Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Są zdjęcia, więc jest pewne ułatwienie. Z tego co mi dziś Grzegorz przekazał będzie dziś dosyłać konkretne opisy i zdjęcia. Napiszcie może ile dokładnie psów szuka DT. Ile samców, ile suk, ile szczeniąt. Ile psów z 35 ma już DT i czy już do nich dotarły, czy ktoś je zarezerwował? Co się na dziś dzieje z psami? Ile psów jest na hotelach, ile w schroniskach? Czy ktoś na bieżąco może pisać – DT szuka tyle i tyle – psów, suk, szczeniąt. Mam nadzieję, że ogarniecie u kogo są psy i co się z nimi dzieje i się nie pogubią jak te z akcji Otwocka. ;) Mamy deklarację na przyjęcie 6 szczeniąt do Łodzi, gdzie mają zapewnione domy tymczasowe. Mogą przyjeżdżać w każdej chwili. Ja myślę o dorosłych.
  2. Wszystkiego dobrego kochana!
  3. Rozmawiałam z Grzegorzem i pytałam o to. Jego zdaniem są to typowe ofiary pseudohodowli. Psy nie noszą śladów walk.
  4. Tango dziś zamieszkał w Strykowie u Ani. :multi: [quote]Witam, to ja - Tango. Serdecznie wszystkich pozdrawiam z mojego domu. Jestem szczęśliwy [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] a moja Pani jeszcze bardziej [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] (swoim przyjazdem dzisiaj, zrobiłem jej wspaniały imieninowy prezent). Roznosi mnie energia (co pewnie wszyscy wiedzą), biegam jak szalony (a na brak przestrzeni nie narzekam), piję wodę jak smok, chwilowa sjesta i znowu biegam. Niedawno wszamałem obiad (homar to co prawda nie był ale dało się przełknąć). Tubylcy (czyt. koty) nie są już właścicielami tego terenu. Teraz ja tu rządzę! I tak ma być. Jak tylko odbędę sesję, z przyjemnością udostępnię fotosy (chociaż wyglądam ciągle tak samo, tylko tło się zmienia). Biegnę po kolejną serię pieszczot. Odezwę się wkrótce[/quote]
  5. Mamy telefony. Grzegorz miał jeszcze zadzwonić ale nie zadzwonił. Pewnie zajęty tym wszystkim. Ponieważ ja lubię tylko konkretne i przemyślane działanie czekam do niedzieli. Ja niestety nie umieć działać dla sztuki przy żywych zwierzętach. Postaram się pomóc na ile dam radę. Z pewnością możemy zabrać 2 szczeniaki do rudej76. Moze wiecej ale muszę jutro porozmawiać z Sylwią.
  6. A gdzie teraz są psy? Czy są depozytami? Bo na razie szukamy tymczasów w ramach depozytów? Life is brutal... ale wątpie by znalazły się szybko tymczasy dla dorosłych psów bez zdjęć i opisów - choćby wieku. Jeżeli mamy zacząć działać - potrzebujemy konkretów - ile dokładnie psów, ile suk, ile szczeniąt szuka domu. Zdjecia by móc zacząć zbierać fundusze. Zdjęcia by ruszyć z propozycjami DT. Jak będą konkrety to zacznę coś myśleć.
  7. Bea m, zrób raczej podsumowanie ile szczeniaków szuka DT. 2 miesieczne szczeniaki nie muszą już być przy matce. Zresztą znając realia, to nikt suk ze szczeniakiem nie weźmie na DT, raczej same szczylki. Szczeniaki pewnie szybko znajdą DT. Ja tylko mam ogromną prośbę, by weryfikować te DT. Nie filozofią jest umieścić szczeniaka - filozofią jest go umieścić w domu, który się nim zajmie i nie wepchnie go później w byle jakie ręce. Ja na przykład strasznie nie lubie dawać DT szczylkom bo ciężko znaleźć właścicieli, których będę pewna w 100%, że za rok wysterylizują bądź wykastrują psa. Czyli 9 szczeniaków szuka DT? A jak się ma sprawa z dorosłymi psami? Czy są jakieś w złym stanie, np. wymagające leczenia? Czy będą jakieś zdjęcia z opisami? Ile razem jest psów?
