-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A taką obróżkę masz?? [URL]http://www.allegro.pl/item408780854_usa_kozacka_obrozka_obroza_rozowa_zawieszka_psa.html[/URL] Ta też jest trendy: [URL]http://www.allegro.pl/item408000204_extra_obroza_z_krysztalkami_svarowskiego.html[/URL] -
Biedny ten Dragon... Niestety schronisko to nie jest azyl dla psów ani kurort jak ludziom się powszechnie wydaje... Tengusia, mam chociaż nadzieję, ze nie ma innych bullowatych w schronisku?
-
Chyba komuś się lekko rasy pomyliły w opisach ;) Według Waszych opisów można wywnioskować, że facet hodował: american stafford bull terier - rasa mało popularna w PL, głównie z rodowodami. Na zdjęciach raczej są: American Staffordshire Terrier American Pit Bull Terrier W przypadku suni 16 można by sie zastanowić czy to nie staffik ale pytanie ile ma wzrostu?
-
[Fundacja AST] LEILA - AMSTAFFKA z zamojskiego schroniska MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki za fotki. Leila to niesamowity pies, przepięknie pracuje, po prostu czegoś takiego chyba jeszcze nie widziałam... Pierwszy raz w życiu widziała koziołek, przynosiła go bez żadnego podgryzania, po prostu coś pięknego. Na kontakcie łazi niezmordowanie, nakręca się na wszystko, jest szybka, psy jej wogóle nie interesują, no rewelacja... Ja nie wiem, jak ja ją oddam, naprawdę :roll: :roll: Lei jest taka szczęśliwa u nas... Po spacerze puszczona wraca pod bramę i czeka, nie ma chwili, żeby nie okazywała wdzięczności i przywiązania :( Tak do nas pasuje :( Charakterem, trybem życia, po prostu ehhh :( IU jeszcze pięknie jeździ autobusem i pięknie się zachowuje w mieście, w zatłoczonych miejsach- po prostu brak jakichkolwiek zastrzeżeń :( Poza tym Ebra dzisiaj sama zachęcała ją do zabawy :shock: Już bez żadnego zdenerwowania, pokazywania wyższości etc... Goniły się jak dwa szczeniaki. Pierwszy raz od przynajmniej 2,5 roku widziałam, żeby Ebr sama prowokowała do zabawy psa innego, niż Mef. A tu takie sielsko- anielsko [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/256/86334f3b94c8a54e.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/336/0cefb1002fe171a6.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/329/faa2a11dac7e34ba.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/337/13edc65fccd42c0a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/257/4242eccb69232f1d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/328/cc3bbae892129c7b.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/257/56b9e9a6d68212d7.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/257/6e45496166f6b46f.jpg[/img][/URL] Lei służy niektórym za przytulankę.. [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/328/6de9e40d29155a9d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/257/992c5f039a46997a.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/257/0e516765e2a2fc00.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/328/e534df26eeee27c7.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/329/8f27aaf6c6954078.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/328/91205c2f75974e47.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/329/d2f38a6c0cff860d.jpg[/img][/URL] innym za poduszkę [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/337/5eb8cf05749db35d.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/256/8a3ea7145186b96c.jpg[/img][/URL] Filmiki z zabawy:) [URL]http://www.wrzuta.pl/film/q5U3vcHg4c/[/URL] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/dt5MxsLdbd/p7302044[/URL] To jest taki kochany, cierpliwy pies, wszystko przyjmuje zgodnie, jeżeli cokolwiek się nie spodoba moim psom, natychmiast się usuwa, dosłownie na kazde ich burknięcie kładzie się, liże, przeprasza, tak samo zresztą odnosi się do nas. Cały czas pokazuje, jaka jest szczęsliwa i wdzięczna, zachowuje się nba zasadzie "wszystko zrobię, mogę wam schodzić z oczu, tylko już mnie z tąd nigdy nie zabierajcie":] -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']Czy psy sa pod opieka fundacji AST?;) Czy mogę zobaczyć wzór umowy adopcyjnej?;) Jakich formalności i jakie warunki ma spełniać przyszły właściciel?;)[/quote] Rybka_39, nie psy nie są pod naszą opieką. Są pod opieką Pogotowia i Straży dla Zwierząt. Niestety w dniu wczorajszym podjęliśmy decyzję, że nie będziemy zabierać psów do naszej fundacji dopóki nie będzie wyjaśniona ich sytuacja prawna. Nie mamy możliwości przetrzymywać psów w depozycie. Będziemy pomagać jak już depozyt zostanie zniesiony. -
Dziś dzwoniłam do właścicieli Madoxa - brata Czesia. U niego wszystko dobrze tylko ma jakąś alergię i się leczy. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/257/fd2b27b8bad2a7f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/256/212940a545dc6783.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/257/c80c5e3d7804aaf2.jpg[/IMG][/URL]
