-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Selket, dziękujemy :loveu: Ja właśnie ogłaszam nasze wszystkie potworki na różnych portalach. Jak ktoś ma chwilę czasu, proszę pomóżcie w ogłaszaniu. -
FOCUS - pitbull w wieku ok. 3 lat. Wykastrowany. Focus zostal zabrany przez naszą fundację w grudniu 2007r. Do dziś nie znalazł domu... Jest psem łagodnym ale... ma powybijaną część zębów, uraz rogówki oka. Przebywa w Opolu i szuka domu. 0 501 797 018 W schronisku: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/73/994eed3b73904eed.jpg[/img][/URL] W DT: [img]http://www.specarmory.com/ch%b3opaki/DSC_6102.jpg[/img]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki kochana za pomoc z bazarkami. Kochani, potrzebna znowu pomoc... tym razem konkretna w postaci DT. Szukam DT dla Mirabelki albo dla amstaffki z Zamościa. Jak ktoś woli sprawdzonego psa - to Mirabelka, jak godzi się wziąć w ciemno to sunia z Zamościa. W schronisku w Zamościu są 2 amstaffki. Obie ofiary pseudohodowli... Wyglądają tragicznie. Jedna już urodziła w schronisku... druga... właśnie nie wiadomo czy właśnie po porodzie czy przed... Ta jest po porodzie: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images25.fotosik.pl/245/840b9d9beb87d4bc.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images29.fotosik.pl/245/1d211980626e8cd9.jpg[/img][/URL] A ta jest niewiadoma: [URL=www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/317/1c2df28709b48f06.jpg[/img][/URL] -
Pani z Chrzanowa dzwoniła nawet o kilka amstaffów ale się nie dziw, bo kazaliśmy się jej orientować i dopytywać o psiaki. Ponieważ uznałam, że Bolton jest dobrym kandydatem dałam dziewczynom z Żywca namiary na Panią.
-
Amstafka Perła - wycieńczona i porzucona. Dzisaij pojechała do wojego domu.
doddy replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/245/840b9d9beb87d4bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/243/ceda6c875fdb43d0.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/315/373a5afa17fcf3d7.jpg[/img][/URL] -
Alicjo, tak.
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Pomóżcie w ogłaszaniu Mirabelki. Ja na razie ogłosiłam ją tu: [URL]http://4lapy.pl/ogloszenia/[/URL] O/P B (w dziale adopcje) R [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/zwierzeta_638.html[/URL] O B R (1,22zł) [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] O/P B [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/URL] O B/P [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/URL] O/P B [URL]http://www.czworonogi.eu/[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL] O B [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] O B R [URL]http://www.etablica.com/[/URL] O B [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] O B [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] O B/P R [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] O B [URL]http://www.kupiepsa.pl[/URL] O B R [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20010,0.asp[/URL] O/P (trzeba wpisać w wyszykiwanie "przyjmę") B [URL]http://www.mojpupil.pl/[/URL] O B R [URL]http://www.oferta.com.pl/[/URL] O B/P [URL="http://www.ofertownia.pl/"]www.ofertownia.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/[/URL] O B [URL]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/[/URL] O/P B/P [URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/URL] O B R [URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/?rodz=psy[/URL] O B [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] O B [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] -
Pani z Chrzanowa będzie już sprawdzana przez Ade - jeje.
-
Jaka Ty urocza. Pani to miała psa... kieeedyś jamnika. Miała 2 koty ale jeden został uśpiony bo zwariował jak mąż na misje wyjechał. Więc teraz ostał się jednen kotek. I to tyle doświadczeń pani z dobermanami, amstaffami (Asi mówiła, że miała bokserke). Aga powiedziała mi, że pani kota kocha. Ale chyba do końca w głowie nie wszystko ok. :lol:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pani jest rzeczywiście znana w Bartoszycach :evil_lol: I nawet zgadza się, że pracuje w tv i że mąż jest na misji. ;) Sasha ją odwiedzi w poniedziałek. Co Wam pani mówiła, że jakiego miała pieska? Czy wspominała coś o kotach?