  8. Oj czepiasz się szczegółów :eviltong:
  9. Dieta wegetariańska powoduje, że 2 samce żyją w pełnej zgodzie? :razz: Nowa recepta dla schronisk! Przerzucić psy na dietę bezmięsną. :evil_lol:
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/324/a52096d25a30180d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/255/c32bfabbe2ba5458.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/b31171b9c05f5ce7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/324/de8a99b50f6ad264.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/332/01e2839e2dd52ddc.jpg[/IMG][/URL]
  11. Kataryna, napisz mi jak się rusza akcja sterylizacja. Jak z serduszkiem? Może pomyśl jednak nad kastracją Kastrora.
  12. Tengusia, nawet jak byśmy mieli to nie chce brać kolejnego "depozytu" pod naszą opiekę. Od roku czekam na wezwanie w sprawie Sandy i niebardzo cokolwiek wiadomo...
  13. Angel jeśli zbieramy na jakiegoś psa pieniądze to musimy go umieścić w ewidencji a na koniec podpisać umowę adopyjną. Nie mam wpłat z tytułem Diva na koncie fundacyjnym.
  14. Sama czekam na wieści. Bo jak coś to jutro mogli byśmy zamiast do Częstochowy jechać do zachodniopomorskiego. Czekam grzecznie na telefon od Grzegorza.
  15. A czy ona przypadkiem z Hesia nie spi??? :lol:
  16. Do mnie dzwonili wczoraj w nocy znajomi mówiąc o "akcji". Nagrałam się Grzegorzowi na pocztę. Jak dotąd nie oddzwonił ale czekamy. Postaramy się pomóc z naszej strony.
  17. Chodzi o to, że z reguły leżenie na żabę obrazuje, że pies raczej nie ma dysplazji. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/0f26154302a0f757.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/f1ec3cd8c0c160ad.jpg[/IMG][/URL] nowa ciocia, trzeba się trochę poprzytulać:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/6cb4ae650b4933a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/254/584b7a2269b7076c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/254/bfffb663da1ea1a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/253/c0b9f969e3a1032b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/774fd684313b27dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/e2d11d361a323ea8.jpg[/IMG][/URL] tu jej wypociny, szkoda, że nie wyszło żadne w locie:] Leila wysoko skacze [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/253/9f7382b79d22fedf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/be07383c33eae4d3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/4da2ac01c6cc645e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/2a13e2a2f448881e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/b6172a6ae34e87dc.jpg[/IMG][/URL] :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/92048ba59662542b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/253/669a65e2e8e03d7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/1765d3221882f0db.jpg[/IMG][/URL] co suki, kondycji nie macie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/253/ce1f2c4af8e4bbf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/33120a85f5381933.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/3c7831e07435e07f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/a51e5b3f4b8e0cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/e6da404443ec2332.jpg[/IMG][/URL] TURBO [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/feecac45e6f7a09e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/254/6a793716e204f3b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/1fdb0bc6a4cc1014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/5c26bbc61f8773e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/ff9f9b25edd5cf82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/4bb0465b9efb1490.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/e0b74583743a860c.jpg[/IMG][/URL]
  18. Wszystko w porządku. Mirabelka jest teraz na wakacjach w Bielsku Białej.
  19. Tango mieszka w budzie w kojcu. DT odwiózł go w sobotę bo coś z mieszkaniem było nie tak.
  20. Ewa, tu masz link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116779[/URL]
  21. Ja to się zastanawiam czy Mamba by sie zorientowała wogóle, że Franio jest koło niej, na niej itd... Choć może jakby zamieszkała u Ciebie to by się bardziej ruchliwa zrobiła...
  22. Walki psów by były, bo Brenusia też kocha piłeczki (i nie lubi się z obcymi dzielić). Mambę poruszyć do życia...hm... w sumie to nawet śmieszny dowcip Ci wyszedł :evil_lol:
  23. Myślę, że dla Frania Mamba była by najnudniejszą zabawką z dotychczasowych... Ale za to z Breną by w końcu jakiś pies wygrał w bieganiu po piłkę...
  24. Geny ma, prąd Ci podłączą w większej mocy (jak nie to jakiś agregat) i możemy organizować jakieś rollki klikerowe. Jakąś ładną nazwę dla tego nowego sportu musim wymyśleć...
×
×
  • Create New...