Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Nasz kochany Jacunio czyli Arni. Wrzesień 2007 [img]http://img406.imageshack.us/img406/6022/p1010007smalldc5.jpg[/img] Nasz Jacunio teraz Arni, odwiedził nas w niedzielę. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/fab25ee38d9e9dd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/b3d753ab8d26cb4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/1a8acf95f107e029.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/52b56c7e111c1600.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/ea7e7d8df0034cf5.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/f189e0ec2b6910d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/780a81e35814ea97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/e06e846334e5092b.jpg[/IMG][/URL]
  3. Arniś niedzielną porą: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/fab25ee38d9e9dd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/b3d753ab8d26cb4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/1a8acf95f107e029.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/52b56c7e111c1600.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/ea7e7d8df0034cf5.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ciotki, to powoli staje się normalna cena... u nas też 500-600zł.
  5. Właśnie robimy włoską kolację z tytułu Praliny :loveu: Hmmm pilnować bazarku... wysyłać? UPS!!!! Karolina, ratuj!!! Ty tak dobrze wysyłasz, nie chcesz wysyłać i tabliczek? Pliiiiisssss Ja wolę gówna sprzątać! :)
  6. Założyłam Adelce wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/urocza-domowa-amstaffka-adelka-po-szkoleniu-pt-szuka-super-domu-147903/[/url]
  7. Dzisiaj do domku pojechała Pralinka vel Sralinka. :loveu: Dzięki Ab-Agnieszce za sprawdzenie nowych właścicieli. Jutro jadę do Magdy po Adelkę. Muszę ją zabrać z hotelu aby zmniejszyć koszty na następny miesiąc, więc wezmę ją do siebie na DT. W tym miesiącu zabrakło nam 1000zł na zapłacenie hoteliku. :placz: I tak mamy upust bo nie płacimy za Torę a i za Zeldę Magda nic w tym miesiącu nie chce.
  8. Doszła wpłata od Kasi&Riki w kwocie 21,90zł za bazarek. :)
  9. Pralinka właśnie wyruszyła w długą podróż do lepszego życia, bo teraz będzie mieć swój własny dom. Jestem z jednej strony strasznie szczęśliwa, że znalazła taki dom, czyli obeznany w belgach, mający belgi a z drugiej strony polubiłam Sralinkę i dziwnie będzie bez niej (ostatnio mieliśmy dużo szczęśliwych chwil aniżeli jeszcze 2 tyg. temu). Pralinka zamieszkała u osób z forum, więc zapewne będą dalsze wieści z jej życia. Mam nadzieję, że Pralinka będzie sprawiać mało problemów, a nowi właściciele będę się cieszyć samymi dobrymi chwilami z nią. Ze swojej strony pragnę ogromnie podziękować Wam wszystkim za pomoc mentalną i rzeczową dla suni. Dzisiejszy Happy End nie był by możliwy bez Waszego udziału (a już z pewnością szczególnego - nowego domu). Dziękuję Ab-Agnieszce za wizytę przedadopcyjną.
  10. [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/28f5d43a9bdd3742.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/3a357db89b65a60e.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/3f038d4ec15fd7ff.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/474/f87f3607f4f4da21.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/f226511a5fa87a96.jpg[/img][/url]
  11. [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/474/4e460d43dba47f76.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/340cc3786631e2e5.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/474/26d9a81be4011e0c.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/0554df5efa688607.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/33/42fe1597ddfa52a7.jpg[/img][/url]
  12. AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych właścicieli dla ok. 4-5 letniej suni amstaffki o imieniu ADELKA. [COLOR=DarkRed]ADELKA[/COLOR] jest uroczą rudo białą amstaffką z nieobciętymi uszami, jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. W naszej fundacji przeszła szkolenie w kierunku Psa Towarzyszącego - zna podstawowe komendy, przydatne w codziennym życiu. Sunia została znaleziona 2 lata temu na Mazurach, trafiła do schroniska gdzie spędziła 2 lata na łańcuchu, bo nikt odpowiedzialny nie wyrażał chęci jej adopcji w małym mieście. Adelka niedawno trafiła pod opiekę naszej fundacji. Została umieszczona w hotelu dla zwierząt z możliwością szkolenia przez behawiorystę stricte od ras typu bull. Okazało się, że Adelka to typowo domowa sunia, znająca jazdę samochodem, dom, meble, zachowująca czystość. Sunia ukończyła szkolenie PT - pies towarzyszący. Obecnie Adelka jest gotowa do adopcji. Poszukujemy dla niej aktywnej osoby, gdyż Adelka uwielbia ruch, bieganie przy rowerze, pływanie. Adelka jest łagodna do ludzi, nie dogaduje się natomiast z innymi zwierzętami. Obecnie Adelka przebywa w okolicach Radomia. Jutro zaś trafi do nas na dom tymczasowy, czyli będzie w Warszawie :) W sprawie adopcji suni, prosimy o kontakt z naszą fundacją: 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fundacja-ast.pl"]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - Strona glówna[/URL] Fundacja zastrzega sobie prawo wizyty przed i po adopcyjnej. Nowy właściciel będzie musiał także podpisać umowę adopcyjną.
  13. Jak zawsze stokrotne dzięki! Zaraz założę wątek Adelce, bo nie ma.
  14. Dzięki wielkie. Roki dziś pierwszy raz nie próbował "wyjechać" do Magdy. W końcu Magda może rozpocząć pracę z nim.
  15. Andzia, a to wiesz co ona mogła by zrobić... no bo... ruszamy z kilkoma kampaniami. I przydałaby nam się podkładki pod ulotki DL takie jak kiedyś robiłaś. A że będziemy robić w wielu lecznicach PL to troszku by nam się jeszcze przydało. Może to stażystka by porobiła i okleiła? :evil_lol:
  16. Ciotka, a jak to będzie robione? Może Piotrek by zrobił jakiś projekt?
  17. Andzia mamy hasło, idealnie pasujące do Mambuni. [B]DOBRY PIES... ALE MA SŁABE NERWY. [/B]
  18. Dziękuję Ci ogromnie. :loveu:
  19. Allegro Arvenkosławy :) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=759758931]Pitbull ka ARVENKA szuka wyjątkowego domu (759758931) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  20. Jenny, wysłałam Ci wszystko mailem :) Vectra, a Twojego maila jak zwykle nie mogę znaleźć.
  21. SASA ze szczecińskiego schroniska, która zamieszkała u Oli Redcat. Październik 2007. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/133f3218f23e833f.jpg[/IMG][/URL] I niedzielnie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/890cda1bff90d234.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/c5bb994bb084795a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/c2b521a3ef84b19f.jpg[/IMG][/URL]
  22. Frodek w październiku 2005r. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/93164b2b3414261b.jpg[/IMG][/URL] Frodek na niedzielnej sesji. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/abf62a0cd73922d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/85d6d9a022b611d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/542/53db68158435418d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/101/85ea82c8a542030f.jpg[/IMG][/URL]
  23. Kurcze, jak to miło popatrzeć na metamorfozy naszych psiaków. Rumba w lutym 2008 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/152/1aa3b297451e3b51.jpg[/IMG][/URL] Rumba w niedzielę w objęciach i obiektywie cioci Iny [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/33ab1f29d3d2bde2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/8ba080a4fc2a22e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/22ae59f83674d8bf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/854c26c6f21741f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/79b7cfe7f478afbf.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...