Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [quote name='zaba14']a ja czegos takiego nie rozumie, leczenie w schronisku zawsze trwa znacznie dluzej, wiem ze schronisko ma wydawac zdrowe psy, ale jesli ktos sie upiera to wydaje sie je z wnioskiem ze pies chory i nowy wlasciciel podejmuje sie leczenia... :roll:[/quote] Nie na paluchu.
  2. Pati, bullterriery to oczko w głowie dyrektorki i Kory. Ta sunia jest poważnie chora. Nie obejdziesz tego zbytnio, bo nie wydadzą jej póki jej nie wyleczą. A to może potrwac przy jej stanie skóry.
  3. Dominiko, szczerze Ci powiem że nie wiem. Nas nie informują wogóle w sprawie naszych depozytów od roku, więc i my nie wypytujemy. Na chłopski rozum raczej chyba nie mogą Ci udzielić informacji chyba że co do terminu rozprawy.
  4. Uprzejmie informuję, że ja także zagłosowałam i mój głos jest 12. :diabloti: Rufusowa, jak Ci coś potrzeba to pisz kobieto. Coś mówiłaś, że karmy Ci brakuje powoli. Zamówiłam w wygranej Krakvetu tą samą karmę co Ci kupowałam poprzednio, więc będziesz miała bym już nie kupowała.
  5. A czarna Zoja jest jeszcze?
  6. W końcu konkretna kobita przyszła a nie hopsa hopsa :multi: My dołożymy resztę należności za zabieg jako fundacja. Oczywiscie także na fakturkę.
  7. Tak. Kasuję jak muszę wziąć psa w potrzebie, któremu szalona dogomaniaczka nie może pomóc. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG] EOT
  8. Już odpalam bolida - pożyczyłam od Kubicy. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG]
  9. Szukam, szukam innego psiaka już od 29.07. ;) Domeną konkretnych ludzi jest to, że raczej nie interesuje ich współpraca z tymi mniej konkretnymi. Zauważ, że nic się nie dzieje w wątku tu i na astowym forum. Piszesz głównie monologi. Może zastanów się dlaczego. Oby ten biedny Bolton znalazł NORMALNY dom. Tego mu życzę z całego serca.
  10. Ooo to... zajebioście! Ja dziś się dowiedzialam o 2 bullterrierach, 3 amstaffach i 2 pitbullach do oddania. Skrzynka pocztowa normalnie jestem. :p Na drugi raz przywiozę Ci w prezencie lupę gigant :diabloti:
  11. Nie znalazłam cyckonosza na allegro. Jak są to za małe, bo tylko są na yorki z pseudohodowli, bo one podobno teraz bardziej w modzie... Siostra... hmmm... BADANIA DNA TRZA IM ZROBIĆ!!! Oj. Coś na fotkach widać :eviltong:
  12. Mambuszka chuda jest! A to nie zabawa tylko zapasy... bez błota :diabloti:
  13. BIEDRONKA z nużycą i świerzbem dziś pojechala do kliniki do Agi. :multi: Po wyleczeniu, sterylce itd. będzie szukać domu. [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/1443/asty049ht4.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=asty049ht4.jpg][img]http://img514.imageshack.us/img514/1443/asty049ht4.762ef80f28.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img380.imageshack.us/img380/1573/asty041py1.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=380&i=asty041py1.jpg][img]http://img380.imageshack.us/img380/1573/asty041py1.3c17f4b8b0.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/6572/asty044ci4.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=292&i=asty044ci4.jpg][img]
  14. Oni szybko nie zrezygnowali, tylko mają sunie i MUSZĄ mieć wykastrowanego psa. O kastracji Boltona piszę od czasu gdy został pozyskany i nic nie idzie na przód w tym kierunku. Niestety ale pozostaje nam się wyłączyć z tego wątku bo BUDRYSEK zamiast działać tylko pisze: "dzień dobry", "dobranoc" i inne tego typu spamy. Jak by były konkrety już dawno było by po sprawie. Pozdrawiam więc i napiszę w stylu dogomanii: "Hop, hop Boltoniku, niech Ci się przyśni dobry domek, dobranoc itd."
  15. Dwa dni temu byliśmy na wspólnym spacerku z rodziną Tigry - amstaffki niedawno znalezionej (Krees z forum). [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/1473300a162fa3af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/258/41614f1086c4729d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/330/8e6734989c340124.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/257/20ebab9d2e29f7af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/338/449271a31fb3856e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/337/470e8df454c43487.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/330/8aba12ae3b683a7c.jpg[/IMG][/URL]
  16. Zainteresowani Boltonem mają mieszkanie 120m2. Niestety zrezygnowali, bo jest niewykastrowany i napisałam im, że nie wiem kiedy zostanie wykastrowany.
  17. Andzia, my nie korzystamy z hoteli. Zresztą ja nie wierzę w opiekę w hotelach. Jak sobie sama czegos nie zrobię to nie mam pewności, że jest to dobrze. Z hoteli to korzystamy w pilnych przypadkach i tylko na kilka dni lub tygodni.
  18. Dostałam zapytanie od tej rodziny, czy Bolton będzie w niedługim czasie kastrowany?
  19. Szkoda, bo rodzina chciała w weekend pojechać i go poznać. Idę więc pisać do nich mail, że nie jest i szukać dalej.
  20. Czy Bolton jest już wykastrowany? Bo zgłosiła się do nas rodzina z sunią. My niestety nie mamy żadnego wykastrowanego psiaka gotowego do adopcji.
  21. [URL="http://www.rottka.pl"]www.rottka.pl[/URL] Na stronie masz Umowę wolontariacką do przeczytania.
  22. Szkoda że ludzie od bullowatych nie są bardziej obrotni i sklonni do pomocy. Przydało by się więcej DT albo kasy na hotele. A tak to zabieramy co 50 psa w potrzebie...
  23. Jeżeli chip jest w ogólnopolskiej bazie to będą mogli odczytać. Ważne jest tylko by zgłaszać do kilku baz te chipy. Bo jak dotąd nie dorobilismy się jednej sprawnie działającej bazy. [B]Weroniu, napisz na tym i na drugim wątku co oznacza adopcja depozytu, bo ciągle pojawiają się te same pytania i wątpliwości. Warto by określić ludziom na co się porywają i wytłumaczyć. [/B]
×
×
  • Create New...