Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Tengusia, możesz zrobić allegro jak najbardziej. Jesteśmy w stałym kontakcie z TOZem odnośnie suni. Tel możesz podać do mnie lub do Diany z TOZu - 0 661 029 058
  2. Wytłuszczony opis jest lekko nieaktualny. Otóż sunia nie może wrócić do właścicieli. Jak się bowiem okazało to właściciele ją pobili młotkiem. Sunia przebywa teraz na DT załatwionym przez warszawski TOZ. Może tam zostać przez 2 tyg. Noka przebywa pod opieką warszawskiego TOZ.
  3. A z ciekawości zapytam, czy Misio nie ma tatuażu lub chipu? Bo jest cudny!
  4. Bardzo się cieszę, że Tila dobrze trafiła. Virginio, dziękujemy za opiekę nad sunią. Zapraszamy nową rodzinę na forum i z niecierpliwością czekamy na nowe zdjęcia!
  5. Supergoga, oczywiście będę zachwalać staruszeczki jak tylko ktoś zadzwoni. Mam nadzieję, że będzie duużo telefonów i będę mogła wciskać nawet kilka psów. :lol:
  6. Natchniona spłodziłam aukcje jak co roku przed wakacjami. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=379403095[/URL]
  7. Andzia, dziewczyny piszą chyba o swojej fundacji a nie naszej ;)
  8. Wyniki wyszły w normie. Na szczęście biochemia ok. Mamy go odrobaczyć ponownie (był odrobaczany niedawno) bo wychodzą lekko podwyzszone wyniki kwasowe.
  9. Proszę, pomóżcie w ogłaszaniu. Przez dogomanie pewnie dom się nie znajdzie i samo hopanie do góry mu nie pomoże. Zamiast tego dajcie go na jakis portal ogłoszeniowy. Czy Tango ma allegro?
  10. Byłam dziś z Basterem u weta. Na razie pobraliśmy krew. Wyniki po 18. Jak nic nie wyjdzie to mamy zrobić USG. Wszystko dlatego, że zaczął chudnąć i się niepokoimy. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/53d5314f13ebcb3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/226/9ce0d4883032f2d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/ad07188d3ecdb131.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/fff35ffa9fde98a7.jpg[/IMG][/URL]
  11. Pewnie w wakacje nie będziemy w stanie przyjmować nowych psów. Bez adopcji nie ma sensu ciągle się spinać i brać nowych psów. Musimy zająć tym co jest. Jadę z Basterkiem. Do wieczora cioteczki.
  12. Tosiu, w razie potrzeby wizyty przedadopcyjnej to z Olsztyna od amstaffów jest kate89 a z Koszalina Gosia>>> Może warto je poprosić o sprawdzenie domków w razie co. ;) Cieszę się, że chociaż Zulką jest zainteresowanie.
  13. Widziałam właśnie. W poniedziałek chce zamówić fundacyjne kubeczki. Ponadto martwię się trochę... Otóż jest zastój w adopcjach jak każdy widzi :( U Marty 2 psiaki. U Darii 2 psiaki - do pilnego zabrania bo się gotują w wewnętrznych kojcach bo tam za słaby obieg powietrza. Muszę je zabrać do Warszawy do Beaty lub hotelu w Zalesiu. Ponadto myślę o pozyskaniu Tango, choć powinnam się puknąć w głowę bo jak nie, to Beata i tak mnie puknie... Czemu taki zastój? Załamię się chyba. Ogłaszam non stop potworki i w necie i w warszawskich gazetach - są 3 razy w tyg w Ofercie i zawsze w pt Wyborczej... Daria, może daj znowu płatne ogłoszenie do opolskiej Wyborczej.
  14. Dziękuję Ci za wieści. Myślę więc nad nim by go przywlec do Wawy. Na razie nic nie obiecuję, bo muszę bardzo bardzo pomyśleć.
  15. A co się stało, że o sąd się otarło? Może macie jakieś nowe fotki pięknisia?
  16. Bardzo się cieszę, że Thara ma nowy dom. Oby ten ją kochał do końca jej dni i oby żyła dłuugo i szczęśliwie. :multi: Zaproś nowych właścicieli może na forum.
  17. Dr Czerwiecki to taki lekarz z gazet. Dość często publikują jego diagnozy. Co do kosztów. Same leki to koszt 24,50zł na cały miesiąc. Do tego od czasu do czasu badania i wizyty weterynaryjne. Nie są to olbrzymie koszty ale nieco wyższe niz z przeciętnym psem.
  18. Ładny ale... Jest niewykastrowany :diabloti: a po dwa to DT chce by został wydany do Łodzi.
  19. Aniu, wielkie dzięki. Mam teraz gorącą linię z Martą o Pako. Martwie się i o psa i o Marte. Oby już dziś nie miał ataków.
  20. Gdyby nie fakt iż nie ma oka, powiedziałabym że to cukiereczek ;) Andzia, napisz że nie wiadomo jak Tyron zachowa się w bloku aczkolwiek jesteśmy sklonni go do bloku oddać.
  21. Vectra, ja się o dziecko obawiam przy Tango i Focusie.
  22. Myślimy by pozyskać Tango z Łodzi do nas do fundacji. Pytanie tylko czy ktoś się dołoży do kosztów? 200zł kastracja 100zł karma + spot na kleszcze. 100zł transport Andzia69 już zgłosiła gotowość bojową za co wielkie dzięki. Kto jeszcze? Poandto w poniedziałek idę zamawiać kubeczki dla fundacji i będziemy mogli wystawiać je na forach i na allegro. Może uda się zebrać jakieś dodatkowe fundusze na kolejne bidy. Właśnie rozmawiam z Martą. Niestety Pako miał właśnie napad. Krótki bo krótki ale miał. Biedny pies i biedna Marta. Dobrze, że Pakusiowy ma taką dobrą opiekę. Marta poszła teraz z Pako na spacer by go troszkę dotlenić. Marta, dziękuję Ci za tak wspaniałą opiekę nad Pako. Pragnę także podziękować Wirtualnym Opiekunkom Pako za wpłaty tj. Sashy i An1i. Mamy już 70zł od darczyńców na leczenie. Na razie pierwsza wizyta kosztowała 40zł. Teraz czekają nas badania + wykup leków + kastracja + chip.
  23. Ani Focus ani Tango z Łodzi sie nie nadają ze względu na żywiołowość. Lolki wolę nie wydawać do suni. Ona większość psów lubi ale nie wszystkie bez wyjątków.
  24. Właśnie rozmawiam z Martą. Niestety Pako miał właśnie napad. Krótki bo krótki ale miał. Biedny pies i biedna Marta. Dobrze, że Pakusiowy ma taką dobrą opiekę. Marta poszła teraz z Pako na spacer by go troszkę dotlenić. Pragnę także podziękować Wirtualnym Opiekunkom Pako za wpłaty tj. Sashy i An1i. Mamy już 70zł od darczyńców na leczenie. Na razie pierwsza wizyta kosztowała 40zł. Teraz czekają nas badania + wykup leków + kastracja + chip.
×
×
  • Create New...