-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Jarkiem o transporcie Szczecin - Wawa. W tygodniu pomiędzy 5 a 9.10. byśmy mogli po sunię jechać jak nic nie wyskoczy nieplanowanego. -
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dużo lepiej. Mniej się obawia, do ludzi jest nieco bardziej wylewna. Samochodów nadal się boi, ale jest przyzwyczajana. Jest strasznie łakoma i można z nią wypracować wiele tym sposobem. Z psami jest ok, póki nie ma miski. Nawet o pustą misę potrafi się pieklić. Jest strasznie aktywna. Nie jestem pewna, czy nie demolowałaby domu pod nieobecność właściciela. Jest już uczona zostawania w klatce kennelowej na wszelki wypadek. W niedzielę przy okazji robienia fotek do kalendarza, zrobimy jej nowe zdjęcia. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[quote name='hajaa']Uzbieramy ;) Dołożę jakiś grosz, może dobre ciotki też wspomogą. Damy radę.[/quote] Pewnie, że damy bo pies w tym wszystkim najważniejszy. :loveu: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Jak uda się wyadoptować Pralinkę to pewnie. Jak nie, to będzie ciężko - ale też spróbuję. Ewentualnie sama mogłabym pojechać do Wrocka, ale niestety musielibyśmy uzbierać na paliwo. Jakoś musimy lalę przewieźć. ;) Damy radę. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Kurcze, nie mam pomysłu na transport. :placz: Tak myślę, że mogłabym Jarka namówić na transport do Wawy bo on często jeździ Szczecin - Wawa, ale zostanie nam jeszcze spory kawałek do Wrocka i trzeba by to zgrać w czasie. Nie mówiąc już nic o fakcie, że będzie to zupełnie na okrętkę... Ten odcinek do Wawy jedynie pocieszenie, że byłby bezpłatny i nie musielibyśmy zbierać na transport. -
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
DRAMAT JACUSIA - Jacus zamieszkal w nowym domu w Warszawie
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
NORBI - amstaff. Już w najcudowniejszym domku na świecie!!!
doddy replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
[Fundacja AST] LEILA - AMSTAFFKA z zamojskiego schroniska MA DOM
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Sniezynka Amstaffcia-NIE MA SIATKÓWKI w oczkach-ale ma WSPANIALY DOM
doddy replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Czarny pitbull Pitek - Tango ma wspaniały dom!!
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
[Fundacja AST]5 miesięczny amstaff szuka domu / ma dom
doddy replied to makatka's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
doddy replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
amstaffka SANTA wróciła do Łodzi, tym razem do wspaniałego DOMU! :)))
doddy replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Babe i Barbie vel Lalka czyli dwa stare ale jare amstaffy :D
doddy replied to sucha's topic in Foto Blogi
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
.:: TOSIA - piękna, łagodna, domowa PITBULLKA MA SUPER DOM!!! ::.
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Amstaff Tytus uniknął Chrycynna - ma juz swój dom
doddy replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
HENIO - AMSTAFF z Krzyczek - zdjęcia z nowego domu
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]