-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Są zdjęcia, więc jest pewne ułatwienie. Z tego co mi dziś Grzegorz przekazał będzie dziś dosyłać konkretne opisy i zdjęcia. Napiszcie może ile dokładnie psów szuka DT. Ile samców, ile suk, ile szczeniąt. Ile psów z 35 ma już DT i czy już do nich dotarły, czy ktoś je zarezerwował? Co się na dziś dzieje z psami? Ile psów jest na hotelach, ile w schroniskach? Czy ktoś na bieżąco może pisać – DT szuka tyle i tyle – psów, suk, szczeniąt. Mam nadzieję, że ogarniecie u kogo są psy i co się z nimi dzieje i się nie pogubią jak te z akcji Otwocka. ;) Mamy deklarację na przyjęcie 6 szczeniąt do Łodzi, gdzie mają zapewnione domy tymczasowe. Mogą przyjeżdżać w każdej chwili. Ja myślę o dorosłych. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Wszystkiego dobrego kochana! -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Grzegorzem i pytałam o to. Jego zdaniem są to typowe ofiary pseudohodowli. Psy nie noszą śladów walk. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tango dziś zamieszkał w Strykowie u Ani. :multi: [quote]Witam, to ja - Tango. Serdecznie wszystkich pozdrawiam z mojego domu. Jestem szczęśliwy [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] a moja Pani jeszcze bardziej [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] (swoim przyjazdem dzisiaj, zrobiłem jej wspaniały imieninowy prezent). Roznosi mnie energia (co pewnie wszyscy wiedzą), biegam jak szalony (a na brak przestrzeni nie narzekam), piję wodę jak smok, chwilowa sjesta i znowu biegam. Niedawno wszamałem obiad (homar to co prawda nie był ale dało się przełknąć). Tubylcy (czyt. koty) nie są już właścicielami tego terenu. Teraz ja tu rządzę! I tak ma być. Jak tylko odbędę sesję, z przyjemnością udostępnię fotosy (chociaż wyglądam ciągle tak samo, tylko tło się zmienia). Biegnę po kolejną serię pieszczot. Odezwę się wkrótce[/quote] -
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
doddy replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Czytałam. /10 znaków/ -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Mamy telefony. Grzegorz miał jeszcze zadzwonić ale nie zadzwonił. Pewnie zajęty tym wszystkim. Ponieważ ja lubię tylko konkretne i przemyślane działanie czekam do niedzieli. Ja niestety nie umieć działać dla sztuki przy żywych zwierzętach. Postaram się pomóc na ile dam radę. Z pewnością możemy zabrać 2 szczeniaki do rudej76. Moze wiecej ale muszę jutro porozmawiać z Sylwią. -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
A gdzie teraz są psy? Czy są depozytami? Bo na razie szukamy tymczasów w ramach depozytów? Life is brutal... ale wątpie by znalazły się szybko tymczasy dla dorosłych psów bez zdjęć i opisów - choćby wieku. Jeżeli mamy zacząć działać - potrzebujemy konkretów - ile dokładnie psów, ile suk, ile szczeniąt szuka domu. Zdjecia by móc zacząć zbierać fundusze. Zdjęcia by ruszyć z propozycjami DT. Jak będą konkrety to zacznę coś myśleć. -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Bea m, zrób raczej podsumowanie ile szczeniaków szuka DT. 2 miesieczne szczeniaki nie muszą już być przy matce. Zresztą znając realia, to nikt suk ze szczeniakiem nie weźmie na DT, raczej same szczylki. Szczeniaki pewnie szybko znajdą DT. Ja tylko mam ogromną prośbę, by weryfikować te DT. Nie filozofią jest umieścić szczeniaka - filozofią jest go umieścić w domu, który się nim zajmie i nie wepchnie go później w byle jakie ręce. Ja na przykład strasznie nie lubie dawać DT szczylkom bo ciężko znaleźć właścicieli, których będę pewna w 100%, że za rok wysterylizują bądź wykastrują psa. Czyli 9 szczeniaków szuka DT? A jak się ma sprawa z dorosłymi psami? Czy są jakieś w złym stanie, np. wymagające leczenia? Czy będą jakieś zdjęcia z opisami? Ile razem jest psów? -
Oj czepiasz się szczegółów :eviltong:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Dieta wegetariańska powoduje, że 2 samce żyją w pełnej zgodzie? :razz: Nowa recepta dla schronisk! Przerzucić psy na dietę bezmięsną. :evil_lol: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/324/a52096d25a30180d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/255/c32bfabbe2ba5458.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/b31171b9c05f5ce7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/324/de8a99b50f6ad264.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/332/01e2839e2dd52ddc.jpg[/IMG][/URL]
-
Abi zamieszkała w DT ;)) Wciąż leczona, ale wkońcu szczęśliwa ;)
doddy replied to Angel_'s topic in Już w nowym domu
Kataryna, napisz mi jak się rusza akcja sterylizacja. Jak z serduszkiem? Może pomyśl jednak nad kastracją Kastrora. -
Tengusia, nawet jak byśmy mieli to nie chce brać kolejnego "depozytu" pod naszą opiekę. Od roku czekam na wezwanie w sprawie Sandy i niebardzo cokolwiek wiadomo...