-
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
A proszę Cie uprzejmie: [URL=http://imageshack.us][img]http://img401.imageshack.us/img401/4388/tangoml8.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img155.imageshack.us/img155/2098/tango1pa6.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img183.imageshack.us/img183/3817/tango4ir9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img183.imageshack.us/img183/8306/tango2rw2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img180.imageshack.us/img180/8203/tango3bw9.jpg[/img][/URL] -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Możesz. Może lepsze beda te pierwsze zdjecia ;) -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Raz nie miała to złapała labradora... Bo ona obróżki zdejmuje... A kolczatka ma zaokrąglone końce, wiec jest ok. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kochana, CODZIENNIE!!! Świat wokół Lolki się teraz kręci w pewnej krakowskiej rodzinie. :lol: -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dziś Tosia miała kontrolę poadopcyjną :diabloti: Tosia żyje. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/327/aaaca6f96cf8f94d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/335/9dc54a9999f03290.jpg[/IMG][/URL] -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Martaipieski, widzę, że uczestniczyłaś czynnie w tej akcji. Czy właściciel zrzekł się praw do psów, czy są depozytem? Czy jest decyzja wójta o czasowym przekazaniu psów Pogotowiu i Straży dla Zwierząt? Z tego co ja się dowiedziałam w pt to właściciel nie chciał sie zrzec praw i były one depozytem, czyli psami nie do adopcji. Jak się ma sprawa na dziś? -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
26 to liczba podana przez Grzegorza. Jest kilka szczeniąt ale z matkami i będą jechac na DT za jakiś czas (tydzień, kilka tygodni). Szczeniąt jest ok.6 - więc mogą jechać wszystkie do Łodzi na DT bo tam jest 6 DT dla nich przygotowanych. Zostają dorosłe psy szukające DT. Agnieszko, czy Ty rozmawiałaś z Dominika i chciałaś Dragona z Katowic? Bo nasza fundacja miała Dragona jednego dotychczas ale od ponad roku jest w domu u Sylwii. ;) Ale pewnie chodzi o Dragona depozytowego od Tengusi z Katowic, który nie dogadał się z Twoją sunią - tak wnioskuję. -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Kopiuje post Adriana od nas z forum: No to tak. Po pierwsze primo już nie Mirabelka (na litość boską co to za imie z kosmosu) tylko [u][b]Lola[/b][/u]. (Czyli zdrobnienie od hiszpanskiego Dolores hehe jak to sie ze mnie nabijal moj kolezka z meksyku). Po drugie primo nawet juz zaczela szczekac i oszczekuje co podleci w zaleznosci od humoru i tego co dowidzi (bo raczej doslyszec to slabo) Po trzecie primo zdazyla juz zwiedzic krakau i bielsko. Zastanawiam sie czy nie wziac jej ze soba na pare dni do amsterdamu pod koniec miesiaca ale nie mam doswiadczenia w przewozie samolotowym - jak ktos to robil to niech sie odezwie please! Patrzylem juz na stronie linii lotniczych i wyglada to calkiem ok. Lola jest wesola, sliczna i spokojna. spi calymi dniami niezainteresowana kompletnie niczym ostatnio np. chetnie instaluje sie w koszu z moimi skarpetkami, na spacerach szaleje i bawi sie non stop, przeciaga ze mna line i takie tam. A dzisiaj rano byla uprzejma wytarzac sie i obsmarowac na ten przyklad w gownie. ja tez zaliczylem smuge niechcacy. Wygladalismy i pachnielismy rozkosznie sciagajac ogolnoemerycka dezaprobate. Uwielbiam moje moherowe sasiadki patrzace na swojego lokalnego antychrysta z podwojna odraza. solo byłem zjawiskiem, a teraz to nie dosc, że ZEPSEM to jeszcze wysmarowani jakims swinstwem. 666 pełną gębą. a tu zdjecia. (przed wytarzaniem). Jak widzicie piekna. strupek na ryjku juz jej odpadl :) idziemy dzisiaj do weta na jakie czipowanie i ogladanie sutkow bo robi jej sie zapalenie po tej ciazy cos mi sie wydaje... [img]http://storyteller.fm.interia.pl/bakabaka/lola1.jpg[/img] [img]http://storyteller.fm.interia.pl/bakabaka/lola2.jpg[/img] [img]http://storyteller.fm.interia.pl/bakabaka/lola3.jpg[/img] -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Ok. 26 psów potrzebuje DT. -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Koszmar... Biedne psy... Mam nadzieję, że facetowi odbiorą psy i skutecznie zniechęcą do dalszej hodowli. Szczylek wygląda jakby miał wodobrzusze... małe szczeniątko z Etiopii. -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Dziś jakiś ciężki dzień jest... może coś z ciśnieniem -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Nie chcę aby ten temat przerodził się w off topic. Ja odpowiadam za siebie i ja jako ja bym Sandrze psa nie dała. O ile może dziewczyna ma serce do zwierząt o tyle warunki niekoniecznie - w mojej opinii. Nie wtrącam się jak widać w to, czy ktoś jej psa da. Wiedziałam przed zabraniem przez Sandrę psów, że do niej jadą i jak widać nie krzyczałam by do niej psów nie dawać. Teraz w ogólnej dyskusji wyraziłam swoje zdanie jako post podpisujący się pod zdaniem rudej76. [quote]Psy powinny zostać u pseudowłaściciela do czasu zakończenia postępowania dowodowego i uprawomocnienia się wyroku ? Gratuluję praworządności.