-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
DRAMAT JACUSIA - Jacus zamieszkal w nowym domu w Warszawie
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dziś z Państwem od Jacusia. U Arniego wszystko super! Jak się uda to jutro pojawią się na sesji do kalendarza. -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze fotki Malinkosławy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/539/ddf35087e7e6811f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/539/a83c2cecbc6a7159.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/539/ca3110dcfb5b2365.jpg[/IMG][/URL] -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Sebriel, mi niestety nie przetłumaczysz, że jakikolwiek schroniskowy boks jest dobry na miejsce po sterylizacji... Szkoda suki, że musi siedzieć w schronisku a nie w domowych warunkach po operacji. Bo sterylizacja to nie zabieg, to już operacja. I dziwię się, że schronisku nie zależy aby jednak poczekać ze sterylką właśnie do czasu kiedy dojdzie do siebie w normalnych warunkach... tym bardziej, że nie chcemy jej wziąć na prywatną osobę, ale właśnie normalnie na fundację. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Strasznie długo sunia ma gnić w schronisku... Może zadzwonię jednak do schroniska i postaram się ją wyciągnąć wcześniej... -
Mogę poprosić Inę o ładniusi plakacik o Lolusiu. ;) Ciotka piękne robi! Niebawem ruszamy z akcjami edukacyjnymi, to wtedy byśmy Cię prosili o plakatowanie Konina. :)
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/777a04b21e8a4830.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/91f5158c138fc4aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/93376eef13b70765.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/3ff9c064add16852.jpg[/IMG][/URL] -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Według zaleceń byliśmy szukać piachu i roślinek. :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/5d690082f00072bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/25afb8aa21cb68f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/6c1534bfa82fe1cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/0a5283a5538ca072.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/97/fb1083e2de951c1c.jpg[/IMG][/URL] -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Malina się często kąpu, kąpu bo mieszkamy przy polu z samym piachem... chodząc codziennie na spacer już po 2 dniach wygląda jak szary potwór. Choć dziś wygląda czyściej niż Pralina, która się potknęła i zrobiła fikołka w piachu... -
Na aukcjach charytatywnych (ale na taką trzeba mieć zgodę Allegro) możesz wystawiać np. przedmioty wysyłane drogą elektroniczną - zdjęcia, dyplomiki. Na akcji niecharytatywnej, musisz sprzedać coś i wysłać. W takiej aukcji nie możesz pisać wtedy, że jest to aukcja "charytatywna", a np. że dochód za zakupiony przedmiot - zostanie przekazany na sterylizację itd.
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jedni w akwarium mają rybki, a ja mam bulteriera. :biggrina: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/538/ef4a4ccbb2313261.jpg[/IMG][/URL] -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Sebriel, to nie rób sobie zachodu. Pojedziemy do samego Szczecina. Wiadomo już kiedy schronisko będzie chciał sterylizować Negrunie? -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Sebriel, a do Poznania możecie ją przywieźć bezpłatnie, czy także za zwrotem kosztów? -
Lolusiowa aukcja charytatywna, gdyby ktoś chciał w ten sposób wspomóc jego leczenie: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=751015808]Pitbull LOLUŚ błaga o POMOC (751015808) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
To taniej wyjdzie nam przez Wawę, bo na max 150zł. Wydaje mi się, że szkoda 300zł. Kupilibyśmy za to chociaż worek karmy dla DT. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Sebriel, jaka kwota była by potrzebna na ten bezpośredni transport? -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Szczecin - Wawa - Szczecin, jak się uda to będzie bezpłatny. :loveu: Tylko Jaruś musi się zgodzić pojechać. :p Tzn. już się zgodził, tylko wiadomo że pewnik będzie jak Negra będzie w aucie. :p Reszta to 120-150zł. Karolina, dzięki, dzięki, dzięki!!! :loveu: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Fajny pomysł. :) Niestety mało "opłacalny", przy braku funduszy. Różnica jest 60 - 90zł. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Jeśli jakimś cudem Sralinka Pralinka pojedzie do domu do czasu zabrania Negry - będziemy mogli spokojnie kilka dni lalkę przetrzymać do czasu transportu. A jak coś to będziemy kombinować. Może akurat ktoś będzie jechać. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Sebriel, jeśli znajdzie się transport ze Szczecina do Wrocka to będzie idealnie. Jeśli nie, to ruszamy z planem B. Liczyłam koszt paliwa naszym autem na trasie Warszawa - Wrocław - Warszawa i to koszt 150zł. Hajaaa, a jaki byłby koszt Twojego transportu? Jeszcze mam pomysł na plac C odnośnie trasy Wawa-Wrocek - Wawa, ale on mało realny... tylko plus, że byłby bezpłatny.