Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Obroża elektryczna :diabloti: A tak serio to może obroża wibracyjna. Ja juz doszłam do tego, że Mirabelka zostaje grzeczniutko sama w domu. Zostaje już sama też przy otwartych drzwiach tarasowych. A wszystko to dlatego, że wczoraj i dziś był pracowity dzień pt. sprzątanie w kojcach. Co się równało z tym, że robiła kilka km dla samego chodzenia za mną. W nocy padła i śpi do teraz. Dziś jest powtórka z rozrywki i po prostu Mirabelka siedzi na tarasie i czeka aż wróce bo po co ma sie wysilać i łazić za mną. Zadziałała olewka i zmęczenie psa. Dziś też ani raz nie wcelowała w żadnego psa. P.S. Nastusia, pani nawet nie odpisała na gg - możesz jej podać mój nr tel: 0 501 797 018 P.S. Szczurosława, okazało się ze wczoraj dzwoniłam do tej kobiety ale nie odbierała, dziś dzwoniłam kilka razy i też nie odbiera.
  2. Dziś Beata bubu ma sprawdzic pana z Bielska.
  3. Do oczu dostaje maść i krople. Miesięcznie koszt 10zł. [URL]http://www.allegro.pl/item399254003_pitbull_focus_szuka_prawdziwego_domu.html[/URL]
  4. Ogłaszany jest w internecie (na ok. 50 portalach) w gazetach warszawskich i opolskich ale... nikt nigdy nie był go na żywo oglądać.
  5. Tego to ja nie chce, bo brzydki. Chce Nitro!
  6. A sprezentujesz mi? Plose!
  7. Sunia jest pod opieką fundacji AST, więc nie ma możliwości by trafiła do adopcji bez zabiegu.
  8. A co to za Dodge tam stoi? Ja chce Nitro. :placz:
  9. Nie za mało chudych zdjęć? :lol:
  10. Już przez telefona ześmy obgadały.
  11. Dorothy miała sprawdzać już ten dom bo Pan dzwonił takze o Bossa od rudej76. Pan chce pojeździc po Śląsku i dobrac psa z którym suczka najbardziej sie dogada. W Krakowie ma oglądać Pompona.
  12. Andzia, zrób allegro z mniej uśmiechniętymi fotkami :) Będą 2. Tekst weź z mojej jak nie masz weny twórczej.
  13. Ja też czytam ale jak nie mam nic do dodania to sie nie udzielam.
  14. Amstaffka ta sama. Niestety nie mam dokładnych informacji bo urząd gminy rozmawiał z Beata a nie ze mna, że odnalazł się właściciel.
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/ac1365b2252c55b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/e4508119dbf8e052.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/ffa03c0fe8c56cf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/6656cd489c38b72b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/248/13a9b3767ae2ee1a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Selket, jak zwykle dzięki wielkie. :multi: Mirabelka właśnie mi dzielnie towarzyszy przy sprzątaniu garażu - zjada jakieś kulki karmy jak się rozsypała. A jak sprzątałam w kojcu to piękny dołek wykopała. :evil_lol:
  17. Super. Mirabelka już po sterylce i w sumie jest gotowa do adopcji. Przeslij mi jej nr gg.
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/246/c4622647b687a773.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/247/07531ae4a876b567.jpg[/IMG][/URL] I portret rodzinny :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/246/edd8474206dc2a8f.jpg[/IMG][/URL]
  19. Andzia skłamczyłaś o suniach z Zamościa. Płowa sunia - nie wiadomo czy po ciaży czy w trakcie. Pręguska - po ciąży - urodziła w schronisku jakiś tydzień temu. Szczeniaki uśpiono.
  20. Dziękuje :multi: Tanguś niestety w kojcu sam. :-(
  21. Mirabelosława potrzebuje domu na już. Niestety po zdjęciu szwów wyląduje w kojcu. Mirabelka uwielbia ludzi, jest wpatrzona we właściciela jak w obraz. Objęła sobie, że jestem jej przewodnikiem i eliminuje moje suki. Ona nie jest agresywna do zwierząt o ile one nie chcą do mnie podejść itp. Traktuje ją dużo niżej niż swoje psy od samego początku jak trafiła. Jednak Mirabelka dużo gorzej CS-uje, co jest podyktowane głuchotą w dużej mierze. Sunia jest kochana, najlepiej by siedziała koło czlowieka, tuż obok. Wytępiliśmy wycie jak zostaje sama, więc nie będzie już sprawiać problemów nowemu właścicielowi. Tak więc Mirabelka może mieszkać i w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem - ważne by w domu a nie w budzie. Na ogrodzie boi się zostać sama, biega nerwowo wokół domu (musi się przyzwyczaić po prostu).
  22. Moje ogłoszenia to tylko kropla w morzu potrzeb. Dziewczyny ze schroniska - ogłaszajcie Mirabelkę. Zabraliśmy Mirabelkosławę na nasze barki, pokryliśmy koszty sterylizacji ale pomóżcie chociaż w ogłoszeniach. To nic nie kosztuje - poza chęciami.
  23. Weronia, jeśli będzie dzwonił ktoś sensowny ale nie nadający się dla Rudego, odsylaj proszę do nas - zawsze znajdziemy jakiegoś pasującego bullowatego.
  24. Edit. Ugryzłam się w język. Fajny tekst i jak Wam się podoba to najważniejsze.
×
×
  • Create New...