[/quote] Kajetan, nie czytasz tego co piszę. Piszę o domach stałych, nie o DT. Ponadto przecież psy nie przebywają u właściciela a w schroniskach i hotelach. I może zakończmy off topik. Przydało by się aby teraz ze strony Pogotowia i Straży dla Zwierząt pojawiły się nowe informacje. Bo ja już nie wiem czy zwklekać z zabieraniem innych psów czy śledzić ten wątek. EOT - co do off topiku -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Kajetan, ja myślę, że to nie ruda76 powinna się martwić kto weźmie resztę a raczej prowadzący akcje. Ruda76, wyraziła chęć pomocy w postaci DT i chwała jej za to, bo takie DT przydały by się każdemu psu na dogomanii. To Pogotowie i Straż dla Zwierząt powinni weryfikować komu dać psa na DT. Ja się mogę podpisać jedynie pod tym iż Sandrze nie dałabym psów na DT (moja prywatna opinia po obejrzeniu reportażu, jej udziału w akcji Sevena a także po czytaniu forum). Mnie bardziej w tej akcji cały czas zastanawia na jakiej podstawie można te psy oddawać. Właściciel nie zrzekł się praw. W sumie jeśli sprawa trafi do sądu to mało co facetowi można zarzucić poza brakiem wody. Ok. Trzymał psy w chlewni na łańcuchach - powie, że na łańcuchach dla bezpieczeństwa. Karmił świaniami uwieszony na sznurach - powie, że to po to by nie przyklejała się słoma. Robaki w mięsie - powie, że to przypadek bo przez upał sie zalęgły. Brak wody jest zarzutem postawowym. Pseudohodowla nie jest w PL zabroniona. Troszkę się obawiam, że po tym wszystkim psy i tak do debila wrócą... w sprawie Otwocka było dużo więcej zarzutów i TOZ przegrał. Ale obym się myliła!!! -
[Łódź] Sunieczka w rozmiarze chichuachua ma swoj dom :)
doddy replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Vectra, nie wysyłaj :eviltong: Tylko się na darmo natrudzisz :diabloti: -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Tengusia, ja tak nieśmiało napąknę iż w Twoim bannerze jest mały błąd. Powinno być STOP PSEUDOHODOWLOM a nie pseudohodowlą. ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117158&page=11"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3687/beznazwy3cj6.jpg[/IMG][/URL] -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Pastylka, lista wpłacających musi być przysyłana przez kogoś kto ma dostęp do konta Pogotowia i Straży dla Zwierząt! -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Też o tym myślalałam ale tu musiał by ktoś codziennie podawać listę wpłacających by móc sprawnie obsługiwać aukcje. Napisałam ten tekst z myślą o allegro. Sami wystawiamy czasami takie apele. -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Napisałam krótki tekścik. Możemy go zamieścić z apelami o fundusze ale ważne by ktoś codziennie podawał ile wpłynęło i od kogo, byśmy mogli rozliczać cegiełki. Dnia 24 lipca 2008r. Pogotowie i Straż dla Zwierząt dokonała rozbicia pseudohodowli pitbulli red nose w zachodniopomorskim. Widok jaki zastali inspektorzy oraz ogrom psów był dla wszystkich szokiem. 35 psów trzymanych w chlewni, na łańcuchach, żywiących się martwymi świniakami, bez dostępu do wody, światła. Psy chore, zaniedbane, wyeksploatowane… Szczenięta – część przygotowana do wywozu za granicę, część – niesprzedane „odpady”, z krzywicą… Psy zostały od razu zabrane i przewiezione do schronisk oraz hoteli, w stosunku do właściciela prowadzone jest postępowanie o znęcanie się nad zwierzętami. Jednak to nie koniec gehenny zwierząt… Obecnie, aby móc zająć się w profesjonalny i należyty sposób wszystkim psami potrzebne są duże nakłady finansowe. Psy wymagają sprawdzenia pod kątem adopcyjności, socjalizacji w normalnych warunkach, fachowej opieki. Psy zabrane z pseudohodowli nie noszą znamion, blizn, które wskazywałyby na używanie ich do nielegalnych walk. Były raczej stosowane jako inkubatory, rodzące dwa razy w roku nowe szczeniaki, które następnie właściciel sprzedawał hurtem do Niemiec. Ponieważ człowiek zgotował im ten los, to w naszej gestii leży by tym psom pomóc i dziś. Każdemu z tych psów należy się danie szansy na życie. Szansą jest lepszy byt, godziwe warunki, fachowa opieka. Mamy nadzieję, że choć część psów będzie nadawała się do adopcji. Zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc finansową. Obecnie potrzebne są fundusze na utrzymanie psów. O domy będziemy apelować najwcześniej za kilka miesięcy. Musimy mieć bowiem pewność, że psy te nie będą stanowić zagrożenia dla ludzi. Oby wykorzystały szansę daną od losu, taka jest nasza nadzieja.