Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Mirabelka pojechała do nowego domu. Nową sunią w fundacji jest Leila z Zamoscia.
  2. Pastylko, tylko nie wpłacaj na fundacje bo Diva nie jest pod naszą opieką.
  3. LEILA - 2 letnia sunia amstaff, płowa z białymi znaczeniami. Sunia w dniu dzisiejszym trafiła pod opiekę naszej fundacji ze schroniska w Zamościu. Sunia obecnie przebywa w domu tymczasowym. Będzie leczona. Do adopcji po wyleczeniu, sterylizacji, chipowaniu. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/328/e505ba9bb9c29c25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/fad376197f7df097.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/34178b064373ca0c.jpg[/IMG][/URL] A tu po ekspresowym cięciu uszu :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/328/f7c1973879be46d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/49b3ebc06fc1bb63.jpg[/IMG][/URL]
  4. Leila, druga amstaffka jest u naszej znajomej w DT. Założymy jej osobny wątek. Na razie leczenie, sterylka, szczepienia, chip i powoli szukanie domku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10547300#post10547300[/url]
  5. Jakoś z reguły te psy z Łodzi zostają na stałe w DT...
  6. No dobra... koniec tego owijania w bawełnę!!! TOSIA ZOSTAJE NA STAŁE U MARTY :p A teraz możecie się cieszyć. [img]http://emoty.blox.pl/resource/102.gif[/img]
  7. W maju 2009r. Sylwia zacznie marnować sobie życie... czyli wyjdzie za mąż. [img]http://emoty.blox.pl/resource/102.gif[/img]
  8. Tylko nie wystraszcie tej pani.
  9. Jest jeszcze jedno dużo mniej skomplikowane wyjście. Nasza rodzina może nie jechać.
  10. Do ludzi i psów. Podobno warczy na ludzi.
  11. Sylwia, postaram się o jakiegoś faceta. Obiecujem Beata, Ty nie jeździsz na wizyty przed adopcyjne, wiec dla Ciebie nie będzie przystojnych panów. :eviltong: Na to trzeba zapracować. W życiu jak to bywa nie ma nic za darmo. Za mały samochód masz. :diabloti:
  12. Pomyślcie więc o hotelu w którym by się udało od razu wykonać zabieg - Radomsko, Wieliczka. Postaram się Wam znaleźć jakieś hotele gdzie były amstaffy do adopcji.
  13. Ja tylko nieśmiało przypomnę, że przydała by się kastracja Nefera.
  14. Wierzę, że się nie rozmyśli. A na tę drugą cześć wypowiedzi... hmm... mogę jedynie napisać, że nic nie obiecuje. Chyba, że wynajdziesz mi jakiegoś przystojniaka, który powozi Brenkę Irenkę i sam posprząta kłaki po niej zostawione w aucie. Co do pozyskiwania psów - niestety także nic nie obiecuje. Obiecuję jednak jechać do Anity z 2 psami a nie z 3.
  15. Nie wnikaj bo i tak za nami nie trafisz. Nas zrozumie tylko ten, kto pierdylnięty na punkcie bulli jak my. Ty nie lubisz naszych potworków. P.S. Udało mi się wyadoptować Mirabelkę do... oj przystojny był :loveu: ale cóż... zajęty :evil_lol:
  16. Wnikam, bo mam do niej romans. :eviltong:
  17. Ruda, umówiłaś się?
  18. Może w Radomsku gdzie jest nasza Bacardi było by miejsce ale pytanie, czy będziecie płacić (nie chciałabym aby wyszedł klops później) oraz nie wiem czy chcecie go dać tak daleko.
  19. U Państwa z Bielska była wizyta. Na razie z tego co się orientuje są umówieni na poznanie Pompona Agaty.
  20. Tak, na razie w hotelu bo nikt jej nie chce na DT... Nie dziwie się, bo dziewczyny z Częstochowy zapomniały nam powiedzieć, że suka jest agresywna...
  21. Mirabelka jedzie właśnie do nowego domu :multi::multi::multi: Zamieszka u Adriana w Łodzi. Adrian zarejestrował się już na amstaffowym forum i będzie zdawać relacje jak im się wiedzie.
  22. Na Śląsku jest hotel w którym Boksery w Potrzebie trzymają psy. Ogłaszała się ta babka wczoraj czy przed wczoraj na dogomanii.
×
×
  • Create New...