-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Oris, postaraj się o lepsze zdjęcia cyfrówką. Po tym zdjęciu nawet nie wiadomo czy to amstaff czy raczej pitbull red nose. Dowiedz sie jak najwiecej, czy dogaduje sie z psami, czy okazuje agresję do ludzi. Czy został znaleziony? W jakim jest wieku?
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Ja jej oduczać nie będę. Niech nowi właściciele mają coś do roboty ;) -
Dobrze myślisz.
-
Kochana, jutro przyjeżdżają ją poznać. :eviltong:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kiedy mogę przyjechać na korepetycje? Mam nadzieję, że douczanie nadal aktualne. -
To źle koleżanko myślisz :diabloti: Bo ich namawiam na... Mirabelkę :p
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Ciotka, ale my nie szukamy dla niej hotelu. Nie stać nas na hoteliki. Mirabelka siedzi u mnie w domu, śpi w łóżku i nie dam jej teraz do hotelu na Śląsk. A ponadto może niedługo znajdzie nowy domek. Lepiej by się przeprowadziła do nowego domu a nie do hotelu. -
_Tosiu_ coś się rusza w sprawie Zulki lub innych bullowatych? Mam nadzieję, że nie ma nowych nabytków.
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Alicja, Państwo z Bielska to chyba byli zainteresowani Neferem, Bossem i Pomponem i chyba do tych psiaków chcieli jeździć. Tak mi się przynajmniej kojarzy z wątków. -
Amstafka Perła - wycieńczona i porzucona. Dzisaij pojechała do wojego domu.
doddy replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Przypominam o 2 amstaffkach z Zamościa. Obu przydał by się dom tymczasowy... -
Piękny AMTAFF- Brodawka- 3 razy w schronie- został zaadoptowany.
doddy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!a, napisz jakiś ładny tekst o psie, z namiarami telefonicznymi i mailowymi to dam chłopaczka na stronę. Tylko tak się zastanawiam czy to imię to najodpowiedniejsze... -
"Nasz" collie wrócił do właścicieli. Tak więc jest o jednego bezdomniaka mniej.
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Argat, na konto fundacji AST. Dziękuję Ci za pomoc. Był domek chętny na Mirabelkę, miał ją wziąć w weekend ale przestał się odzywać... Oczywiście lepiej że zrezygnowali przed adopcją niż po, bo to by była katastrofa. POMOCY W OGŁASZANIU. [B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02 - 143 Warszawa[/B] -
[Łódź] Sunieczka w rozmiarze chichuachua ma swoj dom :)
doddy replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Fajny ten Twój mały krasnalek. :loveu: -
Babe i Barbie vel Lalka czyli dwa stare ale jare amstaffy :D
doddy replied to sucha's topic in Foto Blogi
Bardzo ładne zdjęcia. Czym wykonane? -
Przybłąkał się piękny, młody collie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10527040#post10527040[/URL] Poszukujemy dla niego DT w Warszawie lub okolicy. Na razie czekamy na właścicieli stąd nie może jechać w PL. Po 14 dniach chcecemy psa wykastrować, zaszczepić, zachipować - do tego potrzebujemy jednak domku tymczasowego.
-
.:: ZNALEZIONO Owczarka Szkockiego COLLIE - WRÓCIŁ DO WŁAŚCICIELI ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Na razie daj szansę poprzedniemu właścicielowi bo on w sumie prawie zadbany. A przede wszystkim miły. -
.:: ZNALEZIONO Owczarka Szkockiego COLLIE - WRÓCIŁ DO WŁAŚCICIELI ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Bo ja żyje świadomością, że dziś niedziela :oops: Beti, poproś Inę by zrobiła plakaciki o znalezieniu to byś porozwieszała. A ja też poprosiłam Asię od bokserów by miała zaginione collie na uwadze a także by porozwieszała plakaciki. P.S. Mogę Ci klatkę pożyczyć :eviltong: -
.:: ZNALEZIONO Owczarka Szkockiego COLLIE - WRÓCIŁ DO WŁAŚCICIELI ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/20165f6c22e29700.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/325/22f774ea95f7e4a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/c8226d829c2efd1c.jpg[/IMG][/URL] -
W dniu dzisiejszym do Beaty Dorobczyńskiej z naszego forum przybłąkał się piękny owczarek COLLIE. Pies, nie kastrowany, rudy z białymi znaczeniami, w zielonej obroży przeciwpchelnej. Psiak młody - do 2 lat. Grzeczny, łagodny, ułożony. Psiak mógł się trochę błąkać ponieważ ma skołtunioną sierść a w niej masę rzepów. Zarazem jednak jest zadbany i nie wychudzony. Tatuażu brak. Jutro sprawdzimy chip. Psiak przybłąkał się w Łoziskach (Piaseczno k. Warszawy). [B]Psiak ma tymczas ale tylko do wtorku. Pies dobrze dogaduje się z psami, więc może łatwiej będzie znaleźć mu DT.[/B] Później wstawię zdjęcia.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mamy kolejną podopieczną: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116770[/URL] -
Kilka dni temu Florida blue z dogomanii poprosiła nas o pomoc dla suni, która miała zostać uśpiona z powodu ciąży właścicielki. Od razu uprzedzono nas, że sunia ma rodowód ale jest niewystawowa z powodu złego zgryzu. Dla nas to dobrze, bo mogliśmy ją bez spowiadania się wysterylizować. Po nazwie hodowlanej odnaleźliśmy jej wątki. Była to sunia, która została w hodowli w której się urodziła. Z początku była wystawiana, zdobywała lokaty. Jednak pozostali właściciele szczeniąt z miotu zrobili badanie DNA, które potwierdziło iż ojcem szczeniąt nie jest reproduktor podawany przez hodowlę. Hodowca zniknął jak kamfora... włącznie z sunią.... Jednak sunia się znalazła... BACARDI River Of Love Staff - w domu nazywana Ritką ur. 1.03.2007r. Obecnie zabrana przez nas oczekuje w hotelu dla zwierząt w Radomsku. PRZED ADOPCJĄ ZOSTANIE WYSTERYLIZOWANA, ponieważ papiery są nieważne i nie można jej wystawiać. W sprawie adopcji Rity można się kontaktować ze mna: 0 501 797 018 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/325/1b9431b2f4e14092.jpg[/IMG][/URL]
-
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki Jolu. Oby się w końcu uśmiechnął bo szkoda Focusa by siedział całe życie w fundacji. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tosia jak ma się sprawa z bullowatymi? I czy Pressa Canario trafiła do adopcji bo dawaliśmy kontakt na schronisko rodzinie zainteresowanej.