Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Selket - zaszalałaś :multi: Czyli wpłaty są następujące: 300zł - TOZ 50zł - Blue.berry (jest u nas na koncie) 200zł - aga1234 (na koncie TOZ) 310zł - Selker (na koncie TOZ) RAZEM - 860zł Czyli nadal brakuje do pierwszego miesiąca. :placz:Bo potrzeba 1200zł. Ale i tak imponująca kwota się już zebrała. :loveu::loveu::loveu:
  2. Najlepiej by było. ;) Bo w sumie zawsze do adopcji oddajemy psiaki sprawdzone w jakis sposób, poznane. Więc dajmy chwilę cioci Rufusowej na poznanie suni, by wiedzieć jaki dom dla suni będzie najwłaściwszy.
  3. Dzięki :loveu::loveu::loveu: Ja od wtorku też mam zamiar ruszyć z ogłaszaniem.
  4. Dziękujemy. Możemy ją spróbować ogłosić ale do adopcji pewnie sunia będzie dopiero po wyleczeniu i sterylizacji. Wątpie by ktoś chciał leczyć na swoją rękę nużeńca (choć to nie trudne a raczej mozolne). Zresztą ja akurat wolałabym ją oddać wyleczoną i wysterylizowaną jak każdego pikusia od nas. Karola, jak masz czas to plisss pomóż w ogłaszaniu psów fundacyjnych które są już gotowe do adopcji. Jak zwolnimy miejsca, to możemy coś zabrać kolejnego a tak siedzimy i siedzimy z niuńkami.
  5. Marysiaczek, wpłat można dokonywać na konto fundacji. [LEFT][FONT=verdana,geneva][COLOR=#993300][B]AST - Fundacja na Rzecz Zwierzat Niechcianych[/B][/COLOR] [/FONT] [FONT=verdana,geneva][B]nr. konta:[COLOR=#990000] [COLOR=#993300]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/COLOR][/COLOR][/B] [/FONT] [FONT=verdana,geneva]Sunia ma ok. roku i ma podejrzenie nużeńca. [/FONT] [/LEFT]
  6. Można zakupić kalendarz z amstaffami i w ten sposób wspomóc opłacenie sterylizacji suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112326[/URL] Albo mamy tez kubeczki. ;)
  7. _Tosiu_, na Kosodrzewiny są 2 nowe psiaki z Łasku. Jak możesz to zrób we wtorek więcej zdjęć i dowiedz się o nich jak najwięcej - wiek, stosunek do ludzi, zwierząt. Chodzi o te dwa psiaki. I sprawdź czy ten biały to amstaff czy dog argentyński. [img]http://www.lask.pl/Schronisko/foto/pies_033.JPG[/img] [img]http://www.lask.pl/Schronisko/foto/pies_051.jpg[/img]
  8. Pomoc by się przydała... na początku tego wątku tyle osób pomagało. Plisss pomocy! Przy okazji link do naszej nowej podopiecznej, która jutro jedzie do Rufusowej. Potrzebne będą bazarki na sterylkę dla sunieczki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112956[/URL]
  9. Pokusiłam się o założenie wątku dla suni (notabene Rufusowa musi jej ładne imię wymyślić, bo nie wiem jak ją zwać). [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112956[/URL] Dałam ją także na inne astowe fora.
  10. Historia zaczyna się dwa tygodnie temu we wsi pod Radomiem. Jak zwykle przed wakacjami ruch się zwiększa... także w porzucaniu bezdomnych, niechcianych zwierząt... Tym razem ofiarą zaniedbania padła sunia rasy amstaff. Piękna, młoda... dziś... bezdomna, wyeksploatowana, z wyrokiem eutanazji nad głową, niedawna matka. Sunia trafiła pod opiekę do hycla, który ma podpisaną umowę z gminami. Miała zostać uśpiona, bo... jest amstaffem. Niestety stereotyp wśród ludzi jak nadal niezmienny... a to taka fajna rasa... Na szczęście Rufusowa z forum zlitowała się i podejmie ryzyko i wyzwanie wzięcia suni na DT. Jutro sunia mamy nadzieję, że spędzi pierwszą noc w kochającym i opiekuńczym domu. Sunia nie ma jeszcze imienia, ten zaszczyt zostawiamy Marlenie. Z pewnością będziemy prosić Was - miłośników psów o pomoc - pomoc w szukaniu domu a także w opłaceniu sterylizacji (ok. 300zł). A to bohaterka tego wątku:
