Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Bardzo się cieszę, że wreszcie i ona znalazła dom. Życzymy nowym właścicielom wszystkiego naj!
  2. Ponieważ Nerd, u nas zwany Toudim nie miał swojego tematu na forum wstawiam jego niedzielne fotki tu na wątek. Jak widać Nerdzik ma się świetnie! Uwielbia kąpiele (z kąpieli fotki będą pewnie jutro), uwielbia się bawić z psami i biegać za patykiem. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/9cbc52fc75c276b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/1553f0dd9f1fb2a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/d2d4031b24cfe662.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/c339523c35d7fa56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/4cda178f4c3b7741.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/0ad4a39aa69ebf35.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/7288a44c123cd10f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/1a9477fef2caa416.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/54f710bff8e774d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/fa6745eeb2cf6c47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/8d40b980f823d2c7.jpg[/IMG][/URL]
  4. Monia 82 z niebieskiego forum dzwoniła do nas, że ma jakiś domek dla szczeniaczka. Może warto się z nia skontaktować i sprawdzić, czy to sensowy dom. Może będą zainteresowani szkrabem.
  5. Od dłuższego czasu się zastanawiam, czy Feta szuka domu... ale teraz już nie mam wątpliwości, że swój dom to ona ma od kiedy trafiła do DT. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/5e384c5b402fe203.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/ad16a972c90d775f.jpg[/IMG][/URL] Więcej cudnych fotek wieczorkiem, jak wrócę. Dziękujemy fotografom po raz setny. :shiny:
  6. Ci ludzie od rottków, astów to często dzwonią o bullowate. Do mnie o kilka psów dzwonili.
  7. Jak zwykle stokrotne dzięki. :loveu: Daj znać, to doślę Ci teksty.
  8. Może ktoś zechce nam pomóc w ogłaszaniu psiaków?
  9. Magda, co z chętnymi do adopcji Wenus z Warszawy?
  10. Negrę będziemy zabierać po 5.10. Jak zgramy transport, oczywiście uprzedzimy. Jak sunia będzie sterylizowana 3-4, to najwcześniej pewnie będziemy ją mogli zabrać 8-9, aby doszła do siebie po zabiegu i by nie doszło do krwotoku.
  11. Od Czaczy to wzroku oderwać nie można. Jest tak śliczna i wpatrzona w swoich właścicieli, że aż miło patrzeć.
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/bffcf5823b250c5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/0ed6cf62405f4eca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/b5336cd75e67b644.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/688554c5f1b12898.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/44c1eb70885eccf5.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/09f1ea4d91a400e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/e2a05311b47077b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/3ff58f3e754a849d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/cfc9ab7f8160783b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/86fdfe4e28131efb.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/254bd345ecb2fb1f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/b891ebb879e334f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/44bbd601c1716e39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/540/d42c10de96176310.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/f02571f6cac083c3.jpg[/IMG][/URL]
  15. Fotka przez którą oplułam monitor. :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/99/3b260d524f71bcbe.jpg[/IMG][/URL]
  16. Oczywiście pojedziemy po sunię jak wcześniej pisaliśmy. Z naszej strony nic się nie zmienia. Czekamy na decyzję schroniska. Jeśli sunia będzie sterylizowana np. 5.10. to odbierzemy ją kilka dni później. Dla dobra i życia suni, nie będziemy jej wieźć 500km w dzień lub dwa po operacji.
  17. Dziękować. :loveu: Właśnie je wrzucałam na serwer.
  18. Wczorajsza gwiazda, czyli nietoperz Czacza: [img]http://img39.imageshack.us/img39/6893/czacza1.jpg[/img] Dzięki Ina!
  19. Raczej dwa mini pitbulle z ADHD i jednego olbrzyma w stylu gęsi. :evil_lol:
  20. Arvenka śmiesznota trafiła do DT do Marty Uranowej. :loveu: Sprawdzimy jak niunia odnajdzie się w mieście oraz czy psy Marty nie będą chciały jej kilim. :evil_lol: To pierwsza sunia u Marty na DT, bo Marta ma bardzo waleczną sunię i obawiamy się jak dziewczyny się dogadają. Jutro Ina wstawi pewnie fotki Arvenki z dzisiaj. Ja jedyne co mogę powiedzieć, to tyle że Arvenka bardzo się rozkręciła i jest super wesoła i aktywna. Taki malutki pitbull sportowy z niej.
  21. Czy są jakieś kryteria, aby sunia załapała się na sterylkę? Czy to może być także samiec? Czy może to być psiak pod opieką Fundacji, schroniska, organizacji, czy musi być w rękach prywatnej osoby? Napiszcie coś więcej. :)
  22. Byłam, widziałam i powtórnie się zakochałam. :loveu: Jestem W SZOKU nadal i nawet nie wiem jak wyrazić swoje achy, ochy! Czacza wygląda tak pięknie, że żałujcie narody że nie udało Wam się adoptować takiego skarba. Fotki będą w kalendarzu. :eviltong: Więc musicie kupić aby zobaczyć. :eviltong: A tak serio, to fotki w wolnej chwili jak ciocia Blue.berry obrobi, to wstawi.
  23. My braliśmy suki ze schroniska i żadna z nich nie była wysterylizowana. Pierwszy raz napotykamy na jakiekolwiek problemy ze strony schroniska.
×
×
  • Create New...