-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Obroża elektryczna :diabloti: A tak serio to może obroża wibracyjna. Ja juz doszłam do tego, że Mirabelka zostaje grzeczniutko sama w domu. Zostaje już sama też przy otwartych drzwiach tarasowych. A wszystko to dlatego, że wczoraj i dziś był pracowity dzień pt. sprzątanie w kojcach. Co się równało z tym, że robiła kilka km dla samego chodzenia za mną. W nocy padła i śpi do teraz. Dziś jest powtórka z rozrywki i po prostu Mirabelka siedzi na tarasie i czeka aż wróce bo po co ma sie wysilać i łazić za mną. Zadziałała olewka i zmęczenie psa. Dziś też ani raz nie wcelowała w żadnego psa. P.S. Nastusia, pani nawet nie odpisała na gg - możesz jej podać mój nr tel: 0 501 797 018 P.S. Szczurosława, okazało się ze wczoraj dzwoniłam do tej kobiety ale nie odbierała, dziś dzwoniłam kilka razy i też nie odbiera. -
Dziś Beata bubu ma sprawdzic pana z Bielska.
-
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Do oczu dostaje maść i krople. Miesięcznie koszt 10zł. [URL]http://www.allegro.pl/item399254003_pitbull_focus_szuka_prawdziwego_domu.html[/URL] -
FOCUS - pitbull - ofiara Krzyczek Pieniążek - MA SUPER DOMEK!!!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ogłaszany jest w internecie (na ok. 50 portalach) w gazetach warszawskich i opolskich ale... nikt nigdy nie był go na żywo oglądać. -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Tego to ja nie chce, bo brzydki. Chce Nitro! -
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
A sprezentujesz mi? Plose! -
Sunia jest pod opieką fundacji AST, więc nie ma możliwości by trafiła do adopcji bez zabiegu.
-
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
doddy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
A co to za Dodge tam stoi? Ja chce Nitro. :placz: -
Nie za mało chudych zdjęć? :lol:
-
Już przez telefona ześmy obgadały.
-
Dorothy miała sprawdzać już ten dom bo Pan dzwonił takze o Bossa od rudej76. Pan chce pojeździc po Śląsku i dobrac psa z którym suczka najbardziej sie dogada. W Krakowie ma oglądać Pompona.
-
Andzia, zrób allegro z mniej uśmiechniętymi fotkami :) Będą 2. Tekst weź z mojej jak nie masz weny twórczej.
-
Ja też czytam ale jak nie mam nic do dodania to sie nie udzielam.
-
Znaleziono AMSTAFFKĘ ze schroniskowym tatuażem -WŁAŚCICIEL ODNALEZIONY
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Amstaffka ta sama. Niestety nie mam dokładnych informacji bo urząd gminy rozmawiał z Beata a nie ze mna, że odnalazł się właściciel. -
Znaleziono AMSTAFFKĘ ze schroniskowym tatuażem -WŁAŚCICIEL ODNALEZIONY
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tigre odebrał właściciel. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/ac1365b2252c55b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/247/e4508119dbf8e052.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/ffa03c0fe8c56cf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/6656cd489c38b72b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/248/13a9b3767ae2ee1a.jpg[/IMG][/URL] -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Selket, jak zwykle dzięki wielkie. :multi: Mirabelka właśnie mi dzielnie towarzyszy przy sprzątaniu garażu - zjada jakieś kulki karmy jak się rozsypała. A jak sprzątałam w kojcu to piękny dołek wykopała. :evil_lol: -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Super. Mirabelka już po sterylce i w sumie jest gotowa do adopcji. Przeslij mi jej nr gg. -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/246/c4622647b687a773.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/247/07531ae4a876b567.jpg[/IMG][/URL] I portret rodzinny :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/246/edd8474206dc2a8f.jpg[/IMG][/URL] -
Babe i Barbie vel Lalka czyli dwa stare ale jare amstaffy :D
doddy replied to sucha's topic in Foto Blogi
Andzia skłamczyłaś o suniach z Zamościa. Płowa sunia - nie wiadomo czy po ciaży czy w trakcie. Pręguska - po ciąży - urodziła w schronisku jakiś tydzień temu. Szczeniaki uśpiono. -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuje :multi: Tanguś niestety w kojcu sam. :-( -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Mirabelosława potrzebuje domu na już. Niestety po zdjęciu szwów wyląduje w kojcu. Mirabelka uwielbia ludzi, jest wpatrzona we właściciela jak w obraz. Objęła sobie, że jestem jej przewodnikiem i eliminuje moje suki. Ona nie jest agresywna do zwierząt o ile one nie chcą do mnie podejść itp. Traktuje ją dużo niżej niż swoje psy od samego początku jak trafiła. Jednak Mirabelka dużo gorzej CS-uje, co jest podyktowane głuchotą w dużej mierze. Sunia jest kochana, najlepiej by siedziała koło czlowieka, tuż obok. Wytępiliśmy wycie jak zostaje sama, więc nie będzie już sprawiać problemów nowemu właścicielowi. Tak więc Mirabelka może mieszkać i w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem - ważne by w domu a nie w budzie. Na ogrodzie boi się zostać sama, biega nerwowo wokół domu (musi się przyzwyczaić po prostu). -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Moje ogłoszenia to tylko kropla w morzu potrzeb. Dziewczyny ze schroniska - ogłaszajcie Mirabelkę. Zabraliśmy Mirabelkosławę na nasze barki, pokryliśmy koszty sterylizacji ale pomóżcie chociaż w ogłoszeniach. To nic nie kosztuje - poza chęciami. -
Rudy - młody pitbull red nose z Przyborówka... MA DOM
doddy replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Weronia, jeśli będzie dzwonił ktoś sensowny ale nie nadający się dla Rudego, odsylaj proszę do nas - zawsze znajdziemy jakiegoś pasującego bullowatego. -
Amstafka Perła - wycieńczona i porzucona. Dzisaij pojechała do wojego domu.
doddy replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Edit. Ugryzłam się w język. Fajny tekst i jak Wam się podoba to najważniejsze.