  11. W tym tyg nie dawałam.
  12. Już sama nie wiem co pisać... Warto jednak spróbować. Długo z Darią debatowałyśmy o "mieszkaniowym" typie by Tyron i doszłyśmy do konkluzji, że może będzie ok. Najgorsze, że same nie mamy jak sprawdzić. Natalka, poogłaszaj też Pako.
  13. U Tosi byli wczoraj kolejni chętni... Kiła i mogiła... Nawet papużki byśmy im nie dali... Ehhh... załamać się idzie... Plis, pomóżcie w ogłoszeniach.
  14. Niestety w sprawie Focusa adopcji jest totalny dół... Nikt a nikt nie dzwoni... Proszę pomóżcie w ogłaszaniu.
  15. Ostatnio doszliśmy do wniosku, że ryzykujemy i szukamy mieszkania dla Tyronika. Obawiamy się bowiem czy nie wyskoczy przez ogrodzenie... Ponadto to taki cukierek, że jemu kanapa się przyda.
  16. Kto dorzuci się do odjajczenia Pako? Ważne jest dla nas by każdy psiak został wykastrowany przed adopcją. Ale musimy mieć od Was wsparcie. Jak ktoś nie ma funduszy by pomóc, proszę pomagajcie w ogłaszaniu naszych psiaków. Dzięki adopcji będziemy mogli zabierać kolejne bidy. Pako dziś ma pobieranie krwi. Jak wyniki będą ok to kastracja czym prędzej. Wczoraj także zaczęłam ogłaszanie Pako. Z uwagi na fakt iż mam mało czasu w tym tyg zrobiłam mu tylko alegratkę i allegro. Proszę, ogłaszajcie go gdzie możecie. Tekst można pobierać z allegro jak najbardziej. Szukamy dla Pako domku z ogrodem, by nowej rodzinie było łatwiej - tj. z uczeniem czystości i oduczaniem szkód w domu.
  17. Super że się udało. Mam nadzieję, że zabieg przebiegnie bez komplikacji. A także, że za 2 tyg Zuzia będzie w nowym, kochającym domu w którym zostanie do końca swych długich lat.
  18. Cioteczko, wstaw je i na niebieskie. Poproszę.
  19. Do nas wpłynęło 50zl od cioci Blue.berry. :loveu: Więc jest 350zł na początek. Mam zdjęcia od Diany. Wysłałam je do Tengusi bo ja w tym tyg nie mam czasu się w tyłek podrapać :oops: Od przyszłego tyg będę mogła się wziąć za wszystko na spokojnie.
  20. Nie mam już wolnej klatki niestety. To jest tak, że ja mogę ją wziąć do kojca, bo jest wolny ale pamietam, że ona Ci się podobała. :eviltong: A energii ma conajmniej tyle co Twoje.
  21. Vectra, jak Ty szukasz psa z charakterkiem Klementyny to powinnasz naszą Tośkę lub Lolkę wziąć :eviltong: Akurat Tośka szuka tymczasu na tydzień :diabloti:
  22. Z Sonią nie jest dobrze. Więcej napisze Paulinka w wolnej chwili.
  23. Do mnie niestety też nikt nie dzwonił. Zastój w adopcjach niestety.
  24. Dzięki kobitki :loveu: Pewnie za malo Wam wyslalam w tych A3. Ale w razie co doślę z plakacikami Luxa.
  25. Może napisz na forum molosów i w gr II. [URL="http://www.molosy.pl"]www.molosy.pl[/URL] Pewnie też mają swoje forum.
×
×
  • Create New...