-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[quote name='Szerman']korzystam z komputera mojej siostry, na dogo wchodzimy przez proxy już drugi tydzień. Numer do nas jest ogólnie dostępny na wątku hoteliku, poza tym Frotka go zna bo do nas na początku sprawy dzwoniła. Jeśli komuś nie chciałoby się sprawdzać to nr do Murki 503683050, mój 511044685.[/quote] Mosii, Szerman podał tu tel.
-
I warto by w końcu znalazła się osoba która poprowadzi i będzie odpowiedzialna za Fobosa. Nie może być tak, że będziemy my wszyscy czyli nikt.
-
Ja niestety zdjęć nie widzę. Dariaopole pewnie by podjechała i zrobiła zdjęcia. Z kim się kontaktować?
-
Więc podsumuję w czym ja pomogę. 1. Mogę przetrzymać Fobosa w Warszawie w kojcu jakiś czas do czasu znalezienia transportu. Bo z tego co zrozumialam Rzeszów - Warszawa już jest. 2. Najprawdopodobniej mogę pomóc w transporcie Warszawa - Mosii. 3. W miarę możliwości będziemy pomagać w utrzymaniu Fobosa u Mosii 4. Mogę dać Fobosa do działu Wirtualnych Opiekunów (może się więc uda co miesiąc zebrać jakieś deklaracje i wpłaty) 5. Mogę go ogłaszać jak trzeba
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tosiu, czy robiłaś może jakieś nowe zdjęcia bullowatym? -
Lupus - 5 m-czny DON, - ma wreszcie swój dom i człowieka
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zeby byl dziewczynką to bym miała dla niego domek. :eviltong: Gosia, przybyłam, obaczyłam, ślad zostawiłam - co by nie było że siedzę cicho. -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
doddy replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Udalo Ci się ;) -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Od dłuższego czasu nikt o nią nie dzwoni. Gosia, czy sprawdzaliście ostatnią wersje tatuażu którą podałam? -
Stefanek Wielki w nowym domku. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/a8c270e1ae775b03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/221/f0630b1dd2ab37a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/269/4660de8ea1cc7e5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/269/89cf936ccf17fbaa.jpg[/IMG][/URL]
-
Stefanek Wielki w nowym domku. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/a8c270e1ae775b03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/221/f0630b1dd2ab37a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/269/4660de8ea1cc7e5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/269/89cf936ccf17fbaa.jpg[/IMG][/URL]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci jak zwykle za pomoc. :loveu: -
Nikt tu o nikim nie zapomina :eviltong:
-
Ramki fajne som. Wdrozem, wdrozem proszem Pani.
-
A dlaczego to takie brzydkie?
-
Robisz ze mnie blondynkę :eviltong: Właśnie wpadłam na pomysł! Powinniście dogomaniakom z tak długim stażem jak ja jakieś ordery przyznawać za tyle lat obcowania z głupotą, kłótniami itp.
-
Dziś ściągnęłam XnViev dla ramek. To i w nim zmniejszam. Ale jakoś z przyzwyczajenia do 500pikseli.
-
Od Iny w mailu dostałam instrukcje co do ostrości ale nadal nie miałam czasu by to połączyć z cyfrówką. Co do wielkości - ja starej daty dogomaniak :eviltong:
-
Koperek, a to nie jest jeszcze amstaffka z Ligoty? ---------- Pobita młotkiem, rodząca, z rodziny meneli, skacząca z okna... TO NOKA... Dziś dostałam telefon z naszego warszawskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, że mają interwencję odnośnie amstaffki, która została pobita młotkiem i nie może chodzić, ponadto jest po szczeniakach. Pojechaliśmy więc na miejsce silną grupą pod wezwaniem (by samemu nie oberwać młoteczkiem po główkach) na miejsce. Speluna na Włochach... Otworzył Pan mocno pod wpływem, uprzejmie pokazał sunie. Sunia o imieniu Noka, taki prawie amstaff... I co nasze oczy zobaczyły? Uroczą sunię, merdającą ogonkiem ale... nie mogącą utrzymać się na łapinach. Wygląda to na problemy z błędnikiem dla laika. Państwo bardzo współpracowali, widać że sunie na swój sposób kochają. Noka rzeczywiście została pobita młotkiem pół roku temu przez sąsiada. Okazało się, że wyskakuje przez okno (na parterze). Od tego zdarzenia ma takie problemy z równowagą. Są to duże problemy. W sumie normalnie nie jest przejść 2-3 kroków. Pokonanie krawężnika to dla niej trudność trwająca pół minuty. Zapytaliśmy o szczeniaki. Sunia jeszcze nie urodziła, okazało się że jest w ciąży... Książeczki szczepień brak. Zawieźliśmy Nokę do Kliniki. Niestety zaraz będzie rodzić. Nie widzi na jedno oko, nie słyszy na jedno ucho. Na razie zostanie na 2 dni w szpitalu na obserwację i poród. Potrzebna tomografia komputerowa by cokolwiek się dowiedzieć odnośnie kłopotów z równowagą. [B]Co jednak najważniejsze, Noka potrzebuje domu tymczasowego lub stałego. Niestety, jeśli nic się nie znajdzie - po wyleczeniu i sterylizacji pewnie wróci do właścicieli. O ile to w miarę dobrzy właściciele - przynajmniej o nią dbający (miała puszeczki, nie śmierdzi, jest najedzona) o tyle cała ta kamienica to zlepek pijaczków.[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.5/bmi/images29.fotosik.pl/221/9c22f511c6150483.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://1.1.1.3/bmi/images27.fotosik.pl/220/e5dcad1e293ceb19.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/221/d1d40eee30a41363.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/268/d881df47f24b3d4c.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/221/224d7aa308d53936.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/269/d7442ec473f6d39d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/221/1b63995c65d010b0.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/221/719faa34bb488277.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/220/396f533442b44c72.jpg[/img][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/267/ba9f179a366a1e19.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/267/128bb94a4d80ce05.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/221/14e33bf29764b7b7.jpg[/img][/URL]
-
Rudy - młody pitbull red nose z Przyborówka... MA DOM
doddy replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Na szybko ogłosiłam psa tu: [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/zwierzeta_638.html[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.etablica.com/[/URL] -
ARKO, masz jakiś telefon do którejś z wolontariuszek?