-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
MONIT zamieszkał u nowych "rodziców" w Gliwicach :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
-
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL] -
Jedna z warszawskich szkół gimnazjum chce adoptować wirtualnie Lolusia. To pierwsza tego typu inicjatywa ze strony szkół dla psiaków fundacji. Bardzo serdecznie dziękujemy :-D
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
To zaczynamy myśleć o transporcie ;) -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści w sumie. Z reguły jest tak, że jak pies świeżo ze schroniska trafia nawet do zapsionego domu to łapie fajny kontakt z rezydentami. Dopiero później się odkręca. :lol: Nam się nie zdarzyło, aby nowy psiak nie dogadał się z naszymi psami - a były różne przypadki (włącznie z psiakami walczącymi). Sztandarowym przykładem jest choćby Rumba, która zabija wszystko poza tymczasami, z którymi się bawi. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Monia, kiedy mogłabyś przyjąć do siebie Negrę? Sebriel, jakie szanse są na zabranie suni w niedługim okresie? Czy ktoś jest w stanie pomóc w transporcie? -
Fetosława ma ciążę urojoną. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/536/af1c25e950348870.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/30fec30bbaa64446.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/3073ebdb39218a9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/711886da725dce05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/536/9d8db6b21ccbdb8e.jpg[/IMG][/URL]
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Z ciotką Hajaa dumamy co by było gdyby. :razz: -
A jak się ze sobą dogadują?
-
A jaki podali powód? Co w ogóle u Lulu?
-
Dzięki za wieści kochana. Dziękuję Ci za opiekę nad Lolusiem. :loveu:
-
[quote name='Kana'][SIZE=1]Doddy Ty wiesz... musisz wpaść obfocić Vege :evil_lol: Przy okazji jak będziesz w Gda ;] W końcu jesteś jej wybawicielką :cool1:[/SIZE][/quote] Ja to jestem tylko firma transportowa. A Ty jesteś wybawicielka. :diabloti: Może w październiku pojedziemy nad morze chociaż na pół godziny. Na razie brak czasu. :-( Jeszcze mogę Ci przywieźć np. jakiegoś psa na DT z Fundacji. :p A Ty masz lepszego fotografa - Nafi - w swoim regionie.
-
Zdjęcia z porannego spacerku. Spacer był lipny, bo pies jest popsuty... nie odchodzi w ogóle od nogi. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/e3f891abcf89132a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/82c44b88b0194f6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/c46afce83cd01e47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/200b8e2f58d7b03e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/af518c254a24e1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/55402ad065f8b812.jpg[/IMG][/URL]