-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Jużak -już poł roku bezdomny, MA DOM W KRAKOWIE :)
doddy replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
A z ciekawości zapytam, czy Misio nie ma tatuażu lub chipu? Bo jest cudny! -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Natchniona spłodziłam aukcje jak co roku przed wakacjami. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=379403095[/URL] -
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
doddy replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
Wyniki wyszły w normie. Na szczęście biochemia ok. Mamy go odrobaczyć ponownie (był odrobaczany niedawno) bo wychodzą lekko podwyzszone wyniki kwasowe. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Proszę, pomóżcie w ogłaszaniu. Przez dogomanie pewnie dom się nie znajdzie i samo hopanie do góry mu nie pomoże. Zamiast tego dajcie go na jakis portal ogłoszeniowy. Czy Tango ma allegro? -
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
doddy replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
Byłam dziś z Basterem u weta. Na razie pobraliśmy krew. Wyniki po 18. Jak nic nie wyjdzie to mamy zrobić USG. Wszystko dlatego, że zaczął chudnąć i się niepokoimy. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/53d5314f13ebcb3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/226/9ce0d4883032f2d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/ad07188d3ecdb131.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/fff35ffa9fde98a7.jpg[/IMG][/URL] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie w wakacje nie będziemy w stanie przyjmować nowych psów. Bez adopcji nie ma sensu ciągle się spinać i brać nowych psów. Musimy zająć tym co jest. Jadę z Basterkiem. Do wieczora cioteczki. -
Tosiu, w razie potrzeby wizyty przedadopcyjnej to z Olsztyna od amstaffów jest kate89 a z Koszalina Gosia>>> Może warto je poprosić o sprawdzenie domków w razie co. ;) Cieszę się, że chociaż Zulką jest zainteresowanie.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Widziałam właśnie. W poniedziałek chce zamówić fundacyjne kubeczki. Ponadto martwię się trochę... Otóż jest zastój w adopcjach jak każdy widzi :( U Marty 2 psiaki. U Darii 2 psiaki - do pilnego zabrania bo się gotują w wewnętrznych kojcach bo tam za słaby obieg powietrza. Muszę je zabrać do Warszawy do Beaty lub hotelu w Zalesiu. Ponadto myślę o pozyskaniu Tango, choć powinnam się puknąć w głowę bo jak nie, to Beata i tak mnie puknie... Czemu taki zastój? Załamię się chyba. Ogłaszam non stop potworki i w necie i w warszawskich gazetach - są 3 razy w tyg w Ofercie i zawsze w pt Wyborczej... Daria, może daj znowu płatne ogłoszenie do opolskiej Wyborczej. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci za wieści. Myślę więc nad nim by go przywlec do Wawy. Na razie nic nie obiecuję, bo muszę bardzo bardzo pomyśleć. -
Bardzo się cieszę, że Thara ma nowy dom. Oby ten ją kochał do końca jej dni i oby żyła dłuugo i szczęśliwie. :multi: Zaproś nowych właścicieli może na forum.
-
Amstaff PAKO z padaczką, odszedł za TM :(
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dr Czerwiecki to taki lekarz z gazet. Dość często publikują jego diagnozy. Co do kosztów. Same leki to koszt 24,50zł na cały miesiąc. Do tego od czasu do czasu badania i wizyty weterynaryjne. Nie są to olbrzymie koszty ale nieco wyższe niz z przeciętnym psem. -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ładny ale... Jest niewykastrowany :diabloti: a po dwa to DT chce by został wydany do Łodzi. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Aniu, wielkie dzięki. Mam teraz gorącą linię z Martą o Pako. Martwie się i o psa i o Marte. Oby już dziś nie miał ataków. -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie fakt iż nie ma oka, powiedziałabym że to cukiereczek ;) Andzia, napisz że nie wiadomo jak Tyron zachowa się w bloku aczkolwiek jesteśmy sklonni go do bloku oddać. -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Vectra, ja się o dziecko obawiam przy Tango i Focusie. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Myślimy by pozyskać Tango z Łodzi do nas do fundacji. Pytanie tylko czy ktoś się dołoży do kosztów? 200zł kastracja 100zł karma + spot na kleszcze. 100zł transport Andzia69 już zgłosiła gotowość bojową za co wielkie dzięki. Kto jeszcze? Poandto w poniedziałek idę zamawiać kubeczki dla fundacji i będziemy mogli wystawiać je na forach i na allegro. Może uda się zebrać jakieś dodatkowe fundusze na kolejne bidy. Właśnie rozmawiam z Martą. Niestety Pako miał właśnie napad. Krótki bo krótki ale miał. Biedny pies i biedna Marta. Dobrze, że Pakusiowy ma taką dobrą opiekę. Marta poszła teraz z Pako na spacer by go troszkę dotlenić. Marta, dziękuję Ci za tak wspaniałą opiekę nad Pako. Pragnę także podziękować Wirtualnym Opiekunkom Pako za wpłaty tj. Sashy i An1i. Mamy już 70zł od darczyńców na leczenie. Na razie pierwsza wizyta kosztowała 40zł. Teraz czekają nas badania + wykup leków + kastracja + chip. -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ani Focus ani Tango z Łodzi sie nie nadają ze względu na żywiołowość. Lolki wolę nie wydawać do suni. Ona większość psów lubi ale nie wszystkie bez wyjątków. -
Amstaff PAKO z padaczką, odszedł za TM :(
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie rozmawiam z Martą. Niestety Pako miał właśnie napad. Krótki bo krótki ale miał. Biedny pies i biedna Marta. Dobrze, że Pakusiowy ma taką dobrą opiekę. Marta poszła teraz z Pako na spacer by go troszkę dotlenić. Pragnę także podziękować Wirtualnym Opiekunkom Pako za wpłaty tj. Sashy i An1i. Mamy już 70zł od darczyńców na leczenie. Na razie pierwsza wizyta kosztowała 40zł. Teraz czekają nas badania + wykup leków + kastracja + chip.