-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[URL]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/485/65/[/URL]
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję za sprawdzenie. ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Są pierwsze odzewy na ogłoszenia. Żeby choć normalni albo poważni ludzie dzwonili... Dzwonił sensownie brzmiący Pan. Miał przyjechać wczoraj. Nie przyjechał, nie zadzwonił... czas stracony... Dziś było ogłoszenie w Ofercie. Dzwoniły 2 osoby o szczeniaczki.... 2 osoby nawet chciały dorosłe psy. Jeden 19 - latek, który się pytał czy nasze psy go nie zjedzom :diabloti: , a drugi staruszek, który mial już duuużo psów i większość oddał, bo to nie było TO! Tak więc nadal stan ten sam. -
Ja niestety smyczy mam zawsze niedostatek bo każdy chce smyczke razem z psem. Niestety nie udało mi się dziś odebrać smyczy dla Ciebie... i do końca tyg już nie odbiorę bo nadawca wyjeżdża. Pożyczę Ci więc mojego Flexa na ten tydzień. Jutro będę na chwilę w Centrum k. 15-16.
-
Czy pies w typie bulla był na smyczy bądź miał kaganiec? Jak zachowuje się właściciel tego psa? Interesuje się stanem Twojej suni, chce zwrócić koszty?
-
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/236/05b398863985a024.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/297/97bec32195a4f6b2.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/236/b06590170ff08d26.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/298/c14ee27f8df16f2d.jpg[/img][/URL]
-
Piękny AMTAFF- Brodawka- 3 razy w schronie- został zaadoptowany.
doddy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A czemu go oddali znowu do schroniska? Wiadomo jak sie zachowywał w domu? Czy był na dworze? -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/235/9c373aeaa6be5bac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/89848030c96959a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/51497157e229db7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/297/fcc893ae1a9d3893.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/ef9a0dc646d9ec29.jpg[/IMG][/URL]
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Te zdjęcia mogły być robione w Łasku. Zdjęcia są ze strony urzędu. -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/97806d14f79602f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/235/47d5d2094e1a7dcd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/4563297f327f2f5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/dce57a365c8c8ab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/7b00ab235282eebe.jpg[/IMG][/URL] Zaraz kolejne...
-
To teraz tylko by dom był odpowiedni i by w nim została do końca życia.
-
Byłam, wróciłam, zdjęcia zrobiłam :eviltong: Raju JAKA ONA CHUDA na żywo!!! Doris to kosteczki obleczone skórą. :placz: Na zdjęciach tego nie widać... Starałam się to uchwycić na zdjęciach ale gucio z tego wyszło bo lalka wolała kaczki niż mnie. Ogólnie sunia jest bardzo fajna, fajnie można by z nią popracować na paróweczki, bo dość szybko myśli. Coś już umie, ale przydałoby się jej ukierunkowanie to wtedy będzie mistrzostwo świata. Rufusowa, bardzo miło mi było Cię poznać. Na jutro załatwiłam Ci smycz Flexi. Czy sprawdzaliście czytnikiem, czy ma może chip? Zdjęcia... potem :p
-
Wpadnę dziś z aparatem to porobimy jakieś fotki.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :loveu::loveu::loveu: Ja dałam właśnie nasze warszawskie pikusie do gazety na środę. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/295/d32d18ab84d719c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/295/654abb5c3d18a1e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/233/6d4c1ae6b99dc33c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/234/b32dc8c882cfb242.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/235/22cb7907948771cc.jpg[/IMG][/URL] -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
W końcu mam chwilę, by napisać jak nam się mieszka z Tango vel Cukiereczkiem. A mieszka nam się bardzo dobrze. Otóż postanowiłam zabrać psiaka do siebie w celu sprawdzenia zachowań, ponieważ warknął w DT. Było duże podejrzenie, że to ze strachu i jak na razie wszystko za tym optuje. Tango jest psem radosnym ale lekko strachliwym. Dość szybko się przystosowuje do nowych warunków, sytuacji, nieznanych miejsc, rzeczy i wtedy nie ma różnicy pomiędzy nim a pewnym siebie psem. Z początku bał się samochodów, głośniejsze turbiny a on już się rozglądał co, gdzie, skąd. Ponieważ jestem leniwa to moja reakcja na to objawiała się brakiem reakcji. Później pracowaliśmy na parówkę wyrabiając inne skojarzenia. Teraz chodzimy na