Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. PW dostała :) Dostarczy osobiście :) Bullterrierki rozeszły się już dziś w ilości 10 :diabloti: Jak będzie trzeba to się dorobi kubeczków. Hmmm czarnuszka... Nie chcem. Mam teraz... hmm.... ctery :p Kształt kubeczka typowy. Nadruk ma 18 na 8cm.
  2. W końcu udało się nam uruchomić produkcje kubeczków. Na sprzedaż jest 100 kubeczków w 2 wzorach. Wszystkie kubeczki są białe, z tymi oto wzorami. W ilości 70 sztuk jest kubeczków z tym nadrukiem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/230/c88bdf46456638b1.jpg[/img][/URL] W ilości 30 stuk jest kubeczków z bullem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/287/869d65d043ae509c.jpg[/img][/URL] [b]Cena za 1szt. to 30zł[/b] W Warszawie można odebrac osobiście, w przypadku wysyłki naleźy doliczyć koszty. Jeszcze nie wiem jakie bo nie wysyłałam. Zamówienia u mnie na pw.
  3. W końcu udało się nam uruchomić produkcje kubeczków. Na sprzedaż jest 100 kubeczków w 2 wzorach. Wszystkie kubeczki są białe, z tymi oto wzorami. W ilości 70 sztuk jest kubeczków z tym nadrukiem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/230/c88bdf46456638b1.jpg[/img][/URL] W ilości 30 stuk jest kubeczków z bullem: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/287/869d65d043ae509c.jpg[/img][/URL] [b]Cena za 1szt. to 30zł[/b] W Warszawie można odebrac osobiście, w przypadku wysyłki naleźy doliczyć koszty. Jeszcze nie wiem jakie bo nie wysyłałam. Zamówienia u mnie na pw.
  4. Czyli mniej więcej taki jak u nas. Zbieramy na kastrację i badania krwi Pako. Kto pomoże? Może ktoś bazarek wystawi?
  5. Goliatem interesuje się Ola, która adoptowała starszą sunię astkę Sasę. Czy jest szansa, że Goliat w domu dogada się z sunią?
  6. Jakbym mogła to i z hydromasazem by wanne miał.
  7. Kurcze, nie mam już pomysłu jak temu Luxowi pomóc... Teraz jeszcze problemy z łapami. Ostatnio z Asią będąc pod OBI oglądałyśmy baseny w promocji i śmiałyśmy się, że dobre do rehabilitacji Luxa by były...
  8. Ale przynajmniej pięknie wygląda! Monia, jak możemy coś pomóc to pisz.
  9. Z forum amstaffów także osoby chcą pomóc finansowo. Jakieś osoby założyły bazarek. Fundacja może jej poszukać Wirtualnego Opiekuna.
  10. Tosia to pitbullka z Pabianic, która mamy u siebie. Ale sunia pija duże ilości Red Bulla i lata non stop. Co do Tango, dostał środki na robale, bo "tasiemiec mu z dupy wystawał".
  11. On z Rumbą by stworzył taką parę, że bankowo za rodzeństwo by uchodziły.
  12. W poniedzialek o 11 kastracja pięknisia. Ogłosiliśmy go nieco i już są o niego telefony i maile.
  13. Dzięki. Pako tez zaczynamy ogłaszać.
  14. Natalka, podrukuje ale za jakiś czas. Na razie kupiłam 4 tonery i wszystkie zeszły na druki. Jeszcze Tyrona nie drukowałam. Muszę powysyłać plakaciki do tych osób które napisały mi adresiki. Moze poprosze Beate by pomogła w drukowaniu choć trochę.
  15. Dzięki za wieści. Zdzwonie się z Agatką. Wczoraj wisiałyśmy na telefonie pół dnia to się nic nie chwaliła... Miło, że kalendarze ruszyły. :multi: Cioteczki, która pomoże w ogłaszaniu psiaków? Plisss
  16. Mamy kolejnego pikusia TANGO pod opieką. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108269&page=4[/URL]
  17. Moim zdaniem ona do budy się nie nadaje. Teraz jest w miare pusto w hotelach, więc lepiej znaleźć taki z pomieszczeniami.
  18. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/229/030bdf4e2416646f.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/283/0c0cbd51569687f0.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/228/95ba081a515e1955.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/283/3a45848428b64fbc.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/227/4b32f31aead90de9.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/228/99e453cb8705e031.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/228/9e78069108914e99.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/227/4c11b9df536fb5ee.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/283/a74d26a5b5186c8d.jpg[/img][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/228/a01d86f5f69ee50a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/283/9cd45833b0896a7c.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/283/fcfdfc434c370075.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/283/87c2ee609efd9527.jpg[/img][/URL]
  20. ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM MIŁOŚCIĄ WIELKĄ co najmniej taką jak w Mambie, Rumbie, Alterku, Tajroniku. Tango to sam cukier, ciasteczko, kocha, słoneczko itd. Niech ten kto go zgubił żałuje do końca życia! Okazało się, że Tango był w schronisku od stycznia, więc blisko pół roku. Dziękujemy schronisku za szczepienia, chip oraz środki na kleszcze dla pięknisia. Jutro umawiamy kastrację i jak będzie termin to już we wtorek ciachamy klejnociki. A teraz relacja. Mieliśmy okazję widzieć Tango na żywo już 2 razy przy okazji wizyt w schronisku. Wydawał się psem o stopniu ADHD zbliżonym do Tosi. Liczyłyśmy się z tym, że pierwsze co to bedzie skakać, będzie wariować w aucie a na pierwszym spacerze zgubimy buciki. A tu NIESPODZIANKA. Tango jest tak kochany, że może nie odchodzić od nogi. Siedzi przy nodze i daje lapkę. Jak ktoś poznał Rumbe to on jest jej brat bliźniak z zachowania oraz wyglądu. Istny sugar. Na spacerku też wpatrzony. Jest super usłuchany. Spokojnie przechodzi obok psów jeśli mu się kaze. Teraz jest na tymczasie z sunią amstaffką. Super się do niej zachowywał jak dotąd. Samochodu się troszkę boi, więc się go wnosi. Później jedzie już super. Obsikał ściany ale mam nadzieję, że szybko mu przejdzie.
  21. Dawałam ;) Cukiereczek już w Wawie. Gdyby nie moje psy już by u mnie został. JEST BOSKI!!!!!!!!!!! Później opiszę wszystko i wstawię zdjęcia. I już domki się o niego "biją"
  22. To zaczynamy się rozglądać za nowym domem. Co do forum, wystarczy sie zarejestrować. To taki sam portal jak dogo. Od razu po logowaniu mozna pisać.
  23. Jutro Tanguś opuszcza schronisko. Proszę pomóżcie w ogłaszaniu.
  24. Dałam go na forum amstaffowe bo widziałam, że nikt go tam nie umiescił oraz na forum fundacji. Czy coś jest potrzeba? Jakaś pomoc dla niego?
×
×
  • Create New...