-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Dominiko, szczerze Ci powiem że nie wiem. Nas nie informują wogóle w sprawie naszych depozytów od roku, więc i my nie wypytujemy. Na chłopski rozum raczej chyba nie mogą Ci udzielić informacji chyba że co do terminu rozprawy.
-
Uprzejmie informuję, że ja także zagłosowałam i mój głos jest 12. :diabloti: Rufusowa, jak Ci coś potrzeba to pisz kobieto. Coś mówiłaś, że karmy Ci brakuje powoli. Zamówiłam w wygranej Krakvetu tą samą karmę co Ci kupowałam poprzednio, więc będziesz miała bym już nie kupowała.
-
A czarna Zoja jest jeszcze?
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
W końcu konkretna kobita przyszła a nie hopsa hopsa :multi: My dołożymy resztę należności za zabieg jako fundacja. Oczywiscie także na fakturkę. -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Tak. Kasuję jak muszę wziąć psa w potrzebie, któremu szalona dogomaniaczka nie może pomóc. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG] EOT -
Już odpalam bolida - pożyczyłam od Kubicy. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG]
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Szukam, szukam innego psiaka już od 29.07. ;) Domeną konkretnych ludzi jest to, że raczej nie interesuje ich współpraca z tymi mniej konkretnymi. Zauważ, że nic się nie dzieje w wątku tu i na astowym forum. Piszesz głównie monologi. Może zastanów się dlaczego. Oby ten biedny Bolton znalazł NORMALNY dom. Tego mu życzę z całego serca. -
Ooo to... zajebioście! Ja dziś się dowiedzialam o 2 bullterrierach, 3 amstaffach i 2 pitbullach do oddania. Skrzynka pocztowa normalnie jestem. :p Na drugi raz przywiozę Ci w prezencie lupę gigant :diabloti:
-
Nie znalazłam cyckonosza na allegro. Jak są to za małe, bo tylko są na yorki z pseudohodowli, bo one podobno teraz bardziej w modzie... Siostra... hmmm... BADANIA DNA TRZA IM ZROBIĆ!!! Oj. Coś na fotkach widać :eviltong:
-
Mambuszka chuda jest! A to nie zabawa tylko zapasy... bez błota :diabloti:
-
BIEDRONKA z nużycą i świerzbem dziś pojechala do kliniki do Agi. :multi: Po wyleczeniu, sterylce itd. będzie szukać domu. [URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/1443/asty049ht4.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=asty049ht4.jpg][img]http://img514.imageshack.us/img514/1443/asty049ht4.762ef80f28.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img380.imageshack.us/img380/1573/asty041py1.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=380&i=asty041py1.jpg][img]http://img380.imageshack.us/img380/1573/asty041py1.3c17f4b8b0.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img292.imageshack.us/img292/6572/asty044ci4.jpg[/img][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=292&i=asty044ci4.jpg][img]
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Oni szybko nie zrezygnowali, tylko mają sunie i MUSZĄ mieć wykastrowanego psa. O kastracji Boltona piszę od czasu gdy został pozyskany i nic nie idzie na przód w tym kierunku. Niestety ale pozostaje nam się wyłączyć z tego wątku bo BUDRYSEK zamiast działać tylko pisze: "dzień dobry", "dobranoc" i inne tego typu spamy. Jak by były konkrety już dawno było by po sprawie. Pozdrawiam więc i napiszę w stylu dogomanii: "Hop, hop Boltoniku, niech Ci się przyśni dobry domek, dobranoc itd." -
Dwa dni temu byliśmy na wspólnym spacerku z rodziną Tigry - amstaffki niedawno znalezionej (Krees z forum). [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/331/1473300a162fa3af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/258/41614f1086c4729d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/330/8e6734989c340124.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/257/20ebab9d2e29f7af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/338/449271a31fb3856e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/337/470e8df454c43487.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/330/8aba12ae3b683a7c.jpg[/IMG][/URL]
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Zainteresowani Boltonem mają mieszkanie 120m2. Niestety zrezygnowali, bo jest niewykastrowany i napisałam im, że nie wiem kiedy zostanie wykastrowany. -
Andzia, my nie korzystamy z hoteli. Zresztą ja nie wierzę w opiekę w hotelach. Jak sobie sama czegos nie zrobię to nie mam pewności, że jest to dobrze. Z hoteli to korzystamy w pilnych przypadkach i tylko na kilka dni lub tygodni.
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie od tej rodziny, czy Bolton będzie w niedługim czasie kastrowany? -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Szkoda, bo rodzina chciała w weekend pojechać i go poznać. Idę więc pisać do nich mail, że nie jest i szukać dalej. -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Czy Bolton jest już wykastrowany? Bo zgłosiła się do nas rodzina z sunią. My niestety nie mamy żadnego wykastrowanego psiaka gotowego do adopcji. -
Szkoda że ludzie od bullowatych nie są bardziej obrotni i sklonni do pomocy. Przydało by się więcej DT albo kasy na hotele. A tak to zabieramy co 50 psa w potrzebie...
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chip jest w ogólnopolskiej bazie to będą mogli odczytać. Ważne jest tylko by zgłaszać do kilku baz te chipy. Bo jak dotąd nie dorobilismy się jednej sprawnie działającej bazy. [B]Weroniu, napisz na tym i na drugim wątku co oznacza adopcja depozytu, bo ciągle pojawiają się te same pytania i wątpliwości. Warto by określić ludziom na co się porywają i wytłumaczyć. [/B]