spacerki przy ruchliwych ulicach nie ma żadnych problemów. Co do spaceru w ogóle nie ma problemów z nim, nie ciągnie, wraca na zawołanie i siada przed przewodnikiem (ta komenda strasznie mu się spodobała). Przyzwyczaił się, że nie przechodzi pierwszy a wręcz sam od początku tak postępował. Grzecznie zostaje gdzieś przywiązany, nie wpada wtedy w panikę itp. Dziś na spacerze podjął się zabaw co widać na zdjęciach. Pięknie oddaje zabawki, nie pilnuje ich. Linka była puszczona cały czas luźno i nie wymagała trzymania bo Tango nie ma inklinacji uciekiniera. Trzyma się blisko, wystarczy cokolwiek powiedzieć a on już wraca. Do psów nie wykazuje agresji. U mnie ani razu nie warknął nawet. Jest bardzo karny (choć jest to po części wypracowane metodami, które pobudziły w nim strach). Tango daje się także bez problemu wywracać. Troszkę obawia się brania na ręce, głaskania – ale przyzwyczajam go, że dotyk nie boli. Co do sytuacji w domu… Z sukami super. Jedzą metr od siebie, zamieniają się miskami i jest ok. Z Mambą bawił się jedną zabawką, tzn. ona mu kradła z pod łap zabawkę (bez jego sprzeciwu). Co do trzymania potrzeb fizjologicznych. Z pewnością był on psem domowym, długo wytrzymuje, zaznacza potrzeby. Ale zdarza mu się obsikać ścianę jak spuści się go z oka… Nasikał u mnie 2 razy w ciągu całego pobytu. W normalnym trybie domowym, by non stop siedział z opartym pyskiem na kolanach i domagał się pieszczot. Olany, kładzie się 2 metry dalej i nie narzuca się. Jest bardzo delikatny w obyciu. W domu też częściej się stresuje, wystarczy go dotknąć np. od tyłu w głowę a on myśli, że to kara. Jednak nie reaguje agresją, tylko krótkim jęknięciem i merdaniem ogona. W ogóle ogon to mu chodzi jak wiatraczek. Tango na całą noc idzie spać do klatki. Już się nauczył wchodzenia do niej bez sprzeciwu. Jest to podyktowane tym, że dbam o moje ściany a także faktem by oduczył się kombinowania co jest w szafkach, wchodzenia do łóżka itp. Dzięki temu uniknęłam sytuacji, że pies przyzwyczaił mi się najpierw do rozpieszczania a później narzucałam mu swoje warunki. Jest nieco odwrotnie. Najpierw moje warunki, a później będziemy pod kontrolą obniżać granice. W klatce także zostaje jak wychodzę z sukami swoimi a także gdy wyjeżdżam z domu. Zostaje pięknie, nie piszczy, nie próbuje się wydostać, nie załatwia się w niej. Ogólnie przyjęliśmy strategię totalnego wymęczania na dworze (sznurkiem) a w domu strategię odpoczywania, troszkę przytulania i… siedzenia w klatce. Ogólnie Tango jak na razie to cukiereczek. Czekam dalej czy będzie warczeć, czy nie. Choć nie wiem czy się doczekam bo Tango jest mi strasznie podporządkowany. Może to dlatego, że ja psów raczej w domu nie rozpieszczam. Mają swoje miejsca i głównie śpią. Spacery mamy od zabaw i zbijania nadmiaru ADHD. Później wstawię fotki na szybko zrobione dziś w nauce posługiwania się zabawkami. -
Tedi- 2 letni amstaf w Orzechowcach... Szalona łagodnosc- W NOWYM DOMU
doddy replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Te obroże są do kupienia w 99% w internecie w sklepach dla pitbullarzy. Nie kupił jej ktoś w "osiedlowym" sklepiku. Dam go na amstaffowe forum. -
Tedi- 2 letni amstaf w Orzechowcach... Szalona łagodnosc- W NOWYM DOMU
doddy replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
A którą obroże miał na sobie? Tą z napisem Amstaff? Czy tą z zielonym paskiem? Czy sprawdzaliście tatuaż lub chip? Podajcie dokładnie ulicę, datę i miejscowość gdzie został znaleziony. -
Sms od Marleny Rufusowej: [quote]Już wracamy do Warszawy. Sunia wygląda o wiele gorzej niż na zdjęciach, taki mały szkielecik ale popracujemy nad tym :) Jest bardzo wesoła i ciekawa świata i bardzo grzeczna w aucie. Trzymajcie kciuki za pierwsze spotkanie z Rufusem! Poznam ich na neutralnym gruncie - jakiś dłuższy spacer.[/quote] Dzięki dobra kobieto za wieści. Teraz czekamy na kolejne. Jak coś będzie Ci potrzeba to krzycz.
-
Strasznie jestem ciekawa jak sunia. Marlenko, napiszcie coś jak znajdziecie chwilę.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Widać, widać różnicę... Ja idę walić głową z 2 powodów: 1) że nie mam takiego obiektywu 2) że nie umim robić takich fotek A tak serio, Ewa - zdjęcie Frania jest znacznie różniących się od poprzednich (jak na me oko laika). -
Cioteczki i tak podnoszącym na duchu jest fakt iż już tyle się uzbierało :multi: Gdyby taki ruch był w zbiórkach to już mielibyśmy 2 dodatkowe psiaki wyciągnięte, a w sumie nawet 3 bo hotel pod Warszawą kosztuje 300zł za miesiąc. Cieszę się, że ta bidulka spotkała się z taką pomocą z Waszej strony. Puma, ja to Tobie chyba ciągle dziękuję. :lol: