Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Oj żeby sie udało. Ruszyły się adopcje na szczęście.
  2. To fakt. Bastuś powrócił do formy. Jest dość szczupły ale cudów nie możemy się spodziewać przy psie z niewydolnością trzustki. Jest przede wszystkim wesoły, kontaktowy. Ciągle by biedał. :multi:
  3. Dzisiejsze fotki Bastusia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/316/f6747468b127a920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/d57c061bb8731b40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/0329b1e3f763be27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/251/d1ac894256a87421.jpg[/IMG][/URL]
  4. Załóż jej wątek na niebieskim. Ja tez mam to zdjęcie. Edyta ma dosłać więcej po weekendzie. ------ [B]PILNIE POTRZEBNY JEST DT lub DS dla głuchej Mirabelki. Sunia próbuje się zabić w kojcu. [/B] ------------ Mamy kolejną podopieczną. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116770[/URL]
  5. Wiadomo coś więcej odnośnie drugiej amstaffki? A czy juz wiadomo cokolwiek odnośnie Hery, czy na razie czekamy na wyniki badań?
  6. Kasiu, jest mi strasznie przykro i żal. Ja pamiętam Dropsika jak uśmiechniętego psa i takiego będę zawsze pamiętać. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/249/b6bb660753417057.jpg[/IMG][/URL]
  7. [B]PILNIE POTRZEBNY JEST DT lub najlepiej DS dla Mirabelki. Ona się chce zabić w kojcu! Robi cuda! Ciągle gryzie siatkę i rozwala sobie pysk, rozwala drewniane elementy okaleczając się. Mirabelka jest super domowym psem. Nie niszczy, grzecznie zostaje, nie zalatwia się w domu. Niech ktoś się nad nią zlituje.[/B]
  8. Gdybyśmy mogli przyjąć sunie, już dawno była by u nas. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości.
  9. Tola w fundacji AST jestem ja i nie mam od Ciebie żadnego maila. ;) Niestety amstaffów umierających w schroniskach, tych którym grozi eutanazja posypało się w ciągu 2 dni w masowej ilości. I najgorsze, że nie możemy im pomóc. Adopcje stoją, domy tymczasowe zapchane. Mamy 2 miejsca, ale będą one wolne dopiero po wakacjach. Musimy dać dziewczynom jechać na wakacje i psami nie miał by kto się zająć.
  10. Majga, Perła nie jest pod naszą opieką. Gdyby była oczywiście byśmy ją zabrali ze schroniska.
  11. Ja pw odczytuje raz w tyg jak oczyszczam skrzynkę. Dam go w wolnej chwili.
  12. Ciotka, do dobrych zdjęć wewnątrz trzeba mieć nie tyle dobry aparat co obiektyw :diabloti: Moim marzeniem jest robić dobre zdjęcia w pomieszczeniach... ale ani talentu ani sprzętu nie mam. :evil_lol: Miłych wakacji życzę. A Rufus... no cóż... hierarchia musi być zachowana.
  13. Dałam Nerefa na stronę fundacji.
  14. Przy leczeniu parwo najważniejsze są kroplówki. To choroba układu pokarmowego w głównej mierze, więc jeść nie będzie. Ta choroba jest uleczalna ale musi dostawać dużo kroplówek.
  15. Kasia, jestem z Tobą choć raczej nie pisuje w Twoim wątku.
  16. Hund ma dzis sprawdzic :evil_lol:
  17. To ja ją chyba zastrzele... Bo wszyscy czekają na sprawdzenie tego pana... Kochana a pojedziesz do niego? Podam Ci tel na pw.
  18. Ruda76 mi dziś napisała, że masz jechać do tego pana :razz:
  19. Potrzebne 200zł na sterylkę Hery.
  20. Niech do mnie zadzwoni. Będzie prościej.
×
×
  • Create New...