysyłam dziś. Normalnie jestem z siebie dumna, że tak szybko mi to poszło.
  17. Kolejny szczeniak do adopcji. SABA - przebywa w DT u KasiNDM. Wczoraj znaleziona. [URL=http://imageshack.us][img]http://img528.imageshack.us/img528/1305/stp64163np5.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img409.imageshack.us/img409/2811/stp64159rh9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img528.imageshack.us/img528/1812/stp64169mp6.jpg[/img][/URL] sorka, że sikająca ale tutaj widać jakie to maleństwo [URL=http://imageshack.us][img]http://img409.imageshack.us/img409/8530/stp64167mk5.jpg[/img][/URL]
  18. A to Rocky w nowym domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/176/3ad0ea943f08c9b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/176/c2d91d468bcfde1e.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3663/roki3dz3.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.498705b9f1.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9848/roki4gx8.498705b9f1.jpg[/IMG]
  19. Usunęłam na razie temat i post o pitbullach. Na pewien czas. Tyron wczoraj został wykastrowany. Jutro zawieziemy go do Darii na DT bo musi gdzieś dojść do siebie po kastracji. Sunia siedzi na razie tam gdzie siedziała. Ona jest do totalnego sprawdzenia pod względem agresji do ludzi (na psy jest cięta). Całe życie mieszkała w budzie, więc raczej może się załatwiać w domu.
  20. Modliszko, napisz do Izmir. Ona jest z Bydgoszczy. Mamy kolejnego podopiecznego... Musiałam go zabrać... A została jeszcze suka... Później napiszę więcej.
  21. Zapłaciłam zaległości finansowe za Rudą. Izmir, czekam na faktury ;) A teraz ważne pytanie - dotąd ogłaszaliśmu Rudą z telefonem Izmir. Monia, teraz ogłaszać z Twoim? Monia, zrób jej jakieś super zdjęcia to damy o niej ogłoszenia. Napiszcie mi też jakiś fajny opis do ogłoszeń.
  22. Tak. Darek dzwonił do mnie już wcześniej o Inowrocław ale mial problem z dojazdem. Obecnie jak szczylki będą w Łodzi to może po psiaka pojechać w najbliższą lub przyszłą sobotę.
  23. [B]Szukamy kogoś z Tarnowskich Gór do sprawdzenia domku dla szczylka z Inowrocławia. [/B] [B]Idealnie by było gdyby domek był sprawdzony w tym tyg. to w sobotę można by dokonać adopcji. [/B]
×
×
  • Create New...