-
Diva-Suczka mix amstaffa!Stan ciężki! JUŻ W NOWYM DOMU!:))))
doddy replied to Lorien:)'s topic in Już w nowym domu
Angel jeśli zbieramy na jakiegoś psa pieniądze to musimy go umieścić w ewidencji a na koniec podpisać umowę adopyjną. Nie mam wpłat z tytułem Diva na koncie fundacyjnym. -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Sama czekam na wieści. Bo jak coś to jutro mogli byśmy zamiast do Częstochowy jechać do zachodniopomorskiego. Czekam grzecznie na telefon od Grzegorza. -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
A czy ona przypadkiem z Hesia nie spi??? :lol: -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
doddy replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Do mnie dzwonili wczoraj w nocy znajomi mówiąc o "akcji". Nagrałam się Grzegorzowi na pocztę. Jak dotąd nie oddzwonił ale czekamy. Postaramy się pomóc z naszej strony. -
[Fundacja AST] LEILA - AMSTAFFKA z zamojskiego schroniska MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Chodzi o to, że z reguły leżenie na żabę obrazuje, że pies raczej nie ma dysplazji. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/0f26154302a0f757.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/f1ec3cd8c0c160ad.jpg[/IMG][/URL] nowa ciocia, trzeba się trochę poprzytulać:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/6cb4ae650b4933a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/254/584b7a2269b7076c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/254/bfffb663da1ea1a8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/253/c0b9f969e3a1032b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/774fd684313b27dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/e2d11d361a323ea8.jpg[/IMG][/URL] tu jej wypociny, szkoda, że nie wyszło żadne w locie:] Leila wysoko skacze [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/253/9f7382b79d22fedf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/be07383c33eae4d3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/4da2ac01c6cc645e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/2a13e2a2f448881e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/b6172a6ae34e87dc.jpg[/IMG][/URL] :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/92048ba59662542b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/253/669a65e2e8e03d7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/1765d3221882f0db.jpg[/IMG][/URL] co suki, kondycji nie macie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/253/ce1f2c4af8e4bbf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/33120a85f5381933.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/3c7831e07435e07f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/a51e5b3f4b8e0cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/e6da404443ec2332.jpg[/IMG][/URL] TURBO [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/feecac45e6f7a09e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/254/6a793716e204f3b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/1fdb0bc6a4cc1014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/5c26bbc61f8773e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/ff9f9b25edd5cf82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/4bb0465b9efb1490.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/e0b74583743a860c.jpg[/IMG][/URL] -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Wszystko w porządku. Mirabelka jest teraz na wakacjach w Bielsku Białej. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tango mieszka w budzie w kojcu. DT odwiózł go w sobotę bo coś z mieszkaniem było nie tak. -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
doddy replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
Ewa, tu masz link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116779[/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ja to się zastanawiam czy Mamba by sie zorientowała wogóle, że Franio jest koło niej, na niej itd... Choć może jakby zamieszkała u Ciebie to by się bardziej ruchliwa zrobiła... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Walki psów by były, bo Brenusia też kocha piłeczki (i nie lubi się z obcymi dzielić). Mambę poruszyć do życia...hm... w sumie to nawet śmieszny dowcip Ci wyszedł :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Myślę, że dla Frania Mamba była by najnudniejszą zabawką z dotychczasowych... Ale za to z Breną by w końcu jakiś pies wygrał w bieganiu po piłkę... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
doddy replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Geny ma, prąd Ci podłączą w większej mocy (jak nie to jakiś agregat) i możemy organizować jakieś rollki klikerowe. Jakąś ładną nazwę dla tego nowego sportu musim wymyśleć...