Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jutro Czaczunia przyjedzie na sesję do kalendarza fundacyjnego, więc nareszcie będą nowe fotki. :loveu:
  2. Rozmawiałam dziś z Państwem od Jacusia. U Arniego wszystko super! Jak się uda to jutro pojawią się na sesji do kalendarza.
  3. Dzisiejsze fotki Malinkosławy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/539/ddf35087e7e6811f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/539/a83c2cecbc6a7159.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/539/ca3110dcfb5b2365.jpg[/IMG][/URL]
  4. Sebriel, mi niestety nie przetłumaczysz, że jakikolwiek schroniskowy boks jest dobry na miejsce po sterylizacji... Szkoda suki, że musi siedzieć w schronisku a nie w domowych warunkach po operacji. Bo sterylizacja to nie zabieg, to już operacja. I dziwię się, że schronisku nie zależy aby jednak poczekać ze sterylką właśnie do czasu kiedy dojdzie do siebie w normalnych warunkach... tym bardziej, że nie chcemy jej wziąć na prywatną osobę, ale właśnie normalnie na fundację.
  5. Kana, a jak szczylek który był u Was na DT? Masz go jeszcze, czy udalo się znaleźć dom?
  6. Ciotka, bardzo odpowiedzialne podejście do kwestii adopcji. ;) Vega jest strasznie ładna!
  7. Strasznie długo sunia ma gnić w schronisku... Może zadzwonię jednak do schroniska i postaram się ją wyciągnąć wcześniej...
  8. Wszystko co wysyłasz drogą elektroniczną jest traktowane jako aukcja specjalna, na którą Allegro wydaje zgodę. Jeśli tej zgody nie masz, usuwają aukcje. Możesz wysłać fotkę Vegi, ale musi być to pocztą.
  9. Mogę poprosić Inę o ładniusi plakacik o Lolusiu. ;) Ciotka piękne robi! Niebawem ruszamy z akcjami edukacyjnymi, to wtedy byśmy Cię prosili o plakatowanie Konina. :)
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/777a04b21e8a4830.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/91f5158c138fc4aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/93376eef13b70765.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/3ff9c064add16852.jpg[/IMG][/URL]
  11. Według zaleceń byliśmy szukać piachu i roślinek. :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/5d690082f00072bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/25afb8aa21cb68f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/6c1534bfa82fe1cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/0a5283a5538ca072.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/fb1083e2de951c1c.jpg[/IMG][/URL]
  12. Malina się często kąpu, kąpu bo mieszkamy przy polu z samym piachem... chodząc codziennie na spacer już po 2 dniach wygląda jak szary potwór. Choć dziś wygląda czyściej niż Pralina, która się potknęła i zrobiła fikołka w piachu...
  13. Na aukcjach charytatywnych (ale na taką trzeba mieć zgodę Allegro) możesz wystawiać np. przedmioty wysyłane drogą elektroniczną - zdjęcia, dyplomiki. Na akcji niecharytatywnej, musisz sprzedać coś i wysłać. W takiej aukcji nie możesz pisać wtedy, że jest to aukcja "charytatywna", a np. że dochód za zakupiony przedmiot - zostanie przekazany na sterylizację itd.
  14. Jedni w akwarium mają rybki, a ja mam bulteriera. :biggrina: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/ef4a4ccbb2313261.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/e346561a66723400.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/72cb7847d545a5af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/51fe30942a11897a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Z allegro cegiełkowym zawsze warto spróbować. Z reguły zdrowe psiaki, tzn. takie co im nic nie odpada, nie leje się kałuża krwi słabo zbierają fundusze, ale nawet jak wpłynie 15zł, to zawsze będzie coś na plusie. A fotki zawsze chcemy, bo takie metamorfozy są najlepsze!
  17. Sebriel, to nie rób sobie zachodu. Pojedziemy do samego Szczecina. Wiadomo już kiedy schronisko będzie chciał sterylizować Negrunie?
  18. Sebriel, a do Poznania możecie ją przywieźć bezpłatnie, czy także za zwrotem kosztów?
  19. Lolusiowa aukcja charytatywna, gdyby ktoś chciał w ten sposób wspomóc jego leczenie: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=751015808]Pitbull LOLUŚ błaga o POMOC (751015808) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  20. To taniej wyjdzie nam przez Wawę, bo na max 150zł. Wydaje mi się, że szkoda 300zł. Kupilibyśmy za to chociaż worek karmy dla DT.
  21. Sebriel, jaka kwota była by potrzebna na ten bezpośredni transport?
  22. Szczecin - Wawa - Szczecin, jak się uda to będzie bezpłatny. :loveu: Tylko Jaruś musi się zgodzić pojechać. :p Tzn. już się zgodził, tylko wiadomo że pewnik będzie jak Negra będzie w aucie. :p Reszta to 120-150zł. Karolina, dzięki, dzięki, dzięki!!! :loveu:
  23. Fajny pomysł. :) Niestety mało "opłacalny", przy braku funduszy. Różnica jest 60 - 90zł.
  24. Jeśli jakimś cudem Sralinka Pralinka pojedzie do domu do czasu zabrania Negry - będziemy mogli spokojnie kilka dni lalkę przetrzymać do czasu transportu. A jak coś to będziemy kombinować. Może akurat ktoś będzie jechać.
  25. Sebriel, jeśli znajdzie się transport ze Szczecina do Wrocka to będzie idealnie. Jeśli nie, to ruszamy z planem B. Liczyłam koszt paliwa naszym autem na trasie Warszawa - Wrocław - Warszawa i to koszt 150zł. Hajaaa, a jaki byłby koszt Twojego transportu? Jeszcze mam pomysł na plac C odnośnie trasy Wawa-Wrocek - Wawa, ale on mało realny... tylko plus, że byłby bezpłatny.
×
×
  • Create New...