-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
PW dostała :) Dostarczy osobiście :) Bullterrierki rozeszły się już dziś w ilości 10 :diabloti: Jak będzie trzeba to się dorobi kubeczków. Hmmm czarnuszka... Nie chcem. Mam teraz... hmm.... ctery :p Kształt kubeczka typowy. Nadruk ma 18 na 8cm. -
W końcu udało się nam uruchomić produkcje kubeczków. Na sprzedaż jest 100 kubeczków w 2 wzorach. Wszystkie kubeczki są białe, z tymi oto wzorami. W ilości 70 sztuk jest kubeczków z tym nadrukiem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/230/c88bdf46456638b1.jpg[/img][/URL] W ilości 30 stuk jest kubeczków z bullem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/287/869d65d043ae509c.jpg[/img][/URL] [b]Cena za 1szt. to 30zł[/b] W Warszawie można odebrac osobiście, w przypadku wysyłki naleźy doliczyć koszty. Jeszcze nie wiem jakie bo nie wysyłałam. Zamówienia u mnie na pw.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W końcu udało się nam uruchomić produkcje kubeczków. Na sprzedaż jest 100 kubeczków w 2 wzorach. Wszystkie kubeczki są białe, z tymi oto wzorami. W ilości 70 sztuk jest kubeczków z tym nadrukiem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/230/c88bdf46456638b1.jpg[/img][/URL] W ilości 30 stuk jest kubeczków z bullem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/287/869d65d043ae509c.jpg[/img][/URL] [b]Cena za 1szt. to 30zł[/b] W Warszawie można odebrac osobiście, w przypadku wysyłki naleźy doliczyć koszty. Jeszcze nie wiem jakie bo nie wysyłałam. Zamówienia u mnie na pw. -
Amstaff PAKO z padaczką, odszedł za TM :(
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli mniej więcej taki jak u nas. Zbieramy na kastrację i badania krwi Pako. Kto pomoże? Może ktoś bazarek wystawi? -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jakbym mogła to i z hydromasazem by wanne miał. -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Kurcze, nie mam już pomysłu jak temu Luxowi pomóc... Teraz jeszcze problemy z łapami. Ostatnio z Asią będąc pod OBI oglądałyśmy baseny w promocji i śmiałyśmy się, że dobre do rehabilitacji Luxa by były... -
Ale przynajmniej pięknie wygląda! Monia, jak możemy coś pomóc to pisz.
-
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tosia to pitbullka z Pabianic, która mamy u siebie. Ale sunia pija duże ilości Red Bulla i lata non stop. Co do Tango, dostał środki na robale, bo "tasiemiec mu z dupy wystawał". -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
On z Rumbą by stworzył taką parę, że bankowo za rodzeństwo by uchodziły. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
W poniedzialek o 11 kastracja pięknisia. Ogłosiliśmy go nieco i już są o niego telefony i maile. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki. Pako tez zaczynamy ogłaszać. -
[Gdynia] Amstaff Lux po 7 miesiącach znalazł KOCHAJĄCY DOM!
doddy replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Natalka, podrukuje ale za jakiś czas. Na razie kupiłam 4 tonery i wszystkie zeszły na druki. Jeszcze Tyrona nie drukowałam. Muszę powysyłać plakaciki do tych osób które napisały mi adresiki. Moze poprosze Beate by pomogła w drukowaniu choć trochę. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wieści. Zdzwonie się z Agatką. Wczoraj wisiałyśmy na telefonie pół dnia to się nic nie chwaliła... Miło, że kalendarze ruszyły. :multi: Cioteczki, która pomoże w ogłaszaniu psiaków? Plisss -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mamy kolejnego pikusia TANGO pod opieką. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108269&page=4[/URL] -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/229/030bdf4e2416646f.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/283/0c0cbd51569687f0.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/228/95ba081a515e1955.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/283/3a45848428b64fbc.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/227/4b32f31aead90de9.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/228/99e453cb8705e031.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/228/9e78069108914e99.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/227/4c11b9df536fb5ee.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/283/a74d26a5b5186c8d.jpg[/img][/URL] -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/228/a01d86f5f69ee50a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/283/9cd45833b0896a7c.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/283/fcfdfc434c370075.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/283/87c2ee609efd9527.jpg[/img][/URL] -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM MIŁOŚCIĄ WIELKĄ co najmniej taką jak w Mambie, Rumbie, Alterku, Tajroniku. Tango to sam cukier, ciasteczko, kocha, słoneczko itd. Niech ten kto go zgubił żałuje do końca życia! Okazało się, że Tango był w schronisku od stycznia, więc blisko pół roku. Dziękujemy schronisku za szczepienia, chip oraz środki na kleszcze dla pięknisia. Jutro umawiamy kastrację i jak będzie termin to już we wtorek ciachamy klejnociki. A teraz relacja. Mieliśmy okazję widzieć Tango na żywo już 2 razy przy okazji wizyt w schronisku. Wydawał się psem o stopniu ADHD zbliżonym do Tosi. Liczyłyśmy się z tym, że pierwsze co to bedzie skakać, będzie wariować w aucie a na pierwszym spacerze zgubimy buciki. A tu NIESPODZIANKA. Tango jest tak kochany, że może nie odchodzić od nogi. Siedzi przy nodze i daje lapkę. Jak ktoś poznał Rumbe to on jest jej brat bliźniak z zachowania oraz wyglądu. Istny sugar. Na spacerku też wpatrzony. Jest super usłuchany. Spokojnie przechodzi obok psów jeśli mu się kaze. Teraz jest na tymczasie z sunią amstaffką. Super się do niej zachowywał jak dotąd. Samochodu się troszkę boi, więc się go wnosi. Później jedzie już super. Obsikał ściany ale mam nadzieję, że szybko mu przejdzie. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dawałam ;) Cukiereczek już w Wawie. Gdyby nie moje psy już by u mnie został. JEST BOSKI!!!!!!!!!!! Później opiszę wszystko i wstawię zdjęcia. I już domki się o niego "biją" -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Jutro Tanguś opuszcza schronisko. Proszę pomóżcie w ogłaszaniu.