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Wysyłam Ci więc pw. -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Warszawa./10 znaków/ -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fundacja-ast.pl"]www.fundacja-ast.pl[/URL] -
W Bartoszycach nie ma tv.
-
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Jak Bolton do bardzo małych dzieci? Mógłby być z 1,5 rocznym dzieckiem? -
[CK] GOLIAT_piękny AMSTAFF __POJECHAŁ DZISIAJ DO NOWEGO DOMKU!!
doddy replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
Dałam Wasz nr tel Pani z Chorzowa szukającej amstaffa. Tylko ast musi być łagodny do małych dzieci. Pani ma 1,5 roczne dziecko. -
Pani z Bartoszyc dzwoniła 3 tyg temu o bokserkę. Coś naciągana ta pani coraz bardziej...
-
Jeżeli pani jest znana w Bartoszycach to wystarczy byscie miały jej nazwisko a wszystko mogę Wam sprawdzić. Ja akurat mam bardzo dobrych znajomych w dużej ilości w tym miasteczku. Niestety nam się pani ani razu nie przestawiła, pomimo iż podpisywałam się jej w każdym mailu z imienia i nazwiska. Normalnego człowieka skłoniło by to do podpisania maila.
-
Tak się zakochała biedulka, że aż w tej miłości "przypadkiem" wysyłała ok. 10 maili do naszej fundacji pytając o 2 psy. Zarazem chyba nie do końca pamiętając, że jeszcze wczoraj pisała do mnie o Focusa.
-
Tak, ten sam.
-
Pani z Bartoszyc napisała do mnie dziś o Tośkę. :evil_lol: Wczoraj pisała o Focusa. Nadal prosi o dowiezienie. Wytłumaczyłam jej czemu nie dowozimy psów, że to oni muszą przyjechać zobaczyć psa, choć przejść się z nim na spacer, zobaczyć jak reaguje na pieski, kotki, ludzi, na nich, porozmawiać kiedy pies robi to i to. Zarazem powiedziałam, że zarówno Focus jak i Tosia świetnie z nimi pojadą pociągiem. Pani dwa razy napisała mi w mailu, że ona nie ma środków lokomocji... Pani ma 31 lat, ma męża i 10 - letnie dziecko. Mi najbardziej nie pasuje to że mało interesuje się jak ten dorosły pies się zachowuje... najważniejsze by dowieźć... Ma dziecko a ani razu o zachowanie psa do dziecka nie spytała... Myślę, że wynika to pewnie z niewiedzy a nie ze złych intencji ale jak dla mnie mało do tej pani dociera z tego co piszę... a równa się to z tym, że ja się obawiam o moje psy by tak jechały w ciemno...
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/315/cfebde52f800c2b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/92b6c2e1fd59254f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/7de84b0800880dd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/245/306411ed67c857d9.jpg[/IMG][/URL]
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Po krótce o Mirabelosławie. Sunia jest malutka, drobniutka, sięga przed kolano. Wygląda na sunię domową. Dobrze chodzi po schodach, nie boi się przechodzenia w drzwiach itp. W domu ciągnie ją na łóżko, ale na razie ma zakaz. Szybko się uspokaja w domu i grzecznie leży obok nóg człowieka. W klatce nie ma mowy by została na 5min bo wyje, jojczy itd. Zostawiona sama w domu wyje i szczeka, że ją słychać 2 bloki dalej. Na smyczy ciągnie jak parowóz. Jest szczekliwa. Do psów... hmmm niby łagodna ale Brene przekasowała 3 razy. Brena się nawet nie zorientowała, że ta chciała ją złapać ale próbuje (i na spacerze i w domu). Mamby nie rusza ale to pewnie dlatego, że Mamba chyba jeszcze nawet nie wstała z posłania odkąd ona jest (dziś było kąpu kąpu, więc dla Mamby to obraza na jakieś 2 tyg). Mirabelka też wykąpana - w wannie stała super spokojnie. Spłynęła z niej tona błota. Dobrze podróżuje. Cieszy się strasznie do wszystkich na dworze, szczególnie do dzieci. -
To bedzie :p