Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
  2. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
  3. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
  4. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
  5. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
  6. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651"]Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull[/URL]
  7. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: Fundacja AST - tworzymy kalendarz pomagający psom typu bull
  8. Karma dla Aidy jest u mnie i czeka na odbiór w razie co. Mieszkam na Bemowie.
  9. PILNIE, bo na dzisiaj potrzebujemy DT dla czarnego samca amstaffa w wieku 2 miesięcy. Facet rozmnożył, ten jako jedyny się nie sprzedał... więc teraz chce się go pozbyć. Szczylek jest pod Warszawą.
  10. Jedna z warszawskich szkół gimnazjum chce adoptować wirtualnie Lolusia. To pierwsza tego typu inicjatywa ze strony szkół dla psiaków fundacji. Bardzo serdecznie dziękujemy :-D
  11. Dzwoniliście do hoteliku jak pierwsza noc? I czy pan sobie radzi z podawaniem kropelek do uszu?
  12. To zaczynamy myśleć o transporcie ;)
  13. Dobre wieści w sumie. Z reguły jest tak, że jak pies świeżo ze schroniska trafia nawet do zapsionego domu to łapie fajny kontakt z rezydentami. Dopiero później się odkręca. :lol: Nam się nie zdarzyło, aby nowy psiak nie dogadał się z naszymi psami - a były różne przypadki (włącznie z psiakami walczącymi). Sztandarowym przykładem jest choćby Rumba, która zabija wszystko poza tymczasami, z którymi się bawi. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Monia, kiedy mogłabyś przyjąć do siebie Negrę? Sebriel, jakie szanse są na zabranie suni w niedługim okresie? Czy ktoś jest w stanie pomóc w transporcie?
  14. Fetosława ma ciążę urojoną. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/536/af1c25e950348870.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/30fec30bbaa64446.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/3073ebdb39218a9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/711886da725dce05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/536/9d8db6b21ccbdb8e.jpg[/IMG][/URL]
  15. Z ciotką Hajaa dumamy co by było gdyby. :razz:
  16. A jak się ze sobą dogadują?
  17. Betbet, Twój bazarek był (jest) super! Ja niestety nie dam rady Wam pomóc. :-( W Fundacji nie ma funduszy by nawet Ci pomóc Kana. Przepraszam.
  18. A jaki podali powód? Co w ogóle u Lulu?
  19. Dzięki za wieści kochana. Dziękuję Ci za opiekę nad Lolusiem. :loveu:
  20. Odwieźliśmy Aidę. Zostawiliśmy jej kupione 3kg karmy. Jutro przywiozę karmę dla niej do Warszawy i będzie do odbioru u mnie na Bemowie jak będziecie do lalki jechać. Strasznie bida płakała zostawiona sama w kojcu.
  21. [quote name='Kana'][SIZE=1]Doddy Ty wiesz... musisz wpaść obfocić Vege :evil_lol: Przy okazji jak będziesz w Gda ;] W końcu jesteś jej wybawicielką :cool1:[/SIZE][/quote] Ja to jestem tylko firma transportowa. A Ty jesteś wybawicielka. :diabloti: Może w październiku pojedziemy nad morze chociaż na pół godziny. Na razie brak czasu. :-( Jeszcze mogę Ci przywieźć np. jakiegoś psa na DT z Fundacji. :p A Ty masz lepszego fotografa - Nafi - w swoim regionie.
  22. [quote name='Laura1108']Doddy zdjęcia są wprost cudowne chyba będę jeździłą do Ciebie na sesje zdjęciowe do ogłoszeń :p[/quote] Zapraszam ;] Szkoda się z nią rozstawać, bo fajna jest. Ktoś będzie mieć pociechę z niej.
  23. Zdjęcia z porannego spacerku. Spacer był lipny, bo pies jest popsuty... nie odchodzi w ogóle od nogi. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/e3f891abcf89132a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/82c44b88b0194f6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/c46afce83cd01e47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/200b8e2f58d7b03e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/af518c254a24e1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/55402ad065f8b812.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Negri_2008']Kurcze Sraczka, pchły, chore uszy :shake: Jedziecie do hoteliku?[/quote] Jedziemy, tylko na razie nie dostaliśmy namiarów na ten hotelik cały czas. :p
×
×
  • Create New...